PDA

View Full Version : Тренировъчен режим



wolf23
01-01-2011, 18:10
Здравейте,
От известно време вземам една хранителна добавка (super mass gain) и тренирам редовно. Та имам един въпрос, знам че трябва да тренирам през ден за да могат муслолите да растът но се чудя дали мога да тренирам и през дните за почивка. В смисъл не много тежка тренировка ами някъква гимнастика например защото съм много мотивирън а не мога един ден да тренирам като луд пък на следвъщия само да стоя, някък си неприятно ми е защото нe съм свикнал да си стоя вкъщи и да спазвам некви диети по този начин денят ми минава адски скучно. Аз не ходя в фитнес зали защото не ги харесвам особенно и тренирам вкъщи или ходя да се набирам по площатките когато имам излишна енергия даже ходя да тичам макар че гледам да натрупам килограми. Ако може препоръчайте нещо за тези дни в които не тренирам някаква гимнастика например защото съм голямо дърво хем да се раздвижа малко.

TheManTheLegend
01-01-2011, 19:40
Намери си приятелка или някакво хоби

wolf23
01-01-2011, 20:20
еми имам доста хобита и всеки ден се мяткам по кафетата ама най лощото е че от както съм почнал да тренирам не мога да спра а и не искам незнам защо а и мисля че като правя повече интензивни тренировки ще повиша силата си

HHristov
01-01-2011, 20:21
Филми, филми....

radeberger
01-01-2011, 22:31
Излизай с приятели. Мускулите трябва да почиват, за да имат разтеж.

Потренирай още известно време и ще ти мине мерака. ;)

TheManTheLegend
01-01-2011, 22:35
и внимавай да не претренираш с чикии, после да не се чудиш що дясната изостава :D

yakuza_
01-02-2011, 08:28
Седни и наблегни над учебника по български език.