PDA

View Full Version : Какво мислите?



48700200
01-01-2011, 20:57
Здравейте,

така просто исках да споделя какво ми се върти в главата цял ден..
Познавам се с едно момиче от много време,обаче тя се премести преди години и не сме подържали контакт до преди 1 -2 месеца ,където случайно и писах и оттогава почти всеки ден си пишем и по телефона си говорим ,.. така де тя си има приятел с който се карам много често и ми казва всичко ,споделя иска ми съвети т.н.

До тука всичко е добре,но за нова година дойде в моя град да празнува и нали обаждаше ми се няколко пъти да ходя да я видя..И отидох..

Така като се видяхме ,беше мно яка ,едни комплименти а-у.. и Нали през цялото време ми се усмихваше нежно и чаровно..

Другото което ми направи силно впечатление е че през цялото време ме гледаше право в очите и в устата,чак ми ставаше неудобно от време на време.. Точно така като ме гледаше толкова много исках да я целуна,но не събрах смелост ,щото не исках да разваля отношениетя ни.
Това ми се случва за първи път,като я опозная и все повече ме кефи..толкова е различна и толкова мисли за връзката си.. Незнам ,направо се побърквам..

burpp
01-01-2011, 21:05
Женските жестове на моменти са непредсказуеми.
Ако е така както казваш, че ти се е усмихвала чаровно,
че постоянно е гледала в теб и устните ти,
вероятно е имала някакви симпатии към теб.
Но пък женските жестове на моменти са непредсказуеми.

И не разбрах комплиментите от кого, за кого за били?
Но недей да усложняваш нещата и да си правиш труда да се стига до връзка.
1- защото е от друг град
2- защото си има гадже.

Може би добре си направи и сте си запазили отношенията (приятелски)
Нека не се усложняват нещата.

48700200
01-01-2011, 21:41
да и аз това си мисля,но както знаят повечето има неща които не можеш да предотвратиш и нещата да станат по сложни за мене..

burpp
01-01-2011, 21:47
Избягвай да се блюбваш в нея, ако не искаш да те боли избегни "любовната стрела"

Sunshin3
01-01-2011, 22:15
дори и да се получи нещо между вас, то ще или е за кратко, или трудно и тежко, защото сте от различни градове

не се самонаранявай
кофти е, ама си останете приятели

marin4itu
01-02-2011, 08:42
Аре стига с тези различни градове! Кво от това?! Ако се харесват и искат да са заедно да не са само защото са от различни градове ли? Оф, ядосах се.. извинявам се..
Само това, че си има приятел според мен е проблем.. Изчакай да видиш как ще се развият нещата между тях и според това действай, но в никакъв случа не се опитвай да ги разделиш. Дискретно показвай чувствата си към нея, но не я притискай.

burpp
01-02-2011, 09:00
Аре стига с тези различни градове! Кво от това?! Ако се харесват и искат да са заедно да не са само защото са от различни градове ли? Оф, ядосах се.. извинявам се..
Само това, че си има приятел според мен е проблем.. Изчакай да видиш как ще се развият нещата между тях и според това действай, но в никакъв случа не се опитвай да ги разделиш. Дискретно показвай чувствата си към нея, но не я притискай.

Мога да ти кажа, че си имам приятелка, която е от друг град. Виждаме се в месеца по няколко пъти, но връзката е адски трудна. Не е пълноценна и много често боли. Връзката по скайп и телефон не е същата от това да я прегърнеш силно до себе си и да я целунеш. Замисли се малко.

marin4itu
01-02-2011, 09:12
Аре стига с тези различни градове! Кво от това?! Ако се харесват и искат да са заедно да не са само защото са от различни градове ли? Оф, ядосах се.. извинявам се..
Само това, че си има приятел според мен е проблем.. Изчакай да видиш как ще се развият нещата между тях и според това действай, но в никакъв случа не се опитвай да ги разделиш. Дискретно показвай чувствата си към нея, но не я притискай.

Мога да ти кажа, че си имам приятелка, която е от друг град. Виждаме се в месеца по няколко пъти, но връзката е адски трудна. Не е пълноценна и много често боли. Връзката по скайп и телефон не е същата от това да я прегърнеш силно до себе си и да я целунеш. Замисли се малко.

