PDA

View Full Version : Моля за помощ !!!



busof95
12-30-2010, 12:40
Значи момче на 15години сам 65-70кг 1.66сам висок искам да отслабна и да направя мускули мисля след нова година да се запиша на фитнес но незнам каква диета или какви упражнения да правя моля помогнете ми плс ? :(

SemperFidelis
12-30-2010, 12:58
запиша на фитнес
Тук не можах да се сдържа просто. :D
Иначе щом си 65-70 кг колко си висок, че искаш да отслабваш?

slicky
12-30-2010, 13:44
запиша на фитнес
Тук не можах да се сдържа просто. :D
Иначе щом си 65-70 кг колко си висок, че искаш да отслабваш?
:D :D :D то от фитнеса ще надебелееш,ти да отслабваш с тия мижави килограми..Ти да не си момиче бтв :D

TheManTheLegend
12-30-2010, 14:08
Е аз като бях на 14 бях 70кг хем бях и висок към 175+ и пак бях дебел :D
То като няма мускул отдолу (което е нормално, едва е минал пубертета) изглежда отпуснато. Ако искаш да отслабнеш се запиши на някой спорт, препоръчително е да е индивидуален защото все пак искаш само да отслабваш, няма да прецакваш отбора ся :D

busof95
12-30-2010, 14:13
Е аз като бях на 14 бях 70кг хем бях и висок към 175+ и пак бях дебел :D
То като няма мускул отдолу (което е нормално, едва е минал пубертета) изглежда отпуснато. Ако искаш да отслабнеш се запиши на някой спорт, препоръчително е да е индивидуален защото все пак искаш само да отслабваш, няма да прецакваш отбора ся :D

Миналата година тренирах борба бях 53кг :)

asp1r1n94
12-30-2010, 14:18
Спри да ядеш банички и излез на лостовете пред блока да тренираш!

TheManTheLegend
12-30-2010, 14:35
Е аз като бях на 14 бях 70кг хем бях и висок към 175+ и пак бях дебел :D
То като няма мускул отдолу (което е нормално, едва е минал пубертета) изглежда отпуснато. Ако искаш да отслабнеш се запиши на някой спорт, препоръчително е да е индивидуален защото все пак искаш само да отслабваш, няма да прецакваш отбора ся :D

Миналата година тренирах борба бях 53кг :)
тренирай пак

radeberger
12-30-2010, 15:28
За отслабване мисля, че най-добре е тичането. Но сега през зимата е малко кофти. Може във фитнеса на пътеката.

Ако имаш желание можеш отново да тръгнеш на борба или пък да запишеш някакъв друг спорт.

iwancho
12-30-2010, 15:34
Здраво тренирай във фитнеса,прави много кардио,може да си вземеш и някакви бърнъри (хранителни добавки за по-бързо изгаряне на подкожните мазнини) , избягвай сладко,тестяно,газирано,пъ жено,хляб,мазни работи. И откъм храната наблягай повече на ориз,картофи,пилешко.. Надявам се да съм ти бил от полза.

HHristov
12-30-2010, 17:27
Луд ли си да казваш на 15 годишен да избягва храна ?
Аз ще ти кажа да не се ограничаваш в храната. Яж както, когато и по колкото искаш. Сега растеш така, че организма ти използва всияко.
Ако тренираш правилно няма да имаш никакъв проблем :)

iwancho
12-30-2010, 17:49
Луд ли си да казваш на 15 годишен да избягва храна ?
Аз ще ти кажа да не се ограничаваш в храната. Яж както, когато и по колкото искаш. Сега растеш така, че организма ти използва всияко.
Ако тренираш правилно няма да имаш никакъв проблем :)


Не съм казал да НЕ яде тази храна,а да я избягва,тоест по-рядко да консумира тези храни. Все пак ако яде само дюнери,тостери,пици,фурнет и пие кола,спрайт и др. такива дали ще "отслабне и направи мускули" както той иска?

HHristov
12-30-2010, 18:24
Ген :) Имам един съученик който освен дюнери, пици, катми, принцеси и тостери почти друго не яде и е изчистен и сравнително як за ръста и килограмите си :)

iwancho
12-30-2010, 18:32
Ген :) Имам един съученик който освен дюнери, пици, катми, принцеси и тостери почти друго не яде и е изчистен и сравнително як за ръста и килограмите си :)


Е, точно,всичко си е до ген! Например аз ако ям само това на месец сигурно повече от 5 кг. ще качвам,а много добър мой приятел също яде абсолютно само такива храни (в Англия живее) и е както твоя съученик слаб и здрав (за годините си е доста здрав) .


Затова този момък,busof95,нека избягва малко или много тези храни и другото съм го написал вече.



По-здрави. :)

busof95
01-01-2011, 15:03
За мн ГОДИНИ много ви благодаря за помоща :)

navar
01-02-2011, 19:11
яж много,тренирай още повече- и всичко ще си дойде на място..
правилно хранене,и правилно трениране му е майката