PDA

View Full Version : Това женско поведение ;@@



MilanowPz
01-02-2011, 11:08
Здравейте :)

Искам набързо да ви разкажа какво се случи на нова година....

значи събрахме се 5 човека... 2 момчета и 3 момичета да отпразнуваме новата година... алкохол ядене и всичко беше на 6 ...
към 2 часа се обади на брата на едното момиче и я покани да отиде при него за 1-2 часа.... Отиде това момиче с още 1.... и така останахме аз още 1 момче и 1 момиче....

и така може би се започна нещо като флирт.... тъй като бех си взел уискито при мен... момичето започна да ме закача и да иска уискито но си личеше че не е само това.... след това седнахме на ггледаме телевизия... и започна да ме гъделичка и така аз и момчето успяхме да и разкопчеем сутиена ;дд типични младежки щуротии...и след това аз реших да прегърна момичето.... и тя се отпусна в прегръдките ми и така седяхме до 6 часа докато си дойдат 2-те момичета от другия купон..... и дори тогава момичето остана в прегръдките ми.... и към 7-8 часа.. всички спяха като изключим че другото момче отиде до тях и да пие кафе... и тогава попитах момичето дали може да получа целуфки (като се има предвид че ми даваше да я опипвам почти навсякъде .. ) и тя каза " незнам" ...... по късно .. може би след половин час пак я попитах.. но тя не ми отговори.... и като започнахме да разчистваме... сякаш беше пренебрегнала всичко което се случи през ноща....

Просто не знам как да разбирам това нейно държание....

Според вас какво може да значи ???


Мерси на хората които ще прочетат темичката ми и тези които ще дадат отговори на това поведение... :)

Fizz
01-02-2011, 11:16
според мене има интерес ... а ти защо питаш бе 8-) целуваш я и това е :-D Според мен можеш да действаш , ако искаш разбира се :)

MilanowPz
01-02-2011, 11:33
Кирилица!
kalpazanka

Fizz
01-02-2011, 11:37
и на мен ми се е случвало ... но така пък е малко смешно .. за 2 рия път де ...


Казваш "може ли да получа целувка" тя казва "не знам" ... ти кажи "ще си я взема сам " и я целуни бе ... :razz:


няма значение .. минало .. сега се събирай с нея по-често и действай .. флиртчета , бъзици ... 8)

Fizz
01-02-2011, 11:39
и на мен ми се е случвало ... но така пък е малко смешно .. за 2 рия път де ...


Казваш "може ли да получа целувка" тя казва "не знам" ... ти кажи "ще си я взема сам " и я целуни бе ... :razz:


няма значение .. минало .. сега се събирай с нея по-често и действай .. флиртчета , бъзици ... 8)

poncho
01-02-2011, 11:55
Е шом както казваш тя се е 'закачала с теб' пък и сте се гушкали ще е малко тъпо ако искаш да я целунеш,а тя се отдръпне... :?
Давай по-смело. :)
И да както казаха вече следващия път по-добре не питай дали искаш да я целунеш, а направо действай.... :)

MilanowPz
01-02-2011, 11:57
Дооооообре ;ддд

TheBeliever
01-02-2011, 12:19
Под влиянието на алкохола и емоциите се е отпуснала и е свалила задръжките си. На сутринта вече на по-трезва глава е решила да те игнорира, за да прекрати зачестилите набези от твоя страна. Или те харесва и я е хванало срам, или си бил играчката за вечерта, просто флирт за забавление.
Според мен е второто.

JDeel
01-02-2011, 12:23
Искаш да я целунеш или да я изчукаш?

Scouser
01-02-2011, 12:23
Ооооу, нека позная - ти си фен на Ливърпул, нали? :grin: Иначе не знам ко да ти кажа, братле. Само недей да бездействаш. :)

MilanowPz
01-02-2011, 12:35
Започнаха нападките ;ддд

1. не съм момче което мисли само за секс като е с момиче....

2.тфа си ливърпул не го разбрах ;дд а футбол гледам рядко

PhoneiX666
01-02-2011, 13:08
Един съвет ! За целувки не се пита.Щом те е допуснала до себе си ,да я прегръщаш и т.н давай смело. :)

NomNomNom
01-02-2011, 15:26
И аз като се напия се гуша .
Ама после като поизтрезнея и като видя в кого - тц.

ЕДИТ : Ако някой ме пита за целувки и ми се бебешари - пак тц .

Scouser
01-02-2011, 15:30
Започнаха нападките ;ддд

1. не съм момче което мисли само за секс като е с момиче....

