PDA

View Full Version : Как се махат ??



novasum
12-31-2010, 08:00
Имам малко черни точици по носа :? как мога да ги махна ,но без помоща на козметик




8-[

mlakniwe2
12-31-2010, 08:07
с ръка-не могат по друг начин да излязат

alabama4151
12-31-2010, 08:12
Стискат се, но ръцете и лицето ти трябва да са задължително добре измити, след това почисти мястото отново със спирт!

ValLoveYa
12-31-2010, 08:12
С парна баня-завираш в една желязна купа вода, след това си надвесваш главата над тази купа и си слагаш хавлиена кърпа, за да не изстине водата. Стоиш така около 10 мин. , увиваш си пръстите със салфетки и започваш да стискаш черните точки.

Можеш да изпробваш и следното:
В една чаша или купичка слагаш 1 с.л. прясно мляко и го слагаш в микровълновата печка за 10 секунди. След това слагаш в млякото 1 ч.л. желатин. Нанасяш сместа върху проблемната зона и изчаваш докато сместа се втвърди на лицето ти, когато това стане леко започваш да отлепящ желатина от кожата и черните точки остават по него.

novasum
12-31-2010, 08:14
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

TheGirlNextDoor
12-31-2010, 08:20
Можеш да изпробваш и следното:
В една чаша или купичка слагаш 1 с.л. прясно мляко и го слагаш в микровълновата печка за 10 секунди. След това слагаш в млякото 1 ч.л. желатин. Нанасяш сместа върху проблемната зона и изчаваш докато сместа се втвърди на лицето ти, когато това стане леко започваш да отлепящ желатина от кожата и черните точки остават по него.

и един мармот завива шоколада в станиол.....при мен не се получава(и не само при мен)

Rebirthing
12-31-2010, 08:23
Можеш да изпробваш и следното:
В една чаша или купичка слагаш 1 с.л. прясно мляко и го слагаш в микровълновата печка за 10 секунди. След това слагаш в млякото 1 ч.л. желатин. Нанасяш сместа върху проблемната зона и изчаваш докато сместа се втвърди на лицето ти, когато това стане леко започваш да отлепящ желатина от кожата и черните точки остават по него.

и един мармот завива шоколада в станиол.....при мен не се получава(и не само при мен)


А при повечето хора се получава ;) така, че момичето да пробва ако иска, стига да не е с много чувствителна кожа.

kalpazanka
12-31-2010, 10:11
С парна баня-завираш в една желязна купа вода, след това си надвесваш главата над тази купа и си слагаш хавлиена кърпа, за да не изстине водата. Стоиш така около 10 мин. , увиваш си пръстите със салфетки и започваш да стискаш черните точки.
Много хубаво кървене от носа започва, така че внимавайте с тази процедура!

Авторке, защо не пробваш с пилинг маски и ленти за отстраняване на черни точки?

WaterLilly
12-31-2010, 10:17
Болезнено е това с желатина и млякото, но чак пък да ти кърви носът...
Много мои приятелки го пробваха и им текат сълзи от болка когато го махат, при мен само леко щипеше, но общото беше, че при нито една нямаше ефект. :)

kalpazanka
12-31-2010, 10:26
^От самото затопляне руква кръв, не от стискането!

KumchoValcho
12-31-2010, 11:37
^От самото затопляне руква кръв, не от стискането!явно имаш много нежна кожа

Hiph0pgirl
12-31-2010, 11:41
вземи си някакъв почистващ тоник

kalpazanka
12-31-2010, 14:18
^От самото затопляне руква кръв, не от стискането!явно имаш много нежна кожа
Ужас, вече не знам как да ви обяснявам.
Кървенето е от венозните сплетения вътре в носа! Какво общо има нежната кожа? Тук говорим за съдова стена!

novasum
12-31-2010, 15:40
Днес се рових в нета и намерих някакви методи за премахване на черни точки пробвах доста неща и резултата беше едно голямо НИЩО :(

ValLoveYa
12-31-2010, 20:00
Днес се рових в нета и намерих някакви методи за премахване на черни точки пробвах доста неща и резултата беше едно голямо НИЩО :(

И какво очакваше да се махнат от първия път ли? :lol: Трябва постоянство и каза че си пробвала няколко неща за 1 ден, не прави това павече. Избери си едно нещо и го прави само него например тоалетни трици, разтривай си с тях проблемните зони 2 пъти седмично.

darrie
12-31-2010, 20:32
Болезнено е това с желатина и млякото, но чак пък да ти кърви носът...
Много мои приятелки го пробваха и им текат сълзи от болка когато го махат, при мен само леко щипеше, но общото беше, че при нито една нямаше ефект. :)

не е болезнено, когато се прави внимателно. :wink:
и има ефект.

novasum
12-31-2010, 20:41
Днес се рових в нета и намерих някакви методи за премахване на черни точки пробвах доста неща и резултата беше едно голямо НИЩО :(

И какво очакваше да се махнат от първия път ли? :lol: Трябва постоянство и каза че си пробвала няколко неща за 1 ден, не прави това павече. Избери си едно нещо и го прави само него например тоалетни трици, разтривай си с тях проблемните зони 2 пъти седмично.

