PDA

View Full Version : Запознанство



djdrob4o
12-31-2010, 19:39
Ще започна с това ,че я харесвам от година и нещо,но чак сега се осмелявам да се запозная с нея.1-ми опит (и засега единствен) бе преди повече от месец и бе пълен провал след тоталното отблъскване преди повече от месец (не знам защо така бях се издокарал като Евгени Минчев на гей парада ама както и да е ).След тази случка ми се изпари и самочуствие и всичко след като неможах да се запозная с момиче което е 2-години по малко от мен.Идеите и те си отидоха.Няма си приятел и един път я хванах да ме гледа скрита зад една нейна приятелка ,но не съм сигурен, че гледаше мен де.Дано съм ви улеснил в даването на съвети.Благодаря ви предварително и извинете за правописните грешки ,но бързах.

addiTo
12-31-2010, 19:51
Защо просто не събереш кураж и не я поканиш на едно кафе ?
Просто кафе, нищо друго, като приятели (:
Тогава ще разбереш, дали те харесва или не..
.. ако стане нещо, ще си размените телефоните, скайповете и т.н (:

djdrob4o
12-31-2010, 20:03
Малко ще ми е страно аз името и не знам а ще я каня на кафе.

djdrob4o
12-31-2010, 20:34
Сори за double postinga но ако можете да ми кажете как "да се върна в играта".

valdesbg
12-31-2010, 20:47
Ти никога не си бил в играта за да се връщаш в нея.

Иначе плана е прост - запознавате се и в рамките на 3 дена след това излизате на кафе. Без скайпове, фейсбуци и прочее диващини.

djdrob4o
12-31-2010, 21:04
Има проблем за 3 дена немога да я намеря нз къде живее пък и не познавам неини приятелки.

valdesbg
12-31-2010, 21:40
Къде си се засилил тогава?

Сядай си на д-то и събирай смелост.. догодина, може и да си готов вече.... (:

djdrob4o
12-31-2010, 22:00
Ако може само да ми кажеш дали нещо от рода : "Искаш ли да се запознаем,че съм ти голям фен" ще свърши работа в ПОВЕЧЕТО случай

valdesbg
12-31-2010, 22:03
Ако целта ти е да отидеш в списъка с многото боклуци, които тя ще избягва упорито - то да, върши перфектна работа.

Вземи се огледай за някое вървежно момче около теб... и почни да се учиш от него. Какво, и защо прави... защо му връзват...ей такива неща. И почваш да копираш най-нагло :) По форумите - няма да стане номера и само ще те сдухаме от сарказъм :)

djdrob4o
01-01-2011, 07:02
Момчета много,но един и същ стил ако може да се каже така - все лигавене,а на мен това е най-противното нещо,не казваш нищо смислено и те пак ти се радват .

Fizz
01-01-2011, 11:02
къде се срещате ?

Пък и може да измислиш случка , случайно нещо да я бутнеш или нещо такова .... и извиняваш се , " мога да ти се реванширам с 1 кафенце ако си свободна .. " нещо такова ... но пак зависи от това което направиш :)

а ако ходите по дискотеки .. още по лесно :)

щом си забелязал , че те гледа просто намигни или нещо ... абе въпроса е да имаш самочувствие и увереността , че можеш да свалиш всяко момиче .. те нещата идват отвътре .. мразите хора с голямо самочувствие .. а какво си мислите , че момичетата харесват в някой ... естествено да не е прекалено , обаче да разбере , че имаш висока самооценка :)

valdesbg
01-01-2011, 11:08
абе въпроса е да имаш самочувствие и увереността , че можеш да свалиш всяко момиче ..

което е подплатено с адекватните доводи.

Въпроса че автора няма никакво самочувствие. От там тръгва всичко.

Fizz
01-01-2011, 11:11
ами лесно е да го повдигне ... както споменах по дискотеките става най-лесно ... отиваш , танцуваш с различни момичета 10-15-20 :D 4-5 от тях а може и повече може и да не вържат , но останалите ... абе немога да го обясня ,просто там е най-лесно да се надъхаш както се казва :D

djdrob4o
01-01-2011, 12:52
Изумен съм,valdes ме опозна до някъде от4-5 поста,но както и да е иначе се срещаме по коридорите на даскалото,пък и аз "случайно" се мяркам точно при тях даже бягам от някой часове само и само да карам при тях но когато тя е там направо забивам целия ставам червен и немога да отделя очи от нея.

mArMaLaDkA
01-01-2011, 13:18
" мога да ти се реванширам с 1 кафенце ако си свободна .. "


"Искаш ли да се запознаем,че съм ти голям фен"

крайно отблъскващо и биещо на елементаризъм, сорЕй. освен ако не е някоя адски проста и зажадняла за внимание, никакъв шанс да се впечатли. И в тоя ред на мисли - няма смисъл да й се обясняваш колко прекрасна/незаменима и пр. е и колко ти й се кефиш, 'щото тя отдавна го е разбрала. Така или иначе не ти стиска да направиш нещо, затова е по-добре вместо да продължиш да се излагаш и да вършиш глупости, да си влизаш редовно в часовете и да спреш да си проваляш нещо, което (ще) ти е в пъти по-важно от някаква девойка.

