PDA

View Full Version : ГИНЕКОЛОГ



MegiBoOm
12-30-2010, 16:51
Здравейте отново....
Първо весели празници и успешно посрещане на Новата Година! :)
а сега нека мина към съществената част....
проблемът ми е, че съм на 13 и от 1 сед. на интимните части (генеталите) имам 3 малки пъпчици, които мажа с крем, но така и не се махат и ужасно много се безпокоя
Майка ми каза, че трябва задължително да отида на гинеколог, но досега никога не съм ходила и много ме е срам! Един вид - някакъв мъж да ми гледа интимните части! :shock:
Нз....във вторник ще ходя при личната да ми даде бележка за преглед и след това.... :o

Адски ме е срам и ме е страх, та нз какво да правя....! Дайте моля ви някакви съвети! :-o

divacheee
12-30-2010, 16:55
Отиди при женa :D a и не уточнявaш къде сa пъпките .. нaй - вероятно изобщо не е толковa стрaшно колкото мисли мaйкa ти :D

vagarious
12-30-2010, 16:55
Единственото, което мога да ти кажа е, да потърсите наистина добра гинеколожка, ако мисли, че от това ще ти е по-спокойно ..
Иначе няма как..няма да си първата ии освен да ти наговорим още куп клиширани изрази - с нищо друго не можем "да помогнем".
Горе главата, няма страшно.
Дано всичко е наред. :)

dydka
12-30-2010, 16:57
дали ще е мъж или жена те са виждали хиляди като твоето ,което носиш отдолу :D мен преди операция неразположена бях мъж ме гледа над 50 год ръкавицата му червена стана ,но човека каза спокойно какви неща съм виждал това нищо не е така че...не срамни неща няма за пред тях

anonymous708973
12-30-2010, 17:28
^Ау, каква операция, че се е наложило такъв преглед?

Отиди при жена, ако ще си по-спокойна :) И мен би ме било много срам... Стискай зъби, едва ли ще отнеме повече от 5 минути.

turboPantofka
12-30-2010, 18:23
И къде са точно тия пъпчици. Ако си се обезкосмявала може да има обърнати косъмчета ,което не е кой знае какво. А за гинеколозите щом не искаш да е мъж защо не попиташ майка си за жена гинеколожка ако ще си по-спокойна?

MegiBoOm
12-30-2010, 18:35
Ами пъпчиците са как да кажа - "отгоре" ( не са близо до вагината или матката), само едната е малко по-надолу :(

Иначе все някога ще се наложи да се престраша, така че имам ли друг избор.....

anonymous708973
12-30-2010, 18:55
Наистина може да са обърнати косъмчета... От 1 седмица казваш? Болят ли те на допир? Аз имах, виждах, че е обърнато косъмче, опитвах се да го стискам, ама много боли... и накрая само се махна.

Идеята ми е да не отидеш на гинеколог и да се окаже това, че тогава вече ще те е много срам :-D

alabama4151
12-30-2010, 18:56
е нормално е да те е срам.... все пак ти е за първи път. С времето ще ти мине... Редовното посещение на гинеколог е важно и не само заради болести, но просто за профилактика

MegiBoOm
12-30-2010, 18:58
Ами аз там честно казано само веднъж и то през лятото с крем депилатоар....но оттотгава нямаш нищо и сега извъднъж... :shock:

Goddess
12-30-2010, 19:25
Иди. Няма нищо страшно и срамно, а и това им е работата...повярвай, в твоите гениталии, няма нищо, което един гинеколог да не е виждал около 1000 пъти...няма с какво да го впечатлиш.. ;д :)

MegiBoOm
12-30-2010, 19:29
Добре, решено е. Отивам!

Обачеее тук ме чопка въпроса - Да се обезкосмя ли? :booooomb:

TheGirlNextDoor
12-30-2010, 20:05
да

xoxi
12-30-2010, 20:35
Ако ще се чувстваш по-комфортно се обезкосми.
Бъди сигурна, че гинеколозите са виждали всякакви неща и не би им направило впечатление.
Не се притеснявай и не се тормози с такива дреболии. Всяка жена ходи на гинеколог и всяка една потъва от срам първия път, но е неизбежно.
Успех и дано пъпките се махнат по-скоро :)

marin4itu
12-31-2010, 08:04
Изобщо не се притеснява! Няма за какво. Те гинеколозите всичко са виждали, както ти казаха преди мен. Аз като ходих за първи път, след мен беше една сигурно около 70 годишна баба..

Rebirthing
12-31-2010, 08:33
Ами пъпчиците са как да кажа - "отгоре" ( не са близо до вагината или матката), само едната е малко по-надолу :(


Извинявай ама нали знаеш, че матката е вътрешен орган :D ?
Мен ако питаш изобщо не ходи, но ако с времето не се махнат, тогава може би ще е добре да отидеш.