PDA

View Full Version : Провалена Нова Година :(



pavelvasilev
01-01-2011, 12:21
Честита Нова Година на всички ви!
Да ви се оплача та да ми олекне малко поне, в навечерието на НГ празнуваме само ние двамката аз и приятелката ми, малко след като си казахме пожеланията снощи почнах да паля разни фойеверки на балкона и от които една ракетка която трябваше да излети и да гръмне, се оказа дефектна и само гръмна, впоследствие имахме късмета че ни нямаше нищо но пък счупи една скъпа чаша от взривната вълна, а тези чаши са ни специални един вид като сватбени чаши са и са уникат, и заради това тя ми се разсърди и цялата НГ беше провалена и до момента още ми се сърди:(, и мен ми е гадно за чашите защото един вид символизира нашата любов и разбирам че е кофти, но чак толкова тежко да го приеме:(. Благодаря че прочетохте, така поне ми олекна малко!
Приятен ден на всички ви!

darrie
01-01-2011, 12:26
не можеш ли да поръчаш нови, по-различни, да ви гравират имената, без тя да знае и като и ги подариш да се извиниш и да кажеш, че не си искал така да стане, но счупеното носи щастие и може би т'ва е било за добро.. :-o

Serendipitys
01-01-2011, 12:31
Всяко зло за добро. Не е ли по-важно, че сте били заедно? А се влияете от някакви странични глупости, които не са толкова фатални и непоправими? Ще си купите нови чаши, които ще са още по-хубави от предишните. Още повече, 'че счупенето носи щастие'.

Scouser
01-01-2011, 12:31
Ще се оправиш, бре. Материалността не е толкова важна.

mArMaLaDkA
01-01-2011, 12:53
ПМС-то не прощава.

asdfjkfkklsdlslf
01-01-2011, 13:02
Поговори с нея, все пак ти не си виновен и няма причина да се сърди. Ако трябва купи нови чаши...

FuckedUp
01-01-2011, 13:11
Детската градина..омг. :-o

Rebus
01-01-2011, 14:48
Тя на 5 ли е,че се сърди за глупости?Това жените все недоволни и преди да ме нападнете..имах и аз един случай на една НГ.Колкото и да се постарах да и е добре..пак недоволстваше за нещо.

ThePowerOfLove
01-01-2011, 14:50
Ок, може да е ядосана, но чак да се сърди...ще й мине, предполагам.

ThePowerOfLove
01-01-2011, 14:51
И се радвайте, че вие не сте пострадали. Накарай я да си представи какво е на вас нещо да ви се случи сравнение с една счупена чаша...

SmilezZz
01-01-2011, 14:58
Голямо сърдене за една чаша ? О.о
Разбирам,че са били нещо скъпо за вас,но ти нямаш
никаква вина в това..
Поговори с нея,обясни й,че не си виновен ти..Не си
искал да стане така..Обясни й,че по-важното е,че сте
заедно и се обичате..А и наистина както казаха:
"Счупеното носи щастие"..

tigity
01-01-2011, 15:08
на нова година испочупихме вс сервизи в домакина ни .... счупихме дивана и фотиола... испочупихме ботилките от алкохола вътре в къщата.... :-x твоето момиче се сърди за една чаша ... на колко е годинки.. това е глупаво.... и според мен не тряаа нещо тъкова да е символ на любов м/у двама души.... :? :?

InloveAgain
01-01-2011, 16:12
Вместо да благодари,че на вас ви няма нищо,тя се сърди.. :? Да не би да си искал да стане така,глупава работа.

valdesbg
01-01-2011, 16:21
И ся проблема е че си счупил някаква си чаша, която по нечии критерии символизирала вашата любов?