PDA

View Full Version : Един приятел ме привлича адски много



Luscious_Heart
01-01-2011, 08:07
Историята е следната. Ходих два месеца с едно момче. През това време той беше пръв приятел с момчето Х.
С бившия скъсахме преди две седмици точно на един купон заради големи драми.
С Х съм излизала само край бившия си, като приятели.
На купона, в навечерието на който скъсахме с бившия, с Х танцувахме супермного... Физическото привличане се появи тогава, аз просто обожавам да танцувам с него, невероятен е.
Но това, което се случи с бившия ми, бе просто потресаващо както за мен, така и за Х. Намесена е и друга двойка.
Бившият ми се оказа - без да преувеличавам по какъвто и да е начин! - психопат, фантазьор и невиждан интригант. Оказа се, че освен Х е нямал други близки приятели. Единак, който от завист прави невероятни филми и драми; живее в много кофти семейство (което оказва влияние); няма точни цели, свързани с образование, работа и т.н. Човек, който може само да ти влияе отрицателно.
Когато аз и Х разбрахме за това, след като подновихме приятелството си с онази двойка, бяхме буквално шокирани. Установих, че съм подарила 2 хубави месеца от живота си на човек, когото не съм познавала изобщо; докато Х един вид е подарил доверието си на човек, който е говорел и кроял кофти неща зад гърба му.
След купона и раздялата ми с бившия, с Х излязохме точно два пъти насаме, но чисто приятелски; говорехме си и за други неща отделно от драмите с бившия ми (в които сме намесени) и така...
Снощи с Х заедно посрещнахме Нова година на страхотно купонче извън града. Танците ни бяха супер разгорещени; той получи ерекция.
Не правихме секс, но лежахме в едно легло прегърнати, закачахме се, говорихме си. Това беше вече на разсъмване... той беше видимо притеснен (не е като мен, по-срамежливичък е). Възползвах се от момента, в който лицата ни се доближиха за стотен път, и се целунахме два пъти по устата, но без език.
Той тогава ме попита: "Това приятелска целувка ли беше?"
Аз казах: "Не."
Не мога да си представя да имам само приятелство с него, при положение че ме влече аааадски много. Никога не съм очаквала, че точно с НЕГО ще се случи точно това на купон, но ми хареса, както и на него.
По принцип не се познаваме особено добре, нямам чувства, но имам добри впечатления.
Х ми каза същото за мен: "Готина си, красива, умна, кефиш ме, но те имам за приятелка. Нямам чувства към тебе. Но има физическо привличане, но не става само с него. Нека да не планираме и да нямаме все още очаквания за каквато и да е била връзка, а да се опознаваме и да излизаме приятелски."
Той призна, че и за него е било адски неочаквано и че дори за пръв път му се случва подобно нещо на купон, хехе.
Аз приех неговата идея за това, да се опознаем. За мен самата е малко странно... онова момче, от което дори се дразнех, че бившият ми излизаше тооолкова редовно с него. Пък и едва допреди две-три седмици за Х бях просто гаджето на най-добрия му приятел; нормално е да му е трудно да гледа на мен като на потенциална връзка.
Дайте ми няколко съвета как да подходя подходящо към човека, така че да не го изплаша или да го отблъсна. Аз, разбира се, се държа напълно естествено и съм себе си. Мислите ли, че докато излизаме, за да се опознаваме, е редно да се въздържам от привличането; т.е. да няма натискания, целувки и прочее? За секс и дума да не става на този етап.

valdesbg
01-01-2011, 08:32
Винаги ми е било странно как ще излизаш приятелски с някого, който е очевидно че те харесва?

Това си е чист тормоз. Както и да е :)

На въпроса ти - в никакъв случай не спирайте с целувки, прегръдки и подобни. Защото те ще са нещото, което ще запали неговото привличане към теб в емоционален план.

marin4itu
01-01-2011, 08:34
Според мен няма смисъл от такива вздържания и т.н.. Имате си привличането, отдайте му се! Станете нормална двойка, пък то в последствие ще се опознаете! Успех!

П.С.: Честита нова година!

Luscious_Heart
01-01-2011, 15:36
Той като е по-сдържанот мен, ще трябва май аз да поемам инициативата. 8-)
ЧНГ и на вас. :oops:

valdesbg
01-01-2011, 15:44
Какво имаш предвид с "по-сдържан"?

Luscious_Heart
01-01-2011, 15:48
Ами, аз бях инициативната в случая, защото по принцип никога не съм му демонстрирала какъвто и да е интерес, че да бъде по-сигурен и да действа той. Аз го навих (дискретно) да танцува с мен, той не се отдели от мене по-нататък. 8-) Аз го целунах, след като сам си доближи плахо главата до мен; но той ми отвърна и така. Един вид трябва да съм хем внимателна да не го уплаша, хем да го предразполагам.

valdesbg
01-01-2011, 15:52
Ахааа, ами давай тогава. Ако нямаш против подобна роля.

Всъщност много е хубаво да видиш че момичето поема инициативата. Или поне има желание да я поеме. Мен лично това страшно много би ме нахъсало.

Айде успех девойке!

InloveAgain
01-01-2011, 15:56
Смятам,че ще успееш да го накараш да поиска нещо сериозно (:. Видно е,че привличането си го има,така че успех .. и не се въздържай :)

Luscious_Heart
01-01-2011, 18:08
Йее, работите вървят отлично! :-P Преди малко се видяхме пак, защото се събрахме с компанията да кажем две приказки на бившия ми (ритнах го в топките между другото). :razz:
Друите се прибраха, а Х поиска да ме изпрати. До входа ми нарочно го прегърнах и го питах дали му е стигнала днешната целувка ииии след като ми каза, че би искал още една, почнахме с езиците. :-) Беше адски приятно, а той ми каза пак: "Ааа за чувствата се разбрахме, нали?" и аз казах: "Да, споко, ние не се познаваме почти, следователно не бихме могли да си обещаем нищо отсега, но бих искала да те опозная, ако нямаш нищо против.." Ии утре ще излезем. :oops: YES! 8-)