PDA

View Full Version : какво значи флиртува :D



jeni4kata
12-31-2010, 15:24
Имала съм гаджета,обаче просто някак си ми е непонятна тази дума.Какво трябва да прави едно момче за да "свали" момичето.Как се флиртува??Въпрос на думи ли е какво е, :?
Не ми се смейте но нищо не разбирам и може ли да те свалят по скайп :lol:

fear4o
12-31-2010, 15:28
естествено, че може да те свалят по скайп, ии свалянето е г/д с думи и жестове да се харесаш на момиче(не мога точно да го обясна, просто момчетата знаем кво тряя да напрайм, нищо, че не можем да го поясним 8-) )

yordans
12-31-2010, 15:37
Ще се опитам да ти обясня.. Флирт е всичко това- усмивки, погледи, комплименти и тези разговори, който са м/у двама души, който се привличат... Не знам дали ме разбираш.. И да, могат да те свалят по скайп. Виж, че много пишат: ''Зарибяваме се по скайп; запознахме се по скайп и е мн мил/а, допадаме си..'', дори в днешните времена, по- често свалянето става по скайп, всички ги е досрамяло да си говорят очи в очи и с тоя скайп са се сбъркали...

jeni4kata
12-31-2010, 15:40
и как става по скайп ](*,)

yordans
12-31-2010, 15:56
еми става както и попринцип става, само, че вместо да си напрягаш мускулатурата на лицето, пишеш и пращаш глупаво нахилени емотиконки.. Не съм експерт по ''сваляне'' в скайп, защото ако някое момиче само ми пише, а на живо мълчи като риба като ме види, директно я отписвам.. Сега предпочитам истински емоции, а не виртуални..
Като някой ти прати смееща се емотиконка, дали наистина се смее?- вечната мистерия... и каквото и да било друго

addiTo
12-31-2010, 22:08
Да, може да се флиртува по скайп. Например, ако ти кажат например "Страшно си красива" или пък "Имаш яко дупе", т'ва си е един вид свалка според мен , но всеки може да го приема по различен начин (: