PDA

View Full Version : Ще се влюби ли в мен ?



bonbonenoizkushenie
12-30-2010, 13:36
Много съм влюбена в него но той е влюбен в друга .. просто думи нямам да опиша колко много страдах и продължавам да страдам .. и си въобразявам разни неща .... колкото време минава аз го обичам все повече и все повече се убеждавам че той не е за мен ... той е щастлив с неговото момиче аз наистина искам той да е щастлив и се отказах от него но как да забраня на сърцето се да го обича ... казват че всеки има шанс но при мен нещата са невъзможни .... безумно съм влюбена в него и съм му го казвала много пъти но той ми каза че е невъзможно да е с мен ....

Paramour
12-30-2010, 13:47
..остава ти само да го оставиш да бъде щастлив и самата ти да продължиш напред. :)
Опитай се да не мислиш за него.. с времето болката ще намалее.

SemperFidelis
12-30-2010, 13:48
По коледните празници дават много филми, но аз не гледам много телевизия и този не съм го гледал... не мога да ти помогна.

SmilezZz
12-30-2010, 14:07
Шанса да се влюби в теб според мен е доста малък..Щом самия той ти
е казал,че е невъзможно да сте заедно..
Забрави го - знам,че е утре..Но поне няма да страдаш толкова много заради него..

poncho
12-30-2010, 15:10
Мхм, наистина трябва да го забравиш щом ти го е казал това , ама "забрави го" не е никак лесно .... за жалост.
Успех!

xxcherry
12-30-2010, 15:31
Не е никак лесно да го забравиш,но нямаш друг избор. А и това, че самият той ти е казал, че не може да бъдете заедно, би трябвало да те мотивира да спреш да тъжиш по него.

Успех и горе главата.

addiTo
12-30-2010, 15:31
В същото положение съм, само
'дето не съм му казвала, че го харесвам (:
,, и днес отново излизах с компанията
и изведнъж се загледах в едно от момчета
там и страшно много ми хареса ;;
- всъщност си знам, че нямам никакви
шансове с това момче, но все пак
спрях да мисля за стария, който вчера
ме одряза отвсякъде :?
^^ По-просто казано - огледай се
и за други момчета, само някой да ти грабне окото
и си готова :P .. при мен проработи (;
Успех !

Missmarch
01-01-2011, 19:38
Ако го обичаш истински, остави го, ще се примириш.. БЯХ така, преживях го, това е една от мистериите на любовта, ще се оправиш, но никога чрез РЯЗАНЕ! НИКОГА!!

TechnoAddicted
01-01-2011, 19:43
Watched it !

Повторения по всяко време на : redtube.com !


Имаш малко шанс .. колкото да накараш Хитлер да си играе с еврейн .. (да расизъм) ПРОБЛЕМАТИКА ?!

mArMaLaDkA
01-01-2011, 19:57
По коледните празници дават много филми, но аз не гледам много телевизия и този не съм го гледал... не мога да ти помогна.

8-)

FreakBitch
01-02-2011, 00:52
По коледните празници дават много филми, но аз не гледам много телевизия и този не съм го гледал... не мога да ти помогна.

Не мисля, че е от Коледните филми. По скоро е някоя турска бозица, ама нея си я дават всеки ден.

Faces
01-02-2011, 09:11
Остави го щом е щастлив не бъди егоистка не се опитвай да разрушиш чуждото щастие в името на своето ;)

diff4o
01-02-2011, 14:53
И аз минах през една такава драма. Бях влюбен до полуда в най-добрата си приятелка. А тя в друг и просто нямаше как да стане. Бяхме говорили,всичко. Уж нямаше проблем. После започнахме да се караме много,да се дразним непрекъснато,след това дойде голямата депресия (3 месеца... да не ти описвам,че да не се саднеш),след това абсолютен игнор един към друг. И така докато и двамата намерихме хора ,с които можем да СПОДЕЛИМ любовта си. И сега сме много добри приятели пак,всичко е по старо му. Обичам я страшно много,но сега е дори по-добре,защото не съм влюбен в нея,а я обичам точно като сестра-а това е много по-силно и хубаво. А с приятелката ми (гаджето) се обичаме също страшно много, и сме влюбени. :D

Иии макар случаят да се различава от твоят ти описва добре картинката- депресия малко,ама после идва по-хубаво. ;)

FromAutumToAshes
01-02-2011, 14:57
Има един цитат който много го обичам, ще го споделя и с теб.
Той е следния - "Life goes on" ... мисля че нямам какво друго да кажа :)