PDA

View Full Version : Помогнете



free33
12-30-2010, 17:49
Здравейте сиг има много такива теми като моята но нз какво да правя
Водя полов живот и ми закъснява от 5 дена правих 2 теста и са отрицателни ,та въпроса ми какво може да се дължи закъснението ми
Моля помогнете

gandalfepi4
12-30-2010, 17:54
на много неща - хормонален дисбаланс, бременност, някакви медикаменти, бременност, може и просто да ти закъснява.

след двата теста се съмнявам да ти има нещо. най-добре е да спреш да се панираш и да се консултираш с гинеколог или личен лекар за най-сигурно.

ако си правила някакви фокуси с вадене на пишката преди да свърши, без презерватив но в еди-кой си ден от цикъла, пъхане на аспиринче в пу**** след секс казвай, но въпреки всичко най-вероятно не си бременна :)

turboPantofka
12-30-2010, 18:01
Климат, стес, ако си пила по-силно лекарства като антибиотик, ако си на някаква диета..причини хиляди. Ако толкова се притесняваш и друг път не ти се е случвало може да отидеш на лекар.

alabama4151
12-30-2010, 19:15
Най-вероятно щом теста е отрицателен не си бременна.
Понякога забавянията с ден,два, три може да се дължи на различни причини обаче ако периода стани по дълъг е добре да посетиш гинеколог поне да си спокойна че нищо ти няма!

SmilezZz
12-31-2010, 11:29
А кога си направи тестовете ?
- Тест за бременност се прави след 14 дена от
рисковия полов акт..
Ако си ги направила след 2 седмици и са били
отрицателни - няма защо да се притесняваш..

kalpazanka
12-31-2010, 14:06
Имайки предвид, че и закъснява, много вероятно е двата теста да са направени след първия ден от закъснението, т. е. да са валидни. Друг е въпросът дали не са фалшивоотрицателни.
Моме, догодина иди на гинеколог.

Team
01-01-2011, 19:13
Климат, стес, ако си пила по-силно лекарства като антибиотик, ако си на някаква диета..причини хиляди. Ако толкова се притесняваш и друг път не ти се е случвало може да отидеш на лекар.

free33
01-02-2011, 14:50
А кога си направи тестовете ?
- Тест за бременност се прави след 14 дена от
рисковия полов акт..
Ако си ги направила след 2 седмици и са били
отрицателни - няма защо да се притесняваш..
Ами 1во благодаря ви много че ми отговорихте на темата въпреки че съм сигурна че има още много такива

А иначе тестовете ги правих 2 или 3 седмици след акта !

free33
01-02-2011, 14:53
забравих да кажа имам бяло течение което по принцип започва преди да ми дойде а то е от 1 седмица а всъщност не ми идва ! :!: :?: :idea: :(