PDA

View Full Version : Щастието идва когато най- малко очакваш!!!



L1n4e7o
01-01-2011, 01:34
Темата която е важна от много време ме стимулира и аз да ви разкажа как в последния месец така ми се преобърна живота, и как изобщо не съжелявам за това защото за пръв път от адски много време се чувствам истински щастлива....
Таа...ходех с едно момче...което беше в класа на най-добрата ми приятелка...отначало се заблуждавах че съм щастлива...защото той наистина е мн свестен ... но в последствие се осъзнах....неисках да го нараня и незнаех какво да правя...
Най-добрата ми приятелка щеше да ходи с класа си на хижа...та приятелката ми и гаджето ми ме поканиха да отида с тях...аз се съгласих разбира се...и така....в продължение на седмици аз продължавах да се чудя как да скъсам с гаджето си ... без да го нараня...докато не дойде денят в който щяхме за заминаваме на хижа...сутринта се събудих и просто първата ми мисъл беше ''Днес ще скъсам с него...немога повече'' ..

Седяхме на гарата...и чакахме влака...бях с най-добрата си приятелка...и мина един нейн съученик с едно момче, което не познавах....непознатият не ми направи нкакво впечетление, но когато минаваше покрай мен ми каза ''Познавам те от някъде'' аз се усмихнах и му отговорих ''Не мисля така'' .. точно тогава дойде ''гаджето ми'' ... минути след това пристигна влака...отидохме в хижата....беше вече 6 вечерта...навън беше тъмно...хижата беше точно до язовира и пред нея имаше нещо като кей....аз си взех телефона...слушалките и отидох на кея...стоях там...взирах се във водата и се опитвах да намеря поне нещо малко което да ме спре да скъсам с ''гаджето си'' ... стоях там около половин час...но не намерих такова нещо...прибрах се отново в хижата...и отидох в общата стая...седнах до камината и се загледах в огъня..тогава момчето което щях да нараня дойде и ме попита какво ми е....а аз го погледнах и му казах че трябва да поговорим.Отидохме в стаята в която бях настанена с най-добрата ми приятелка...беше ми толкова трудно...той ме обичаше...очите му го казваха...но просто неможех повече така....казах му че трябва да се разделим...че не съм щастлива....че ще си намери друга..много по-добра от мен....очите му се напълниха със сълзи...тогава най-добрата ми приятелка влезе...попита какво става...аз и казах да се погриже за него и слязох в общата стая...моите очи също бяха пълни със сълзи...нараних много скъп за мен човек...седмах на пейките до прозореца...запалих цигара...и се загледах навън...тогава...непознатото момче от гарата дойде ...попита ме дали може да седне до мен...в отговор получи ''Ако искаш...заповядай''...той седна...попита ме какво става....аз му казах, че не ми се говори за това...очаквах че ще отиде при другите...но не...той ми каза просто едно ''Добре....тогава ще говорим за нещо друго....междудругото аз съм Милен'' погледнах го....беше толкова хубав....с бледа кожа...алени устни...зелено-кафеви очи...запознахме се....говорехме си много...на всякакви теми....успя да ме откъсне от всичко....стана към 1 през нощта...и той ми предложи да излезем за малко навън да се разходим...съгласих се...излязохме...тогава отново ме попита какво беше станало преди няколко часа...защо бях така тъжна....аз му разказах всичко...макар че го познавах едва от няколко часа....усещах че мога да му имам доверие...той беше невероятен характер...беше изживял толкова много и въпреки това гледаше толкова положително на нещата...отидохме на кея...беше адски студено но ние седнахме там и се взирахме във вълните....тогава той ме прегърна...каза ми че всичко ще се оправи...каза ми че не е срещал друга като мен...каза ми че ако е бил на мясттото на илко(момчето което нараних) е щял да направи всичко възможно за да не ме загуби...усетих че има химия между нас...но...не трябваше да правя глупости...още повече щях да нараня илко...качихме се обратно в хижата и аз отидох да си лягам...но в моята стая беше вече бившия ми които беше много пиян...и спеше...и най-добрата ми приятелка която си махаше грима...тя ми предложи да го събудим и да го заведем до неговата стая...но аз реших че е по-добре да спи...казах и да остане при него и аз отново слязох в общата стая....там беше само Милен и братовчед му....седнах пред телевизора и си пуснах скуби ду...братовчеда си легна и бяхме само аз и той...момчето което познавам от няколко часа...попита ме защо не спя...обесних му...той ми предложи да спя в неговата стая...аз му казах че няма нужда...че ще остана тук...и тогава той каза ще няма да ме остави сама в никакъв случай....гледахме скуби ду до 5сутринта когато аз вече заспивах на рамото ми...той ме обеди и отидохме в неговата стая...легнахме на неговото легло..просто се прегърнахме и заспахме....спахме едва 3часа но това беше най-спокойният ми съм от месеци...разбрах че този човек е специялен...на другият ден отидох да се разхождам....той изглежда е тръгнал след мен....бях се качила на едно много високо място и снимах невероятният пейзаж....тогава той дойде...и просто ме целуна...без да казва нищо...от тогава неможем да се отделим един от друг...и двамата сме адски заети но винаги успяваме да немрим време един за друг...той ми показа какво е истинска връзка...основана на много доверие, уважение и обич....