Fizz
01-01-2011, 13:28
много му помогна на момчето .. :-D дай му идея как да я свали ... то като мислиш постоянно за това , файда че висиш в часа и спиш ... или седиш и гледаш учебника и не можеш и 1 изречение да запомниш :)

а не знам за каква възраст става въпрос 1во ... и 2ро тъпо е да ... и момичето разбира , че е нарочно но какво ? :) / и пак казвам има значение и какво точно направиш .. ако и изблъскаш 1 рамо да си разбие главата .. е няма да стане да / :D




това за дето бягаш от часове , наистина е тъпо , но и аз съм го правил :-D

djdrob4o
01-01-2011, 13:46
Е аз не бягам от важните пък и съм отличника на класа :---) ,пък и някои път госпожите ме освобождават ама това е др.тема а това за че съм и фен просто го взех от един приятел които се запозна с една и ходиха месец даже два.Иначе съм 15 годишен а тя до колкото знам е 13.И между другото това е 1 момиче което наистина харесвам.

mArMaLaDkA
01-01-2011, 13:51
Или ти идва отвътре да се държиш като нормално човешко същество и да се социализираш, или пишеш по форумите и чакаш някой да ти даде разни шаблонни реплики и да ги повтаряш после като папагал.

Щом не се сеща за какво да заговори момичето, значи не му е времето изобщо да се занимава с девойки.

И да, помогнах на автора да не се издъни съвсем и да се превърне в закуска на някоя девойка с кисело настроение и оперирано чувство за хумор. Трагичното в случая е, че авторът щеше да си каже въпросното изречение, че й е фен с абсолютно сериозно изражение, уверен, че това е Репликата.

Колкото до другия въпрос - прегледай по горния пост на автора. И ти да засичаш един и същи човек постоянно на местата, на които ходиш и ти, и теб да те вгледат втренчено, припотявайки се и с румено изражение - в такъв случай определено и слепец би разбрал какво става.

valdesbg
01-01-2011, 14:16
Fizz ти от къде падаш бе младежо? То ако страваше толкоз лесно.... дай всички да ходим на дискотека като си е сдухано....

Ако съзнаваш че пелтечиш безсмислици е хубаво, ама ако си вярваш..... бая салам има да ядеш още.

Автоере... лошо за теб, ако в обкръжението ти ти си най-интелигентния и разбран човек... Вземи се стегни малко, образовай се и намери хора, които умеят да свалят момичета. Ама не щото искат да изчукат всяка срещната... а просто защото им се отдава. Нарича се флирт. Ако трябва иди с неадекватно изражение до въпросния пич и почни да си записваш в тефтерче всичко което ти казва или прави. Сериозно.

И още нещо сериозно излез от черупката че ти си най-якия щото си скромен и не приказваш глупости. това хич не е вярно - нито си готин, нито не приказваш глупости.

Успех!

djdrob4o
01-01-2011, 19:04
Чакай сега ,нито съм казал че съм най-готиният ,нито че не приказвам глупости но за да ти дам пример за глупост която съм виждал в деиствие и да зариби момиче с нея е това да се търкаляш в КАЛТА и да викаш спаси ме за мене това е глупост иначе кои не е приказвал глупости и кои не приказва.За това с дискотеката съм съгласен с физ че е "гъзарско" да се ходи там (защото има само 1 дискотека).Мисля че съм се събрал с компания която може да сваля момичета ,но по някакъв странен начин(лигавене до несвяст).

someonerandom
01-01-2011, 19:30
глупост която съм виждал в деиствие и да зариби момиче с нея е това да се търкаляш в КАЛТА и да викаш спаси ме
WTF :-o

Извинявай за офф-топика,не можах да се сдържа...

djdrob4o
01-01-2011, 19:32
Истина е дори ходиха 1 седмица.

valdesbg
01-02-2011, 08:19
Пич, смени си обкръжението.... сериозно...

Та вие не сваляте момичетата, вие се лигавите с тях...

Така няма да прокопсаш.

Fizz
01-02-2011, 10:43
за по дискотеките можеш да си повдигнеш самочувствието , това казах :) защото не знам колко ходиш и колко сваляш .. но и аз бях от тези срамежливите и с ниско самочувствие и след като ходих 2 пъти точно всичко се промени ... вече 1 година просто съм друг човек и много повече успявам . Имам това самочувствие имам и самовнушението , че даденото момиче също ме харесва и винаги са ми се получавали нещата и както ги нарекохте - глупостите :) ... просто по дискотеките с тази с онази , с 5 с 10 ... 5 ще те отблъснат примерно , но ако седнеш да се съжаляваш .


И последната ми връзка тръгна точно от дискотеката и беше най-хубавата ми досега ... така че и там може да стане нещо ... 8) там е мястото да с "отвориш" и не говоря за гъзарщина , а да помогнеш на себе си :)

djdrob4o
01-03-2011, 17:57
Еми дискотеките пускат само някви чалги,хаус и подобни глупости и изобщо съм неадекватен към случващото се щото просто таз музика супер много ме изнервя.

Fizz
01-03-2011, 18:03
тук си прав ... но не знам ... със приятели , дори и на чалга :grin: :D