PDA

View Full Version : Вие с какви разбирания сте ?



make_you_mine
01-01-2011, 15:04
С приятеля ми не сме от един град. Сега една седмица сме си в нашия си град и аз смятам,че можем да се виждаме по-често,за да ''наваксаме'' времето,което сме ''изгубили'', докато сме на различни места. Аз явно съм много влюбена в него,защото постоянно търся присъствието му,но има нещо в неговото поведение,което ме обърква. Вече не е толкова настоятелен да се виждаме както преди и си мисля да не би да си е намерил друго момиче в София,а аз да съм един вид момичето,с което прави секс,докато сме на едно място. Гадното е,че аз го обичам,но май с него не е така и не знам как да постъпя,за да не се наранявам. Да му призная,че го обичам или така падам в краката му ? Или да го оставя ? Започва да става болезнено..

Fizz
01-01-2011, 15:08
е кажи му ... това не е падане в краката :) не знам колко е свестен ... обаче може да има много причини :) и вместо да задълбочаваш още нещата , му признай и ако има нещо предполагам , че тогава ще ти каже :)

tigity
01-01-2011, 15:12
... ако имаш някакво съмнение попитаи го.... макар и отг да е гаден поне ще знаеш какво да правиш... не си струва да страдаш заради някого когото не му е грижа за теб!

Faces
01-01-2011, 15:14
Как ти се струва просто да поговориш с него за поведението му ? Не е нужно да му признаваш,че го обичаш щом не си сигурна дали трябва да го правиш както и не е нужно да го зарязваш :)

make_you_mine
01-01-2011, 15:38
Говорих с него за поведението му. На другия ден не видях промяна. Напротив,излезе пак с приятелите си,въпреки че му казах,че искам да отделяме повече време да сме заедно. Бяхме заедно на Нова година, прекарахме добре,но просто аз виждам,че очевидно той вече не е толкова заинтересован. Не знам как да постъпя,искам да съм с него,но ме наранява. Да,мазохистка съм,но не съм убедена,че е полезно за мен да продължавам така. Може би просто вече му е по-безразлично или се страхува да се спуска в по-сериозни отношения,защото доста дълго време сме разделени. Не знам каква е причината,но аз обичам този човек и държа много на него. Не искам да го губя,но наистина не знам как да постъпя. Изморих се от това да го ''преследвам''. Изморих се аз да съм активната. Трябва да се направи нещо,но не знам какво. Искам да обърна играта. Искам пак той да е луд по мен. Дали може това да се случи ? Мислех да му направя стриптийз..ще се зарадва. :D :: :?

sexa_na_kompleksa
01-01-2011, 16:29
Всеки ще се зарадва на стриптийз, но не мисля, че от това има нужда връзката ви. Според мен, той или харесва друга, или вече просто чувствата му към теб са изстинали. На твое място бих спряла да бъда толкова настоятелна и да видя той как ще реагира - ако спре да те търси, значи всичко е ясно, ако продължи да те търси - още има чувства към теб.
Успех!

InloveAgain
01-01-2011, 16:32
Ми те тея връзки до това водят.. малко или много това,че се виждате по-рядко оказва влияние (:.

mArMaLaDkA
01-01-2011, 16:58
Може би си му скучна и затова избягва да прекарва повече време с теб насаме. Може би си му досадна и затова толкова упорито се опитва да отбранява личното си пространство. Може би и ти трябва да си имаш някакво лично пространство и някакъв личен живот и кръг от познати, в които той не присъства.

Изгубила си същността си. Окей, обичаш го, ама трябва ли да си зарежеш интересите и приятелите, само 'щото си си хванала гадже? Лепиш му се на момчето, досаждаш му и колкото повече го притискаш, толкова повече той бяга. И не, сега не е подходящия момент да му казваш, че го обичаш. Връзката ви е към края си, по мое мнение. Всичките дни, седмици и месеци, в които (ще) продължавате да сте заедно, са си чиста агония. Интересът му към теб се е изпарил и не си си спечелила уважението му към теб от самото начало. То няма колко повече да му падаш в краката, разбираш ли? Сума ти теми си пуснала досега, свързани с тоя момък, сигурно още толкова ще пуснеш, но е все тая. Отговорите и преди, и сега, вероятно и в бъдеще ще са си все същите.

TechnoAddicted
01-01-2011, 17:05
DO DRUGS - ще се развеселите малко -.-

Не ве бъзик ;д.. Така аз съм момче и поприцип ако намера едно момиче привлекателно излизам с него ако се задълбочи прикрепям връзката , но вече стане ли банална с глупости за лубовта става тексаско клане ...

