PDA

View Full Version : Ужас ! Помогнете ми !



LinChetoo
12-30-2010, 14:09
Момичета, чувствам се ужастно ! На 13 години съм (януари навършвам 14) и когато споделих на майка ми, че искам да си обезкосмя интимните части, тя категорично ми забрани ! :shock: Било нехигиенично, туркините и циганките си ги махали, аз да не съм била като тях... бля бля ... :( Ужастно е ! Немога повече ! Аз самата не се понасям ! Немога да си представа дори на плаж да отида през лятото.. аз съм момиче, не ... маймуна ! :? Опитвам се да поговоря с нея, но се същото. Моля ви, дайте ми някакъв съвет. :(

zoreto
12-30-2010, 14:16
ами обезкосми се нали се сещаш ,че пред свършем факт нищо не можа да направи майка ти?

Di
12-30-2010, 14:30
а как тя ще разбере,че си го направила?

SmilezZz
12-30-2010, 14:32
А защо искаш разрешение от нея ?
Майка ти е,да - ама няма право чак да се бърка за това,
къде да се обезкосмяваш..
Предполагам,че е е помислила,че щом си обезкосмяваш интимните
си части,си решила да правиш секс..

Както и да е..
Тялото си е твоя - ти решаваш какво да правиш..
Иначе съм съгласна с горния коментар - обезкосми се, "пред свършен
факт тя нищо не може да направи"...

JCoutureJunkie
12-30-2010, 15:37
Е,нали се сещаш,че не всички майки ще плеснат с две ръце и ще ти разрешат.Чувала съм за такива отмазвания и обяснения от тяхна страна свързани с тази тема,че свят може да ти се завие.Но няма страшно,решение има,както ти казаха по-горе.Аз си спомням като бях казала на майка ми нещо от сорта като бях на 12-13,само че беше свързано с краката.Беше посред зима,а пък и аз по принцип почти нямам косми,а ако имам,те са руси едни такива.И като и казах,че искам да ги разкарам,майка ми ми изрецитира нещо от сорта на,"Малка си,студено е сега,няма да носиш къси панталонки,че да не ти е приятно,като стане време за плаж ще видим".Аз и казах едно добре и още на следващия ден разкарах всичко що къде имаше,даже и по корема.Не че разликата беше толкова голяма,но аз се чувствах удовлетворена от себе си.Майка ми така и не разбра(пък и какъв е смисъла да разбира).Специално моята майка ако настоявах съм убедена,че щеше да се съгласи,но твоята щом такива ти ги е наприказвала,значи няма смисъл да спориш с нея.

Gllory
12-30-2010, 15:56
Преди няколко години и аз я питах дали може да си и махна (ставаше въпрос за краката) и тя категорично отказа ..каза малка сии ии тн.. амаа следд известно време изобщо не я и питах и ги махнах, после тя разбра и нищо не ми каза ..пък за интимните части не съм я питала (пък може и да съм но да не помня) махнах гии сиг изобщо не е разбрала тогава 8-) докътоо не започнах да я карам да ми купии тфа онова за там 8-) --и тя нищо не каза :-D

Защо не направиш и ти така :P

kik7
12-30-2010, 16:01
ами не и казвай както казват по-горе как ще разбере ??

rachel_billson
12-30-2010, 16:31
Както казаха,при свършен факт нищо не може да направи,а и си достатъчно голяма да решаваш сама такива въпроси. :)

neeDaBosS
12-30-2010, 16:36
..пък за интимните части не съм я питала
+ действай 8-)

Vikito0o
12-30-2010, 16:38
Махни ги!!!Предполагам,че няма да те проверява.

Minerva
12-30-2010, 16:41
И моята ми ги беше наговорила почти същите едно време като бях почти колкото теб. И на мене ми се виждаше проблем, но реално няма никакво значение и не бива да го мислиш толкова.Махай каквото искаш, няма да разбере какво ще направиш, предполагам, стига да не и кажеш.

fuckme
12-30-2010, 16:45
Махни ги!!!Предполагам,че няма да те проверява.

scrooper
12-30-2010, 17:03
абе момиче, майка ти как ще разбере какво правиш там долу?? махай смело!

emit0y
12-30-2010, 17:11
Да ти кажа и аз бях така,но изобщо не съм я питала.Не съм си и правила труда,защото отговора е ясен.Така,че давай смело,а като разбере няма и какво да направи след като вече всичко е свършило.

anonymous708973
12-30-2010, 17:25
Предполагам,че е е помислила,че щом си обезкосмяваш интимните
си части,си решила да правиш секс..


И аз смятам, че това е проблемът. Нито за крака съм я питала (само ми се скара, че ги обръснах и за да не го правя, тя ми правеше кола маска), камо ли пък за триъгълника. Мой си е, аз ще си го пипам 8-)
(Да беше така и за татуировките...)

blueberryyy
12-30-2010, 18:00
Моята лично ме заведе на кола за пръв път,а за триъгълник не съм я питала,просто и казах,че отивам,тя каза нещо от сорта :"Ти си луда да търпиш такава болка...я с бръснача колко е лесно."
А и ,наистина,едва ли те проверява,действай смело.Само гледай да отидеш в чист салон ,при козметичка ,която познаваш ,за да няма после олеле...
Хайде,успех :-)

LaChupacabra
12-30-2010, 18:06
махай ги...едва ли ще тръгне да проверява :shock: както казаха по нагоре -при свършен факт..няма какво да направи :D

SladkaZagadka
12-30-2010, 18:37
Относно тези, които са правили без знанието на майка им : Как, в салон или .. ?

LinChetoo
12-30-2010, 18:46
Благодаря за мнението и подрепата на всички ! :-) Най-накрая ще ги махна, пък тя каквото ще да казва ... въпрос на избор ... !

Иначе относно космите по краката, аз си ги махнах преди около година. Казах и, че искам да си ги махна (аз съм с тъмна коса и моите много личаха), естествено тя беше против. Аз си ги махнах и тя се разсърди, че не съм я послушала. Тогава леля се застъпи за мен, като каза, че съм момиче и не е красиво и прябва да изглеждам добре и да се чувствам добре в кожата си. И оттогава не ми прави проблеми за тях. :)

И аз искам да ви попитам същото като SladkaZagadka, ако може да споделите. :)

LipSy
12-30-2010, 18:54
Аз като се реших на моята майка въобще и не ми мина през ума да й кажа. Това си е моето тяло и аз си решавам как да го поддържам. До сега не е ставало въпрос за това и въобще нямам намерение да й казвам. Твоята щом не ти разрешава...много лесно. Можеш да отидеш сама на козметик, можеш да си купиш и да си направиш кола маска вкъщи докато няма никой или пък можеш да се обръснеш. Направи това което сметнеш за най-удобно. След като си го направила дори и да кажеш на майка си тя не може да върне времето назад. Най-много да ти се скара малко, ако е много, много строга и така. Ако искаш тя да знае пък в крайна сметка й кажи в кой век живеем и че вече се чувстваш малко неудобно като се покажеш с бански на плажа и по този начин. Измисли нещо, с което да я накараш да разбере, че си има момиче, което е загрижено за външния си вид! :)