:) така, че всички които се питате защо щастието не идва при вас...знайте...то ще дойде когато най-малко очаквате...

:)

tarlyo
01-01-2011, 01:39
БЕГИ С ТЕЯ ДРАМИ ВЕ, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА :grin:

L1n4e7o
01-01-2011, 01:41
хаха....честито и на теб!

Luscious_Heart
01-01-2011, 08:27
Какво като е драма? Според мен е много хубаво да започнем Нова година с такава страхотна история, която може само да ни стимулира. :-)
Щастието наистина идва тогава, когато не го очакваш!!! <3 Именно това го прави тъй страхотно.
Между другото, авторке, има една важна тема, която се казва "Щастие - и аз ще споделя". Мисля, че би трябвало да постнеш там историята си, няма смисъл да се правят отделни темиза всяка. :) Но все пак много се радвам за теб.

ChildOfBodom
01-01-2011, 09:11
Трогателно, изчетох го цялото.
Бъдете щастливи, о труженици.

xoxi
01-01-2011, 09:13
Много по-добре е да пълним форума с такива теми, отколкото с останалите отчаяни есета.

Авторке, много се радвам за теб!
Пожелавам ви много щастие и любов през новата година :)

SmilezZz
01-01-2011, 09:42
Честито..Радвам се много за това,което ти се е случило..
Пожелавам ви да се обичате много,да сте винаги така
- един до друг..

П.С - Честита Нова година !!
П.С 2 - Наистина е по-добре да има такива теми,отколкото
едни и същи теми - "Харесвам го,но не знам дали и
той ме харесва","Как да се запозная с него" и т.н..

poncho
01-01-2011, 15:15
Ей евалата :)
Много се радвам за вас ... обичайте си се още дълго време!!!
ПС:Честита нова година :grin:

nymphadora
01-01-2011, 15:35
Като от филм :smt007

RoSKo0o0
01-01-2011, 17:53
Относно заглавието на темата - не вярвам.

wasch0
01-01-2011, 17:54
Относно заглавието на темата - не вярвам.


Повярвай :)

Scouser
01-01-2011, 18:05
Относно заглавието на темата - не вярвам.


Повярвай :)

дрън-дрън. :-D

xinfamous
01-01-2011, 18:30
БЕГИ С ТЕЯ ДРАМИ ВЕ, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА :grin:


ГАААЗ ГОООРЕЕ БЕ ТИГРЕЕЕ !

rock101
01-01-2011, 18:52
Страхотна история, малко като от сапунен сериал, ама важен е края. Само, че на мен ми е интересно нещо друго. Става въпрос за Илко - момчето, с което си била. С какво те е наранил или каква е причината да го оставиш, така? Както описваш ситуацията, разбирам, че той много е държал на теб - в едно момче можеш да видиш сълзи, само когато той загуби нещо ценно, вижда се, че си била такава за него.

