PDA

View Full Version : Как да се запозная с него?



Baby94
01-01-2011, 20:49
Здравейте.
Искам да ви попитам за идейки как да се запозная с едно момче,което харесвам,но все не намирам удобен момент (или смелост .. ) да се запозная с него . :-D
Значи той е от моя квартал,но го виждам рядко и когато го видя то е или в тролея,или на улицата,но винаги е с приятели и на мене ми е неудобно да отида и да се запозная с него.В смисъл ако беше сам щеше да ми е по-спокойно .. :oops:
Намерих го в софиянци :oops: и бих му писала там да се запознаем,но аз искам да го опозная на живо,в смис. разбирате ме ..... а ще ми е супер неудобно да му кажа `аз съм от твоя квартал и те намерих,защото ме кефиш..`,в смисъл ще реши,че го преследвам или нещо такова .. :oops:
Та,кажете ми някви идейки .. :D
има ли надежда за тая любов изобщо ... :D

Vikito0o
01-01-2011, 22:12
Нямате ли общи приятели да те запознаят?

secretstar
01-01-2011, 23:05
Нормално е да си срамежлива,но ако те кефи чак толкова...в момента,който ще остане сам върви при него и му кажи,че си нова в града,питай го каде се намира еди кой си магазин или го питай за часа ддз измисли нещо...а преди да се разделите се запознайте,а от там нататък считам,че ще е по-лесно :) Надявам се,че съм помогнал с отговора. :)

sexa_na_kompleksa
01-02-2011, 15:37
По-добре се запознайте, когато го видиш, а не чрез някакви сайтове, скайп и т.н.
Няма от какво да се притесняваш при запознаването ви, все пак в най-лошия случай ще те отреже, а това не е чак толкова страшно. ; )
Може да прочетеш и тази статия, която предполагам, че ще ти помогне повреме на запзнаването, щом искаш да сте повече от приятели:

http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/1148-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D 0%BC%D0%B5-%28%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%29

П.С: Мисля, че 5 точка е точно като за теб! :-D

selenium
01-02-2011, 15:46
Е пък в градския транспорт е най-лесно да се запознаете. Приближаваш го питаш тихичко "здравей, чудно ми е гратис ли пътуваш?" :razz:

На мен са ми го казвали 2 пъти, първия път бях в :shock: Отговорих кратко и честно - да. Момичето ми каза "я сродна душа, приятно ми е да се запознаем ..." Стана ми много весело, засмях се мило, това явно я успокои и бързо се заприказвахме.

Втория път също беше уникален. Момичето се беше вторачило в мен, а аз я гледах в огледалото на шофьора и се чудех какво да направя, че нали и аз съм срамежлив :oops: . Автобусът рязко спря, тя залитна, хванах я и очаквах да ми каже благодаря или нещо от сорта, а тя изтърси "Исках да те питам гратис ли пътуваш?" :lol:

ludiqtzubar96
01-02-2011, 16:32
Е пък в градския транспорт е най-лесно да се запознаете. Приближаваш го питаш тихичко "здравей, чудно ми е гратис ли пътуваш?" :razz:

На мен са ми го казвали 2 пъти, първия път бях в :shock: Отговорих кратко и честно - да. Момичето ми каза "я сродна душа, приятно ми е да се запознаем ..." Стана ми много весело, засмях се мило, това явно я успокои и бързо се заприказвахме.

Втория път също беше уникален. Момичето се беше вторачило в мен, а аз я гледах в огледалото на шофьора и се чудех какво да направя, че нали и аз съм срамежлив :oops: . Автобусът рязко спря, тя залитна, хванах я и очаквах да ми каже благодаря или нещо от сорта, а тя изтърси "Исках да те питам гратис ли пътуваш?" :lol:
Пич,ти ебаваш ли се или кво?Като прочетох твоя пост,прихнах да се смея.Иначе в градския транспорт е много лесно-чакаш да седне сам на седалка за двама и отиваш и го питаш"Това място свободно ли е "и той ще ти отговори "Да" и вече тогава можеш да го питаш дали пътува гратис или не :-D.Поне при мен беше така-едно момиче ме пита дали е свободно,аз казах "Да",тя седна,пита ме за къде пътувам и така се разприказвахме.

Baby94
01-02-2011, 16:52
Охх,трябва да спра да се притеснявам ... играе ми лоша шега .. :D
- Не знам дали имаме общи приятели,но доколкото гледах в софиянци май не :D той явно не живее тук отдавна.За което много съжалявам,защото ако имаше кой да ни запознае щеше да ми е много по-лесно по-нататъка,незнам защо,ама имам усещането,че точно запознаването ми е проблема на мене :lol: И даже съм заглеждала хората,които са с него,ама нямам идея нито кои са,нито ги познавам ... :-D
Това за градския транспорт не знам дали е добра идея,защото има голяма вероятност аз да се притесня и да почна да се червя,да се срамувам и ще изглеждам като последната идиотка .. да не говориме,че съм забелязала,че той винаги си слуша музика и не ми обръща никво внимание,независимо,че го зяпам :lol:
но съм забелязала горе-долу по кое време се засичаме в тролея и мисля,че е крайно време като го видя пак да действам .. не знам какво ще измисля,но трябва да направя нещо,защото колкото повече се мотая,толкова повече се притеснявам и до никъде няма да стигна 8) :D

totibsl
01-02-2011, 17:03
Нямате ли общи приятели да те запознаят?
А няма ли да е по-лесно просто да каже: "Здравей! Аз съм.., приятно ми е!" ... според мен това ще хареса на момчето. :o

Tempest
01-02-2011, 17:15
защо да лъже? Била нова в града, бла бла, глупости... ако идеш при него докато е с приятели, ше те сметне за по-отракана.. някои момчета харесват такива момичета...

относно дали има надежда за тая любов - надежда има, ама за любов е много рано да говориш..