PDA

View Full Version : Какво мислите по въпроса :D



electricxx
12-31-2010, 23:27
Здравейте!
Познавам едно момиче от 4 години, бяхме в един клас, но тъй като аз се преместих в друго училище изгубихме контакт.
Наскоро я добавих в фейсбук и една вечер на шега и написах "hi" и си разменихме скайповете и не след дълго започнахме да си пишем всяка вечер поне по 3 часа и хахо-хихи до 2 часа през нощта :D И така нали една вечер се уговорихме да се видим и на другия ден тя след училище беше с нейните приятелки и се видяхме,поговорихме и си тръгна.Довечера и коментираха статуса в фейсбук (обвързана),като го беше сложила от няколко дена и ...аз си мислех,че ме харесва...НО, не знам какво и стана и спря да ми пише...два три пъти не ми отговори,но после като спрях да и пиша сама ме потърси.След това продължихме да си чатим от време на време, но по малко.Така сега по празниците си разменихме пожелания и сърца,даже вчера отново си писахме малко и пак тя сама ми написа...та въпросът ми е:
Мислите ли,че е сериозно или просто ме има като приятел?

SkyRevers
12-31-2010, 23:50
Мисля, че те има за много добър приятел :)

vankovvv
01-01-2011, 00:01
Да мислим, тва е много силна дума.

xhuxhaxhu
01-01-2011, 00:03
мммм щом е писала че е обвързана най вероятно си има приятел... на който иска да отдаде цялото си време
ти по скоро си добър приятел
ако изобщо си има приятел де но аз руга причина да не ти пише или да ти пише по малко не виждам... постави се на нейно място... не можеш да пишеш на гаджето си и на момиче което те занимава и преди това сте си писали с дни без да ставате от компа

electricxx
01-01-2011, 00:05
Ми да..не искам да прозвучи, сякаш ви питам какво да направя, просто питам как вие го разбирате :)

DeVilTerroR
01-01-2011, 11:21
Ти изобщо питал ли си я дали си има гадже,защото това с статуса в фейс-а не го разбрах ? Също така не ми стана ясно дали сте излизали заедно ! По скайп нещата са много различни от колкото са в действителност недей се заблуждава !

poncho
01-01-2011, 15:20
По-добре я попитай дали си има приятел, защото във фейсбук това "обвързан" е супер тъпо щото 80% го правят на шега или се "женят" за най-добрите си приятелки ... :?
ПС: Честита нова година и успех! :)

Missmarch
01-01-2011, 18:43
Такаммм ние не сме в главата й, но ще се опитаме да ти помогнем според мен те има за добър приятел, все пак 4 години никак не са малко, но когато си израснал с човек от твоя клас няколко години, някакси нямаш чувства към него, поне при мен е така... Има те за добър приятел, защото едва ли би се хванала с някого макар и да те харесва... или просто го е написала така `обвързана` ами ако лъже, за да се прави на интересна и да види ти как ще постъпиш? Има хиляди вариянти и май е добре да разкажеш повече този случай на твой приятел който явно познава и двама ви :oops: иначе и аз имам такива приятели постоянно си пишем по цяла вечер /от другия пол/ пращаме си прегръдки и кфо от тва..?? Просто сме близки приятели и чувства нямаме :) Иначе твойто ти е много набърбальокано, на твое място бих споделила с приятел :-)

electricxx
01-01-2011, 20:48
Благодаря много за отговорите и това,че сте си направили труда да прочетете!

Sunshin3
01-01-2011, 22:00
на шега и написах "hi"

баси яката шега

иначе по-скоро те има за добър, стар приятел, както казаха другите

electricxx
01-01-2011, 22:18
на шега и написах "hi"

баси яката шега

:D Имах предвид, че го написах ей така, даже немога да си обясня точно защо...