PDA

View Full Version : Помогнете....



babby
01-01-2011, 23:29
8-[ Помогнете моля ви....♥ Имам едно неточно познато момче,но си общуваме по скайпа.За мое щастие пратихме си снимки...вече.Не знам далли го харесвам,но ми харесва характера му...кажете какво да направя за да ме хареса повече....каза ми че сам много хубава,но имам чуството,че и той ме харесва толкова колкото аз негоо [/color indigo][/color] :grin: :oops:

Fizz
01-01-2011, 23:39
покани го на кафе бе :) то в скайп е кофти ... :)

а иначе няма какво да направиш , за да му се харесаш ... това ще е грешка ... трябва да те хареса такава каквато си нали ...


успехи :-)

FreakBitch
01-01-2011, 23:40
Кажи му, че искаш да те оправи анално.. Не ще те захаресва, ами ще те заобича направо.. :oops:

Fizz
01-01-2011, 23:42
Кажи му, че искаш да те оправи анално.. Не ще те захаресва, ами ще те заобича направо.. :oops:


ххахахаха .. ами не е лъжа попринцип :lol: :lol:

babby
01-02-2011, 00:02
мс заа савета физчо .. :-)

poncho
01-02-2011, 11:25
Как ти харесва характера му след като (доколкото разбрах) го познаваш само от скайп? :?
Иначе го покани да излезнете някъде ... оставете го тоя скайп, фейсбук и т.н. :)

fUcKsMiLe
01-02-2011, 11:56
Как ти харесва характера му след като (доколкото разбрах) го познаваш само от скайп? :? ако е бил истински и се е 'разкрил' може да се каже че го познава.. Хората във скайп са по освободени, въпреки, че е хубаво да казваш всичко в очите на човека .. :)

ПТ: Ако е от твоят град, излезте на кафе, разходка.. не знам нещо което и двамата обичате да правите. Така ще се сближите повече (: Успех

poncho
01-02-2011, 12:00
Как ти харесва характера му след като (доколкото разбрах) го познаваш само от скайп? :? ако е бил истински и се е 'разкрил' може да се каже че го познава.. Хората във скайп са по освободени, въпреки, че е хубаво да казваш всичко в очите на човека .. :)

ПТ: Ако е от твоят град, излезте на кафе, разходка.. не знам нещо което и двамата обичате да правите. Така ще се сближите повече (: Успех

Да така е,но са много и хората ,които по скайп се правят на такива каквито не са и се държат супер различно... по-добре ще е да излезнат някъде според мен. :)

Fizz
01-02-2011, 12:04
И след такова опознаване в скайп ... не се отчайвай ако 1вия път когато излизате е провал ... точно защото в скайп е по лесно и дори и да згафиш ... :)


Излезте на по бира .... тогава с удоволствие ще дойде :lol:

ledenakrasota
01-02-2011, 17:30
Ох,този тъп нет.

Имай в предвид,че нещата тук са едни,а на живо-други.Всеки по-голям около теб сигурно е минал през същото и ще ти го каже.

В интернет човек се освобождава и пише каквото си ще,но в реалната действителност е друго.


Има хора,които не спират да говорят по скайп,но на живо и една дума не могат да обелят един на друг.Но може и да си паснете.Така,че откажи се от тези тъпизми по скайп и се вижте.Само тогава може да се разбере какво,как и що. :)

FromAutumToAshes
01-02-2011, 17:33
Колко е забавно да си малка неориентирана патка ;д ;д Няма страшно след някоя друга годинка ще знаеш какво да правиш :)