PDA

View Full Version : Препоръчайте ми рокля



la_loba_mariana
12-30-2010, 18:37
Аз съм доста нисичка и ме интересува според вас каква рокля ще ми отива на абитуренската-къса,дълга,права,широка... Ще съм ви благодарна ако получа предложения http://www.facebook.com/mariana.madoleva това е моя фейсбук имам доста снимки в цял ръст,за да прецените и самото ми тяло.Благодаря предварително :)

la_loba_mariana
12-30-2010, 18:48
хора,моля ви ;(

alabama4151
12-30-2010, 18:58
Е за да ти видим снимките трябва да сме ти приятели.... За ниските хора високи токчета!

Punisherrr
12-30-2010, 19:09
1. Снимки в профила ти не могат да бъдат видяни, защото се иска приятелство. Както и да е.
2. Щом си ниска трявба да е по-къса и права, мисля. Дългата ще те затапи още повече, а и широката не е подходяща по пътя на логиката.
Струва ми се също, че е добре да избягваш всякакви по-големи акценти върху роклята (големи панделки , издутини .. т.н.).

Въпреки това всичко зависи от твоето телосложение, защото не всички ниски са... ниски по еднакъв начин... 8-) (така да се каже)
Някъде пишеше, че зависи дали имаш къс торс или къси крака. Ако торса е къс, залагаш на по-ниска талия на дрехата. Примерно някакъв колан под талията или по-дълга блуза ще издължат торса. Ако пък краката са по-къси е обратното - по-висока талия.