PDA

View Full Version : Какво може да е



Slynchiicee
12-30-2010, 22:16
Здравейте.Значи имам един проблем .. Не съм в цикъл а имам кръв.. не трябва да ми идва много скоро чак след 14-15 дни . а ми свърши преди 10 горе-долу.. и незнам много е странно ... преди не ми се е случвало но напоследък много често пия алкохол.. и може ли да е нещо свързано с това.. ?? От какво може да е така.. :?

FreakBitch
12-30-2010, 22:21
Обилно или зацапващо кървене?
Колко време продължава?
Цикълът ти принципно редовен ли е?
Секс без предпазни мерки?

Бтв, може просто сериозно да ти подранява.
А последния път се бях протрила явно, секса ми дойде в повечко, но тогава кървенето беше оскъдно.

Slynchiicee
12-30-2010, 22:25
емии не е малко имам такова за промивки където .. прай си вече 3-4 промивки само за днес.. отделно и другите дни .. мислих че може просто да се е задържала кръв и така да излезе но не.. даже излиза на такива... катоо незнам как да го обясня.. както при цикъла има такива малки като парцалчета ;дд незнамм :( секс без предпазни средства.-не.. близо седмица вече всеки ден . Цикълът ми е .. много редовен до ся нито ми е закъснявало нито подранявало :shock:

Slynchiicee
12-30-2010, 22:25
не не съм девствена. до сега проблеми не съм имала.

Slynchiicee
12-30-2010, 22:28
еми . то не е много но нали все пак трябва хигиена .. сменят се по 3-4 но немного зацапани смисъл само бельото ми се зацапва. до дънките неможе да стигне щото не е толкова много и не е толкова течно и е малко по-тъмно някакво тъмно червено .. :( незнам много ме е страх :(

Slynchiicee
12-30-2010, 22:30
НЕ :? :(

Slynchiicee
12-30-2010, 22:31
отново не :(

FreakBitch
12-30-2010, 22:32
А някакви болки? Принципно когато си в менструация боли ли те корем?
ПМС да си имала скоро? Някакви други признаци, че си в менструация?

пп: miminko ме изпревари.. :))

Slynchiicee
12-30-2010, 22:38
1 седмица :(

Slynchiicee
12-30-2010, 22:41
еми към 3-4 дни 5 маккссс..

FreakBitch
12-30-2010, 22:41
1.Имплантиращо зацапване – когато яйцеклетката се закрепя към матката. Получава се една седмица преди началото на новия цикъл. Дължи се на слабото покачване на естрогена и ниския прогестерон преди жълтото тяло да започне производството му.
2.Овулационно зацапване – получава се около средата на цикъла (от 10 до 14 ден). При разпукването на фоликула може да се появи леко кървене. Или по време на овулацията, нивото на естрогена се покачва и това понякога действа върху матката, която изхвърля малко парченце лигавица, което се вижда и по видът на зацапването.
И двете зацапвания се считат за нормални. Всички други кръвотечения извън тези, за които писах се считат за анормални и е нужна консултация с лекар.

Извадка от друг форум.

Slynchiicee
12-30-2010, 22:43
мм .. мерси .. дано не е нещо лошо .. на 6 чак съм на лекар.. :( ако дотогава е още така ще полудея :?

Slynchiicee
12-30-2010, 22:46
НЕ :( Благодаря ви за помощта :)

Slynchiicee
12-30-2010, 22:48
мерси ще опитам :?

FreakBitch
12-30-2010, 22:51
1.Имплантиращо зацапване – когато яйцеклетката се закрепя към матката. Получава се една седмица преди началото на новия цикъл. Дължи се на слабото покачване на естрогена и ниския прогестерон преди жълтото тяло да започне производството му.
2.Овулационно зацапване – получава се около средата на цикъла (от 10 до 14 ден). При разпукването на фоликула може да се появи леко кървене. Или по време на овулацията, нивото на естрогена се покачва и това понякога действа върху матката, която изхвърля малко парченце лигавица, което се вижда и по видът на зацапването.
И двете зацапвания се считат за нормални. Всички други кръвотечения извън тези, за които писах се считат за анормални и е нужна консултация с лекар.

Извадка от друг форум.Имплантиращото зацапване се е проявявало при мен.Доста е оскъдно и не е продължително,пък и авторката каза,че се е пазила.Овулационното зацапване също не е обилно.

Трябваше да подчертая последното изречение от извадката.

Относно лекаря.. 6ти не е много скоро. На твое място бих се пощурила.

пп: И все пак няма да ти навреди, ако намалиш алкохола, вярно, че са празници, но все пак...

mArMaLaDkA
12-30-2010, 23:01
емии не е малко имам такова за промивки където .. прай си вече 3-4 промивки само за днес.. отделно и другите дни ..


Вътрешните промивки не се препоръчват, най-много 2 или 3 пъти в месеца, а ти си си направила около 10 за тия няколко дни. Поспри се, за да не се влоши положението.