PDA

View Full Version : Сврах окосмяване



1984
01-01-2011, 22:29
]Значи имам 1 много смешен проблем.И така,преди 4 месеца си счупих лявата рака и ми беше сложен гибс за около 45 дена и след махането на гибса раката беше много окусмена(повече от другата) и това адски си личи.Смешно като си покажа и 2-те раце.Немога да ходя с тениски или да си вдигна ракавите.Вапроса ми е как да се справя с проблема има ли някаква козметика(кремове и подобни),които могат да ми помогнат или ми трябва коламаска.Моля помогнете

П.С-Когато имам предвид раката искам да кажа от лакатя до прастите горната страна на дланта сащо е в това положенie

radeberger
01-01-2011, 22:41
Още по-смешното е, че си неграмотен.

Кола маска, ако темата не е ебавка.

SmilezZz
01-02-2011, 09:22
Кола маска,друго решение не виждам..

LipSy
01-02-2011, 23:09
Кола маска или кожен. Следващият път обаче като започнеш да пишеш нещо гледай хубаво правописа си! Пише се РЪКА!!!

rns92
01-03-2011, 00:41
Да беше си останал с гиБса, кво толкова?
И при мен го имаше този проблем, но го разреших за 5 минути с една самобръсначка.

Deynna
02-02-2011, 08:53
Обръсни ги или и премахни космите с депилиращ крем и на двете ръце и после космите които растат ще са едни и същи

DREAM95
02-02-2011, 09:09
Братле оправи си правописа! :-o
И тогава можеш да ни уведомямаш за своите проблеми.
По темата направи така и другата ти ръка да е толкова окосмена... 8-)

elenka3
02-02-2011, 10:01
ми обръсни си ръцете ...

elinkabe
02-02-2011, 10:16
ми обръсни си ръцете ...

+1 :D :D

Claymore
02-02-2011, 17:36
Нещо не схващам кои сте вие да му търсите сметка за правописа, като съм виждала повечето от вас с поне 1 правописна грешка, коята не е от невнимание. :-o

По темата - освен кола маска и бръснене може да си платиш за фото-епилация. Нямам представа от цените, но си имаме Google. :)

SmilezZz
02-02-2011, 17:40
Claymore - Ти сама каза,че повечето от нас са допуснали една грешка - но пък откъде знаеш,че не е по невнимание или пък техническа ? А и щом е една - явно е точно от този тип грешки..
- Но не можеш да сравняваш правописа на автора с нашия правопис..Просто си има коренна разлика.. :?

Claymore
02-02-2011, 17:51
Claymore - Ти сама каза,че повечето от нас са допуснали една грешка - но пък откъде знаеш,че не е по невнимание или пък техническа ? А и щом е една - явно е точно от този тип грешки..
- Но не можеш да сравняваш правописа на автора с нашия правопис..Просто си има коренна разлика.. :?

Виждала съм думи с по а-ъ и о-у да се бъркат. А и Ъ не са толкова далече една от друга и това е ок, но да правят грешки и да критикуват...смешни са.
И ако обичате другите философи, които ще ми цитират поста...не съм казала, че съм безгрешна, а че ВИЕ нямате право да го критикувате, няма значение от броя на грешките. Като му кажете "Оправи си правописа" бъдете сигурни, че няма да му влезе нищо в главицата.

elenka3
02-02-2011, 21:20
Claymore .. може да спре да се заяжда...