Аз пробвах друго: 3 лъжички сода и 3 топла вода :D слагаш на нослето и търкаш .... леле звезди видях [-o< беше много гадноо

ValLoveYa
01-01-2011, 09:36
Днес се рових в нета и намерих някакви методи за премахване на черни точки пробвах доста неща и резултата беше едно голямо НИЩО :(

И какво очакваше да се махнат от първия път ли? :lol: Трябва постоянство и каза че си пробвала няколко неща за 1 ден, не прави това павече. Избери си едно нещо и го прави само него например тоалетни трици, разтривай си с тях проблемните зони 2 пъти седмично.

Аз пробвах друго: 3 лъжички сода и 3 топла вода :D слагаш на нослето и търкаш .... леле звезди видях [-o< беше много гадноо

Можеш да смесиш содата с мед, за да не е толкова гадно:)

kiki1991
01-01-2011, 09:44
С парна баня-завираш в една желязна купа вода, след това си надвесваш главата над тази купа и си слагаш хавлиена кърпа, за да не изстине водата. Стоиш така около 10 мин. , увиваш си пръстите със салфетки и започваш да стискаш черните точки.
Много хубаво кървене от носа започва, така че внимавайте с тази процедура!

Авторке, защо не пробваш с пилинг маски и ленти за отстраняване на черни точки?

kalpazanka какви са тези ленти не съм ги позлвала ?има ли ефект?

kiki1991
01-01-2011, 09:47
Аз си махам черните точки с ръка и после се мажа на местата само кадето съм стискала със акне аут понеже не позволява ефектиране и премахва зачервяването по-бързо и също тъка не позвлява излизане на пъпки както често става след премахната черна точка на нейно място да излезе пъпка

VikitoRia
01-01-2011, 13:19
OMG хора вие май на козметик не сте ходили :?

Joanita1973
01-01-2011, 13:23
Ами някой има ли представа как се махат лунички

darrie
01-01-2011, 13:40
http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE това е за черните точки.

ValLoveYa
01-01-2011, 13:47
Ами някой има ли представа как се махат лунички

Избелващи кремове, бабини рецепти...разрови се в интернет

shadows92
01-01-2011, 18:32
Някой пробвал ли е това с желатина и млякото ? Действа ли? Колко пъти трябва да се повтаря процедурата?

FuckingFreak
01-01-2011, 19:07
Извинявайте за тъпия въпрос, но какво точно представляват черните точки? Пъпка с черно връхче, или просто като някаква по-тъмна точка? Търсих и нищо конкретно не намерих, надявам се някой да ме светне най-накрая 8-)

vagarious
01-01-2011, 19:13
Извинявайте за тъпия въпрос, но какво точно представляват черните точки? Пъпка с черно връхче, или просто като някаква по-тъмна точка? Търсих и нищо конкретно не намерих, надявам се някой да ме светне най-накрая 8-)

:-o :-o :-o
Еми .... черна точка/комедони/. 8-)
Обикновено никнат в Т-зоната и е доста желателно да се махат.
Разрови се из нета за повече инфо. 8-)

anonymous708973
01-01-2011, 19:26
^От самото затопляне руква кръв, не от стискането!
Възможно е. Аз имам страааашно крехък нос - при най-малкото нещо започва да кърви. Това съм го правила доста пъти обаче и нищо ми няма, обаче като се нагрявах с инфрачервена лампа, всеки пък ми течеше кръв.

Beta
01-01-2011, 19:45
На мен най-много ми помогна методът с топлата вода и после сестра ми ги изстиска :) Това е най-сигурното .

sousito
01-04-2011, 15:32
Имах същия проблем преди време и използвах някъкъв крем на орифлейм,но не помня точно какъв беше,само помня че беше около 5 лв. Само за един месец ми изчезнаха с въпросния крем. :)

kalpazanka
01-04-2011, 15:47
OMG хора вие май на козметик не сте ходили :?
Защо да даваме луди пари за нещо, с което се справяме и в домашна обстановка? Лентите на Нивеа са стотинки, пилинг-маските също. Защо да даваме грешни пари на човек, който дори няма нужната квалификация, за да третира кожни проблеми. Да не говорим, че при упорито акне не е зле да се мине на гинеколог, не само през дерматолог. Вие тук си плещите бабините деветини за козметици.

fuckme
01-04-2011, 16:49
мисля, че калпазанката не се разбра с останалите, по - точно те не я разбраха. ти искаше да кажеш за това с парната баня, а не за желатиновата маска май 8-) иначе, викториа, авторката ясно попита за начини ОСВЕН козметик. :)