Може би това , че сте надалече прави връзката по трудна и се опитвате да намерете секундичка за да се опознаете по добре и да споделите нещо с него ... бил съм обвъзан за момиче което е от друг град и наистина е много ... немога да се изразя с думи , но изпитваш едно прекрасно чувство , че виждаш човека който обичаш и можеш да си с него .. дори за малко ... Според мен с ваща връзка е свършено ... но дано да греша
УСПЕХ ^^
извинявам се но нямам време да слагам запетайки и да се правя на грамотен :-D , но бързам ^^

NomNomNom
01-01-2011, 17:20
Изяснете си какво очаквате един от друг.
Ако той не може да ти даде това което искаш - не се занимавай.

make_you_mine
01-01-2011, 17:47
С marmaladka не съм съгласна,защото ако аз му бях писнала,както едва ли не ти го изказваш,той щеше да скъса с мен. Не би си губил времето нито миг,познавам го. Знам как постъпва.

tigity
01-02-2011, 10:38
имах предвит да го питаш дали има друга но няма значение! :D

spopi
01-02-2011, 10:57
Имате ли за какво да говорите той може и за това да се дърпа като няма какво да си кажете и той гледа да не сте толкова време заедно че става тъпо и се чудите как да се спасите от ситуацията.


sexa_na_kompleksa
На твое място бих спряла да бъда толкова настоятелна и да видя той как ще реагира - ако спре да те търси, значи всичко е ясно, ако продължи да те търси - още има чувства към теб.


Пробвай може да има ефект. :)

rusoto_baby_f
01-02-2011, 13:24
Всеки ще се зарадва на стриптийз, но не мисля, че от това има нужда връзката ви. Според мен, той или харесва друга, или вече просто чувствата му към теб са изстинали. На твое място бих спряла да бъда толкова настоятелна и да видя той как ще реагира - ако спре да те търси, значи всичко е ясно, ако продължи да те търси - още има чувства към теб.
Успех!

съгласна съм...
Аз съм в същото положение...само, че от другата страна...
Имам две годишна връзка с момче което безумно обичаХ, докато не дойде момента да се разделим (не да скъсаме)..просто аз отидох на другия край на България да уча, а той си остана в нашия град...
Там срещнах, невероятно момче...не бих могла да кажа, че съм се влюбила, но....имаше някаква химия от МОЯ страна....Все пак, по добре нищо да нямам с това момче, той е от така наречените ,, плейбой,, ...мисли си, че всяка може да е в краката му.... а-у...
Прибрах се само за празниците в къщи.....за коледа...нова година...
Бях с гаджето си, прекарахме си страхотно...Но като, че ли се чувствам...охладняла към него...Не мога да кажа, че го обичам по-същия начин по който преди съм го обичала...Не ми е и безразличен...Но имам чувството, че навика и това, че съм свикнала да бъда с него, за това съм все още с него...
А той ...от както съм се прибрала..постоянно ме търси...звъни...а аз понякога си измислям оправдания...незнам защо го правя..
Винаги съм вярвала, че разстоянието не е проблем за една връзка...
Но при мен се отрази....разстоянието е голямо...различни среди...различни хора...
Много жалко, че така се получи...Найстина вярвах, че той е голямата ми любов, че никога няма да дойде момент в който ще се разделим....(а усещам, че този момент ще дойде скоро)...Но..от една страна - не искам а и нямам сили да кажа Край..От друга - усещам, че само го подвеждам...и се самозалъгвам...а така лъжа и него...
Жал ме е, че го наранявам с това мое поведение....незнам какво ще правя!
Пожелавам ти успех...дано с твоя приятел не се е случило нещо подобно...!

a1a2b3v
01-02-2011, 13:42
Въпросче ... защо трябва все ти да тичаш към него? Той не се сеща за теб, а ти си тръгнала стриптийз да му правиш... не ти ли звучи странно да му се даваш да поднос? Възможно ли е да те има за даденост?

Бих ти казала да не го търсиш и ако до няколко дена (не повече от седмица)
Ако не те потърси, значи вече не се интересува. В такъв случей колкото и време да сте били заедно какво значение би имало? Ако не се сети за теб намери си друг не е последния.

Ако те потърси значи може би е имало някаква причина, поговорете си и си изяснете нещата. :)

MaLkaTa_LaDy
01-02-2011, 19:27
Попитай го дали нячина, по който сте заедно в момента го устройва. Ако е така, късай с него. Ако не е - какво му пречи да го промени.

ledenakrasota
01-02-2011, 19:32
Връзките от разстояние са обречени!Само истинските чувства остават(ако има такива).

SEXTRAVAGANTE
01-02-2011, 19:41
С приятеля ми не сме от един град. Сега една седмица сме си в нашия си град и аз смятам,че можем да се виждаме по-често,за да ''наваксаме'' времето,което сме ''изгубили'', докато сме на различни места. Аз явно съм много влюбена в него,защото постоянно търся присъствието му,но има нещо в неговото поведение,което ме обърква. Вече не е толкова настоятелен да се виждаме както преди и си мисля да не би да си е намерил друго момиче в София,а аз да съм един вид момичето,с което прави секс,докато сме на едно място. Гадното е,че аз го обичам,но май с него не е така и не знам как да постъпя,за да не се наранявам. Да му призная,че го обичам или така падам в краката му ? Или да го оставя ? Започва да става болезнено..



Хммм......ами според мен трябва да му кажеш това което каза на нас и да се разберете.......и все пак мисля ,че здравите връзки от разстояние са мит....не мисля ,че има перспектива за хубава връзка. Все пак той е младо момче и си има нужди които трябва да задоволява и е нормално ако има и други момичета в живота му.
Успех !