2.тфа си ливърпул не го разбрах ;дд а футбол гледам рядко

Писах ти, че си фен на Ливърпул, щото в бг форума на Ливърпул има човек със същия ник, като твоя. :)

Fizz
01-02-2011, 15:52
И аз като се напия се гуша .
Ама после като поизтрезнея и като видя в кого - тц.

ЕДИТ : Ако някой ме пита за целувки и ми се бебешари - пак тц .



зависи ... зависи и в какъв момент ... това може и да те възбуди да ти кажа :) ако щеш вярвай :) но пак казвам зависи от момента и от това което правите :-D

пък и всяка е различна ... на теб не ти харесва , но на някои ... като си се лигавим или нещо такова ... :)

NomNomNom
01-02-2011, 16:27
И аз като се напия се гуша .
Ама после като поизтрезнея и като видя в кого - тц.

ЕДИТ : Ако някой ме пита за целувки и ми се бебешари - пак тц .



зависи ... зависи и в какъв момент ... това може и да те възбуди да ти кажа :) ако щеш вярвай :) но пак казвам зависи от момента и от това което правите :-D

пък и всяка е различна ... на теб не ти харесва , но на някои ... като си се лигавим или нещо такова ... :)
Прав си , може да спя с човека, ама никакви цуни-гуни после .

В смисъл, понякога имам нужда само от физическа близост. Не и от емоционална.
Макар, че след първата лесно докарвам втората.

MilanowPz
01-02-2011, 16:37
разбирам всичко което пишете ... !!!
но НЕ БЯХМЕ пияни :)

BoBa4eWeR
01-02-2011, 17:53
Зле си бате.... 5 часа стоите и се прегръщате ;(

ledenakrasota
01-02-2011, 18:56
Зле си бате.... 5 часа стоите и се прегръщате ;(


Един секс да бяхте врътнали... 5 часа :D :D :D

NomNomNom
01-02-2011, 19:17
Зле си бате.... 5 часа стоите и се прегръщате ;(


Един секс да бяхте врътнали... 5 часа :D :D :D
Не един, 5 секса да бяха врътнали .
'ма те не са развратни говеда .

sweetpunk
01-02-2011, 19:20
Не искам да ти разбивам изградената представа за вас двамата, но според мен тя се е била почерпила ... И аз като се почерпя обичам да ме гушкат, след това като е поизтрезняла (като сте започнали да почиствате) вече не и е било до гушкане и такива неща ;) ...
Това е просто мнение, но за по сигурно следващия път като се видите гушни я, опитай се да я целунеш, ако реакцията й е отрицателна значи съм права, а ако не е честито ;) :D

Fizz
01-02-2011, 19:20
Зле си бате.... 5 часа стоите и се прегръщате ;(


Един секс да бяхте врътнали... 5 часа :D :D :D
Не един, 5 секса да бяха врътнали .
'ма те не са развратни говеда .


за следващата коледа ще знам . Ако някое момиче ме прегърне да я наеба :lol: :lol: :lol:

има време .. и такива ще станат :razz:

ledenakrasota
01-02-2011, 19:25
Не искам да ти разбивам изградената представа за вас двамата, но според мен тя се е била почерпила ... И аз като се почерпя обичам да ме гушкат, след това като е поизтрезняла (като сте започнали да почиствате) вече не и е било до гушкане и такива неща ;) ...
Това е просто мнение, но за по сигурно следващия път като се видите гушни я, опитай се да я целунеш, ако реакцията й е отрицателна значи съм права, а ако не е честито ;) :D

Но това гушкане е включвало и опипване.Ако съм разбрала правилно.

Аз поне като се гушна в някого и ако му позволя волности да ме бара навсякъде и нищо повече ще се разочаровам,ако съм се настроила на онази вълна.

umri
01-02-2011, 20:38
Бате, таа цела вечер таа чакала й го сипеш с ташаците и накрая... МОЕМ ЛИ А ТЕ ЦЕЛУНЕМ?!? Хахахахахаххахахах. Изтървал си шансот, край.

