PDA

View Full Version : Към силния пол...



ledenakrasota
01-01-2011, 12:36
Скъпи момчета, с какво държание едно момиче,може да ви отблъсне и обратното?Защо? :)

BGbullet
01-01-2011, 12:42
Зависи дали си падам по нея. Ако не я харесвам най-вероятно ако много ми досажда или ако е много разлигавена - много го мразя т'ва.

Ако пък я харесвам не би ми пукало.

Надявам се ти помогнах и най-вече Честита Нова Година :)

Fizz
01-01-2011, 12:45
ами да ме отблъсне ... зависи до каква степен ми харесва може би ... но до сега не ми се е случвало .... може би като се държи като детенце в 5 клас и не можеш 1 разговор да проведеш :) но пак зависи къде .. :)


а иначе може да ме привлече само с поглед ... със усмивка а по-нататък със държанието си ... :) но пак зависи с каква цел ... дали за приятел или за повече ... :) но по принцип най-вече с разговорите ... дали можем да се бъзикаме и да си говорим сериозно .. но и до голяма степен е външния вид ! :-D

ledenakrasota
01-01-2011, 12:46
Зависи дали си падам по нея. Ако не я харесвам най-вероятно ако много ми досажда или ако е много разлигавена - много го мразя т'ва.

Ако пък я харесвам не би ми пукало.

Надявам се ти помогнах и най-вече Честита Нова Година :)


Честита!А,ако е пияна :oops: Нали във виното е истината. :-D Добави и малко срамежлива и гледай какво става :oops: :oops:

ledenakrasota
01-01-2011, 12:48
ами да ме отблъсне ... зависи до каква степен ми харесва може би ... но до сега не ми се е случвало .... може би като се държи като детенце в 5 клас и не можеш 1 разговор да проведеш :) но пак зависи къде .. :)


а иначе може да ме привлече само с поглед ... със усмивка а по-нататък със държанието си ... :) но пак зависи с каква цел ... дали за приятел или за повече ... :) но по принцип най-вече с разговорите ... дали можем да се бъзикаме и да си говорим сериозно .. но и до голяма степен е външния вид ! :-D


Е,разбира се,че външният вид в началото има голямо значение.Но после идват другите неща. :)

BGbullet
01-01-2011, 12:48
Зависи дали си падам по нея. Ако не я харесвам най-вероятно ако много ми досажда или ако е много разлигавена - много го мразя т'ва.

Ако пък я харесвам не би ми пукало.

Надявам се ти помогнах и най-вече Честита Нова Година :)


Честита!А,ако е пияна :oops: Нали във виното е истината. :-D Добави и малко срамежлива и гледай какво става :oops: :oops:

:D :D вярно :D :D

Fizz
01-01-2011, 13:08
Е,разбира се,че външният вид в началото има голямо значение.Но после идват другите неща. :)

да ... точно .. но просто никой нямаше да го напише :D

а я ти си признай какво направи направо .. какво ни мъчиш :-D пияна и срамежлива ... купона на макс. :lol:

ledenakrasota
01-01-2011, 13:11
Е,разбира се,че външният вид в началото има голямо значение.Но после идват другите неща. :)

да ... точно .. но просто никой нямаше да го напише :D

а я ти си признай какво направи направо .. какво ни мъчиш :-D пияна и срамежлива ... купона на макс. :lol:

Много дърдорех и май ме взеха за откачалка 8-)

Fizz
01-01-2011, 13:14
м само ти ли беше пила ... ако не то тогава трудно са си помислили нещо за тебе .. трудно са мислели по-точно :D

аа и за момиче ... неправи толкова впечатление че не млъква :D не си единствената :D :D

fenastz
01-01-2011, 15:00
Да ме игнорира. Автоматично я игнорирам и аз.

valdesbg
01-01-2011, 15:03
Пияна и срамежлива не съществува в реалния свят :D

Сега си признай наистина какво си направила снощи :)

А че си приказвала.. лошо няма.... По принцип. Ако не са били глупости... още по хубаво :)

ledenakrasota
01-01-2011, 15:18
Пияна и срамежлива не съществува в реалния свят :D

Сега си признай наистина какво си направила снощи :)

А че си приказвала.. лошо няма.... По принцип. Ако не са били глупости... още по хубаво :)

Е,как няма.

По принцип не пия.Но заради празника врътнахме няколко текили на екс.И май ме беше хванало.Абе много не помня какво съм правила,но падне ли ми пердето пред очите,казвам първото нещо,което ми дойде наум. :D

Говорих на тема секс и кой знае сега за каква ме имат. 8-[ 8-[ :booooomb:

tarlyo
01-01-2011, 15:20
Може да ме привлече с външен вид, може да ме отблъсне с външен вид

DaemonBoy
01-01-2011, 15:23
Да се лигави, да е надменна, да е властна

Fizz
01-01-2011, 15:23
е какво лошо има да говориш за секс :) ние само за това говорим , въпреки че не сме пияни :lol: не се притеснявай бе , напротив на тебе ти е било кеф , щом си се отпуснала а какво мислят другите не трябва да те интересува , иначе ще се сринеш след година-две :)

ledenakrasota
01-01-2011, 15:29
е какво лошо има да говориш за секс :) ние само за това говорим , въпреки че не сме пияни :lol: не се притеснявай бе , напротив на тебе ти е било кеф , щом си се отпуснала а какво мислят другите не трябва да те интересува , иначе ще се сринеш след година-две :)



Не ми дреме какво мислят другите,но ако ти обяснявам за Тантра(ако знаеш какво е това :oops: :oops: :D :D ) ...

Не искам да си мисли,че съм леко момиче,защото не съм такова. :cry: А не само да ме мине. :)

RoSKo0o0
01-01-2011, 15:29
като не си бръсне бръдътъ :lol: :lol: :lol:

nymphadora
01-01-2011, 15:30
Да се лигави, да е надменна, да е властна

Явка,доста трябва да ме мразиш значи 8-)

Fizz
01-01-2011, 15:36
абе няма такива работи бе ... няма лошо да си се отпуснеш и да си развържеш езика ... напротив , от това дали си се бъзикаме нещо , не значи че си лека ... ами че се пак може да си говорим , да се бъзикаме :) пък и какво като си го мисли .. да вземе да пробва нали :)

така доказваш , че ти пука за мнението им ... била си на купон се пак , недей да му мислиш 8) вчера до където стигнах , сега трябва да се гръмна :lol: :lol:

ledenakrasota
01-01-2011, 15:37
абе няма такива работи бе ... няма лошо да си се отпуснеш и да си развържеш езика ... напротив , от това дали си се бъзикаме нещо , не значи че си лека ... :) пък и какво като си го мисли .. да вземе да пробва нали :)

така доказваш , че ти пука за мнението им ... била си на купон се пак , недей да му мислиш 8) вчера до където стигнах , сега трябва да се гръмна :lol: :lol:

Мерси! :) ЧНГ! :-)

DaemonBoy
01-01-2011, 16:34
Да се лигави, да е надменна, да е властна

Явка,доста трябва да ме мразиш значи 8-) Дени ти си изключение 8-) :-)