PDA

View Full Version : Времен татус



Crash9LFC
01-01-2011, 19:23
Тъй като имам една идея за татус, но искам първо да видя как ще ми седи, може ли да ми кажете къде могат да ми направят по мое желание временен татус и на какви цени горе-доло. Евентуално от къде мога да си закупя къна и други вече неща, които ще ми трябват за да си направя сам и цени.

anonymous708973
01-01-2011, 19:27
По морето правят. Изобщо не е скъпо, 30 лева са най-огромните. Не се излюпва, а бавно избелява, така че не е грозно. Аз съм си правила две - дракон и йерогрифа за "победа", но не сама.

divacheee
01-01-2011, 19:45
В студиото на Мърфи, София (: В сайта има инфо за цени и продукти .. http://murphystattoos.com/

Crash9LFC
01-16-2011, 18:36
Мерси!

stelkastel
01-16-2011, 18:45
Съжалявам, че използвам темата ти, но имам въпроси относно временните татуировки. Само с къна ли се правят?И някой знае ли дали има Стара Загора такова нещо, тъй като София далечко ми идва, а не ми се чакат Варна, морето и солените вълни.... :D

xoxodessitoo
01-16-2011, 18:51
Съжалявам, че използвам темата ти, но имам въпроси относно временните татуировки. Само с къна ли се правят?И някой знае ли дали има Стара Загора такова нещо, тъй като София далечко ми идва, а не ми се чакат Варна, морето и солените вълни.... :D
В някое татуу студио. Не навсякъде, но ако се поразпиташ ще намериш. Да техните стоят по по-дълго. ;)

art
01-16-2011, 21:37
Съжалявам, че използвам темата ти, но имам въпроси относно временните татуировки. Само с къна ли се правят?И някой знае ли дали има Стара Загора такова нещо, тъй като София далечко ми идва, а не ми се чакат Варна, морето и солените вълни.... :D

Аз съм от стара Загораи съм разпитвала, но досега не знам някъде да правят временни.

И аз да ползвам темичката 8-)

Някой може ли да и кажа грубо ама много грубо колко ще ми излезе татус в диаметър около 5см-6см.

divacheee
01-16-2011, 23:50
И аз да ползвам темичката 8-)

Някой може ли да и кажа грубо ама много грубо колко ще ми излезе татус в диаметър около 5см-6см.

Зависи от студиото- от 30/35 до макс. 80 ..

mimsssssss
01-17-2011, 05:18
На тъмно правят, ама ако Вадим ти каже, че не правят вече, значи им е свършила каната :D иначе докато ми е правил той реален са идвали да го питат хора за кана и той им е правил ...

bebebe96
01-17-2011, 12:53
А за временния трябва ли пак да не се излага на слънце и т.н. както истинския?! Колко време ще седи? Какви са цените на временния? Някой знае ли дали в на тъмно във Варна правят?

art
01-17-2011, 12:58
На тъмно правят, ама ако Вадим ти каже, че не правят вече, значи им е свършила каната :D иначе докато ми е правил той реален са идвали да го питат хора за кана и той им е правил ...

Ми аз преди време ходих и питах и ми отрязаха :D

Иначе аз на морето си бях направила. Струваше ми 15лв и седя към две седмици.