Интересно ми е с какво те нарани и след всичко случило се виждала ли си го и дали сте разговаряли.

L1n4e7o
01-01-2011, 18:57
Страхотна история, малко като от сапунен сериал, ама важен е края. Само, че на мен ми е интересно нещо друго. Става въпрос за Илко - момчето, с което си била. С какво те е наранил или каква е причината да го оставиш, така? Както описваш ситуацията, разбирам, че той много е държал на теб - в едно момче можеш да видиш сълзи, само когато той загуби нещо ценно, вижда се, че си била такава за него.

Интересно ми е с какво те нарани и след всичко случило се виждала ли си го и дали сте разговаряли.

просто не бях щастлива...осъзнах, че го обичам само като приятел....и да излизали сме много пъти след хижата...поговорихме насаме отново...обсъдихме всичко и си останахме приятели...нямаше смисъл просто да се караме....той много се радва за мен че съм намерила някого който ме прави щастлива :)

rock101
01-01-2011, 19:31
Много кофти се е получило за Илко. От разказа ти става ясно, че наистина много те е обичал и е държал на теб. Много малко са момчетата, които истински обичат. Повечето тийнейджъри биха си казали "айде оставяй я тази, друга си намеря", тук е имало чувства, но се радвам, че сте запазили приятелството си. Вижда се, че и ти си била много внимателна с него. :) Накрая историята ти с другото момче някак си много бързо се развива. Просто за мен няма как за 4 часа да откриеш новата любов, просто няма как. И все пак всичко най-хубаво с Милен! ;)

L1n4e7o
01-01-2011, 21:28
Много кофти се е получило за Илко. От разказа ти става ясно, че наистина много те е обичал и е държал на теб. Много малко са момчетата, които истински обичат. Повечето тийнейджъри биха си казали "айде оставяй я тази, друга си намеря", тук е имало чувства, но се радвам, че сте запазили приятелството си. Вижда се, че и ти си била много внимателна с него. :) Накрая историята ти с другото момче някак си много бързо се развива. Просто за мен няма как за 4 часа да откриеш новата любов, просто няма как. И все пак всичко най-хубаво с Милен! ;)

и аз си мислех, че не е възможно....но него...сякъш съм го познавала цял живот....незнам дали се дължи на това , че и двамата сме раци...но...наистина...веднаг си допаднахме...не ми се беше слчвало преди....

fenkaaa
01-02-2011, 02:32
Успех и занапред. :)

Shiro
01-02-2011, 06:44
Идва когато си го заработиш с потища и кървища. Иначе такова понятие не съществува за теб. Ако чакате да ви падне отгоре.. :o

Stan4o123
01-02-2011, 08:27
ХАХА,трябвало да си го изработиш с пот и кървища,мога да ти кажа,че това е една абсолютно робска психика...Щастието е състояние на душата,не на тялото,не го бъркай с удоволствие,може и само кофти неща да те сполетяват,но ти избираш дали те ще те сломят...дори тъгата може да те прави щастлив,тук пак не бъркайте тъгата с нещастието...ако мислиш позитивно,усмихваш се,гледаш през красивата призма на щастието,то ти си щастлив...Трудно е да се асимилира,защото повечето ни учат още от малки,че това не е редно,че животът е тежък...И моето сърце беше разбито скоро,потъпкаха ми достойнството,унижиха ме,но какво от това...животът ще го върне...каквото правиш на другите,го правиш на себе си и каквото правиш на себе си,го правиш и на другите...така че,скъпи мои,бъдете щастливи...Fake it until you make it!

asdfjkfkklsdlslf
01-02-2011, 13:08
Наистина е като от филм. Историята ти е прекрасна, всяко едно момиче би искало да има такова момче до себе си. Много се радвам, пожелавам ви много, много любов. :)