AniBG
01-03-2011, 12:08
Момичето правилно си е постъпило - и мен някой да ме пита "искаш ли да те целуна" или нещо от сорта и аз бих се направила на ощипана, защото с това доказваш само, че си страхливец! Пък и ти сам каза, че ти е давала да я опипваш навсякъде, защо не я целуна направо! :? Пък и както казаха и преди мен - не би трябвало да се одръпва - все пак щом е станала историята с опипването и гушкането сам можеш да си направиш изводите! :? Най-добре се свържи с нея, срещнете се някъде на топло и уютно или в някое кафене, ако не във вас и я целуни, после излезте някъде на разходка и тн! Предполагам, че ще ѝ хареса, ако излезете и понечи да те хване за ръка да не се одръпнеш ти и после да ни се оплакваш... 8-)

mimches12
01-03-2011, 12:23
Подкрепям хората преди мен... НЕ МИСЛИ ,А ДЕЙСТВАЙ !!! :smt008 :wink:

TheNewReligion
01-03-2011, 13:56
Не те ли е срам да опипваш момичето в безпомощно състояние? А? Не те ли е срам питам? Простак.

shmurkam
01-03-2011, 14:03
Уиски=>не знае какво прави
Кафе=>пробужда се

Fizz
01-03-2011, 14:36
разбирам всичко което пишете ... !!!
но НЕ БЯХМЕ пияни :)


цитирам не за друго , ами защото се стигате до извода , че момичето е пияно ... а не е така , както казва автора :)


иначе аз си казах мнението и наистина действаш , а не после да се съжаляваш ... и между другото дори и да те отреже , няма да те е яд толкова колкото ако не пробваш хич ... от личен опит :-D

3oPuTy
01-03-2011, 14:44
Ако мен някое момче ме попита дали може да ме целуне ще му кажа директно "НЕ!" дори и да съм влюбена до уши в него :lol:

fUcKsMiLe
01-03-2011, 15:14
Ако мен някое момче ме попита дали може да ме целуне ще му кажа директно "НЕ!" дори и да съм влюбена до уши в него :lol: + И аз така.. :razz:
Никога не питай момиче, дали иска да я целунеш! Ама никога! ..
Направо действаш 8-)

sweetpunk
01-03-2011, 19:04
Не искам да ти разбивам изградената представа за вас двамата, но според мен тя се е била почерпила ... И аз като се почерпя обичам да ме гушкат, след това като е поизтрезняла (като сте започнали да почиствате) вече не и е било до гушкане и такива неща ;) ...
Това е просто мнение, но за по сигурно следващия път като се видите гушни я, опитай се да я целунеш, ако реакцията й е отрицателна значи съм права, а ако не е честито ;) :D

Но това гушкане е включвало и опипване.Ако съм разбрала правилно.

Аз поне като се гушна в някого и ако му позволя волности да ме бара навсякъде и нищо повече ще се разочаровам,ако съм се настроила на онази вълна.
Това с опипването малко съм го пропуснала, но все пак ако е била в безсъстояние й е било все едно .. това все пак е лично мнение не можем да знаем ..

tigity
01-03-2011, 19:50
ем може да е била пияна и кът е изтрезняла и ко ли си вика..... въх тоя кво ме пипа xD :D :D

Fizz
01-03-2011, 19:57
разбирам всичко което пишете ... !!!
но НЕ БЯХМЕ пияни :)


за 2ри път го цитирам ... четете малко и другите мнения 8) просто е изтървал шанса , а до лигавенето , при всяка е различна .. пък и в такъв момент и аз съм се лигавил така е но добавяме палави реплики да го кажа .. :razz: :oops: така че ..

3oPuTy
01-03-2011, 20:19
Fizz няма нужда да повтаряш едно и също нещо по 100 пъти :?
Това,че автора мисли,че момичето не е било пияно не означава,че наистина е било така ... Аз лично съм виждала и момчета,и момичета на по доста водки,уискита,шотове,бири и всякакъв друг алкохол,на които грам не им личи,че са пияни - нито в държанието,нито в приказките,но въпреки това на другия ден не знаят к'во са правили предната вечер :-D

Fizz
01-03-2011, 20:28
и аз познавам такива , но малко или много са били заедно ... :-D и както казах нарочно го повтарям , защото някой хора пропускат 1-2 страници :-D

ledenakrasota
01-04-2011, 11:03
Fizz няма нужда да повтаряш едно и също нещо по 100 пъти :?
Това,че автора мисли,че момичето не е било пияно не означава,че наистина е било така ... Аз лично съм виждала и момчета,и момичета на по доста водки,уискита,шотове,бири и всякакъв друг алкохол,на които грам не им личи,че са пияни - нито в държанието,нито в приказките,но въпреки това на другия ден не знаят к'во са правили предната вечер :-D


По-добре е да не знаят! :D Ако пък има натрапващи се белези,тогава трябва да се помисли сериозно. :-D

dimitar_ak
01-04-2011, 12:16
Не мислиш ли, че като ти е в прегръдките е малко тъпо дя питаш може ли?

kalpazanka
01-04-2011, 12:20
Ти и другото момче питахте ли я дали може да й разкопчаете сутиена? :smt042