PDA

View Full Version : дали да опитам?!



tit
01-01-2011, 22:32
здрасти на всички. На 14 съм и тази година съм в ново училище. Преди 1 месец се запознах с едно момче по фб прати ми приятелство и ми писа по чата ... писахме си и ми поиска skype дадох го и почнахме да си пишем всеки ден и така ( забравих да кажа че е от мойто училище и е колкото мене ) И така една вечер му предложих да говориме и така почнахме всяка вечер и много се сближихме. Отначало бяхме много добри приятели и всичко си казвахме даже ми викаха ти с него си като брат и сестра и това стана само за 1 месец и преди 1 седмица ми каза че много ме харесвал и аз много го харесвам .. и му го казах. Обаче проблема е че попринцип него много момичета го харесват и това някък си един вид ме плаши и не защото се съмнявам в него за нещо ами защото ще ме нападнат и ще им се набия в очите. Попринцим не съм някakва отворена бих казала че съм си доста срамежлива. Запознах се и с най-добрият му приятел и с него си допаднахме и ми казва всичко за него и ми каза, че ако тръгна с него наистина няма да съжелявам. В началото на годината е харесвал една от неговият клас обаче това с мене било различно и всякакви такива. Може да го казва защото са приятели но може наистина да е така. Наистина за този 1 месец си изградих мнение за него и ми изглежда много свястно момче. И така тази вечер ме попита дали искам да ходим, а аз тъпата започнах да овъртам и овъртам и така де разбра ме той, ии ми каза че въпреки това нямало да се откаже от мен. Както казах сме много добри приятели и неискам ако тръгнем и се скараме и скъсаме да си разваляме отношенията. Tой ми казва,че той няма да го направи и че не бил такъв. Незнам какво да правя, а и имам още едно притеснение ако тръгнем ... знам че има много теми за първата целувка и така нататъка обаче тъй като първата ми целувка беше провал и сега ми е притеснено да не би пак да не се получат работите. Извинявам се ако има грешки и моляви дайте ми съвет зашото съм много объркана и незнам какво да правя! :-)

Fizz
01-01-2011, 22:41
това са глупости ... много момичета са го били харесвали :lol: :lol: я не се излагай ... бъди с него ... не се наказвай :) ще го загубиш и после ще разбереш какво си изпуснала , знаеш го :)


а за целувката ... просто не мисли за нея ... не мисли кога или къде , просто ще се случи ... и това , че първата е била провал , не значи че повече нетрябва да се целуваш :-D


успехи 8)

inloveinsomeone
01-01-2011, 22:45
Аз ти предлагам да опиташ, защото вече ти е предложил един вид и тъй като мисля (според това, което каза), че е свястно момче - ако не се получи нищо няма да се скарате или нещо подобно. ^^ Мисля, че не е за изпускане пък и един съвет - да не ти пука какво мислят другите! Животът е твой и можеш да правиш с него, каквото пожелаеш!
Пък и откъде знаеш, може да станете идеалната двойка!

FreakBitch
01-02-2011, 00:46
Не си ли малко дезориентирана за осмокласничка??

SmilezZz
01-02-2011, 09:31
Харесваш го и той те харесва !
- Предлага ти да станете гаджета,а ти отказваш..Защо ?
Защото много момичета го харесват ?
О,боже !! Ако го обичаш - бъди с него..А и щом е свястно
момче,надали след раздялата ще се скарате и нещо
подобно..

burpp
01-02-2011, 10:06
Ами опитай, тръгнете виж какво ще се получи. Възможно е той наистина да е свестно момче. А за целувката, да наистина има много теми, недей да се притесняваш.

Scouser
01-02-2011, 10:35
Try it, girll.

poncho
01-02-2011, 11:20
И тебе какво те интересува, че много момичета го харесват :?
Той те харесва .. ти го харесваш какъв е проблема тогава.Щом мислиш,че е свястно момче може да се окажете супер щастлива двойка .. не трябва да те интересува толкова мн мнението на другите
И не се притеснявай за целувката... :)
Успех... :)

sladur4etyYy
01-02-2011, 12:38
Не си ли малко дезориентирана за осмокласничка??

не, изобщо даже.


авторке, ако наистина смяташ, че е свестен и ти е приятно с него, тръгнете. не се притеснявай от странични фактори, като това колко злобни коментари ще отнесеш или други подобни. само че внимавай, да не се прехласнеш по него прекалено много, защото никой не може да ти гарантира какъв ще е краят на всичко това. и тъй като смятам, че истината винаги е по- добрия вариант от заблудата, ще ти кажа, че има реална възможност, като скъсате не само да си развалите приятелството, но и да спрете и да се поздравявате. но не се притеснявай от такива неща, изживей си всичко, което ти се иска, бъди с него, забавлявайте се, целувайте се (не се притеснявай за това, ще се справиш!) и не му мисли. в крайна сметка, каквото и да се случи занапред, ще се справиш, няма друг вариант. хареса ми как си написала историята и ми се струваш умно и добро детенце, пожелавам ти късмет и умната! :-)

tit
01-02-2011, 17:28
Мерси много на всички :-)

FromAutumToAshes
01-02-2011, 17:36
Еми ще си самоцитирам боквално предния коментар - "Колко е забавно да си малка неориентирана патка... Няма страшно след някоя друга годинка ще знаеш какво да правиш" :)

plushinkaa
01-05-2011, 23:21
Според мен трябва да пробваш, какво по-хубаво от тва да се впуснеш в един невероятен романс, той ти е казал, че няма да се откаже от теб, това не те ли навежда на мисълта, колко лудо влюбен е той в теб.. Момиче не изпускай възможноста си ! Относно страничните мнения, кофти е, но след време спира да ти пука, те просто завиждат на щастието ти. Ти се притесняваш от целувката.. и моята първа целувка бе провал, но сега всичко относно целуването е наред. :wink: Пожелавам ти успех и дано да се получи между вас ! (( :

kl34kov
01-05-2011, 23:43
Има ли желание има и начин,няма ли желание намираме оправдание.... Ако толкова много го харесваш едвали момичетата ще те спрат хахахахахахахаха мн смях...... :D 8-) :D 8-) :P :-P :P :-P :razz: :razz: 8)

xinfamous
01-06-2011, 00:09
я стига глупости! много го харесвали тва онова,едвали на всяка е казвал тва което казва на теб и т.н. , взимай го пък нека ти е зле! :Д Относно първата целувка,просто се отпусни и го направи без да се спичаш,квото и да е не е болка за умиране,нито е нещо трудно :)

p.s. Fizz,ti momche li si ?