Какво да се замисля като и аз имам връзка от разстояние? И се разбираме перфекто с момчето, виждаме се всеки уикенд. Даже скоро ще идва да живее при мен във Варна, нещата са задействани, чакаме от работата му да го преместят.. Това е човекът, който ме разбира с когото съм щастлива! Но темата не е моя, че да си разказвам тука историята.. Явно съм от малкото ксметлийки.. не знам..

burpp
01-02-2011, 09:17
Аре стига с тези различни градове! Кво от това?! Ако се харесват и искат да са заедно да не са само защото са от различни градове ли? Оф, ядосах се.. извинявам се..
Само това, че си има приятел според мен е проблем.. Изчакай да видиш как ще се развият нещата между тях и според това действай, но в никакъв случа не се опитвай да ги разделиш. Дискретно показвай чувствата си към нея, но не я притискай.

Мога да ти кажа, че си имам приятелка, която е от друг град. Виждаме се в месеца по няколко пъти, но връзката е адски трудна. Не е пълноценна и много често боли. Връзката по скайп и телефон не е същата от това да я прегърнеш силно до себе си и да я целунеш. Замисли се малко.

Какво да се замисля като и аз имам връзка от разстояние? И се разбираме перфекто с момчето, виждаме се всеки уикенд. Даже скоро ще идва да живее при мен във Варна, нещата са задействани, чакаме от работата му да го преместят.. Това е човекът, който ме разбира с когото съм щастлива! Но темата не е моя, че да си разказвам тука историята.. Явно съм от малкото ксметлийки.. не знам..

Ами теб те крепи мисълта, че ще се премести да живее при теб. Аз за сега такава възможност нямам, скоро незнам дали ще имам. Да така е, и ние се разбираме страхотно, но нямаше ли да е по-добре ако се виждаме не всеки уикенд, а всеки ден. И тя е човекът, който ме прави истински щастлив и ме разбира, но друго немога да направя. И пак да, ти се една от малкото късметлийки. Радвам се за теб, на истина. :)

marin4itu
01-02-2011, 09:44
Аре стига с тези различни градове! Кво от това?! Ако се харесват и искат да са заедно да не са само защото са от различни градове ли? Оф, ядосах се.. извинявам се..
Само това, че си има приятел според мен е проблем.. Изчакай да видиш как ще се развият нещата между тях и според това действай, но в никакъв случа не се опитвай да ги разделиш. Дискретно показвай чувствата си към нея, но не я притискай.

Мога да ти кажа, че си имам приятелка, която е от друг град. Виждаме се в месеца по няколко пъти, но връзката е адски трудна. Не е пълноценна и много често боли. Връзката по скайп и телефон не е същата от това да я прегърнеш силно до себе си и да я целунеш. Замисли се малко.

Какво да се замисля като и аз имам връзка от разстояние? И се разбираме перфекто с момчето, виждаме се всеки уикенд. Даже скоро ще идва да живее при мен във Варна, нещата са задействани, чакаме от работата му да го преместят.. Това е човекът, който ме разбира с когото съм щастлива! Но темата не е моя, че да си разказвам тука историята.. Явно съм от малкото ксметлийки.. не знам..

Ами теб те крепи мисълта, че ще се премести да живее при теб. Аз за сега такава възможност нямам, скоро незнам дали ще имам. Да така е, и ние се разбираме страхотно, но нямаше ли да е по-добре ако се виждаме не всеки уикенд, а всеки ден. И тя е човекът, който ме прави истински щастлив и ме разбира, но друго немога да направя. И пак да, ти се една от малкото късметлийки. Радвам се за теб, на истина. :)

Благодаря ти!
Ето и ти си щастлив, тя значи много за теб. Значи това не може да се нарече непълноценна връзка. Даже съм на мнение, че такива връзки са по-стабилни (когато двамата са сериозни), защото се изисква по-голямо доверие в самата двойка. Плюс това ти е скъпа абсолютно всяка минута с този човек!

burpp
01-02-2011, 09:50
Тук си права.
И аз съм на мнение, че доста често и от разтояние връзката е ппълноценна, особено ако двойката споделят всичко, са искрени един с друг и са сериозни хора.
Нека прекратим темата, защото започва да се превръща в личен чат. :)

marin4itu
01-02-2011, 09:55
Тук си права.
И аз съм на мнение, че доста често и от разтояние връзката е ппълноценна, особено ако двойката споделят всичко, са искрени един с друг и са сериозни хора.
Нека прекратим темата, защото започва да се превръща в личен чат. :)

Да и аз това щя да предлагам.. Много любов ви желая!