PDA

View Full Version : Л-карнитин



Skillett
01-02-2011, 14:06
Предполагам все някой го е чувал, ако може да видя мнения. Благодаря.

Skillett
01-02-2011, 14:14
Амии дали някой знае вреди ли по някакъв начин, щото гледам доста скептично изобщо на тези неща, но ми стана интересно. И дали все пак наистина си струва да даваш пари за тва без да си рушиш здравето.

HoldFast
01-02-2011, 14:28
Не би ти навредил, стига да не предозираш или да не го използваш в прекалено дълъг период от време, без да си чистиш организма от него.
Има десетки специализирани форуми, където темата е разисквана стотици пъти... във всеки един.

CanisDirus
01-02-2011, 14:48
Има някакъв плацебо ефект.

Takova
01-02-2011, 16:21
Не си в правилният форум да питаш, но според мен е безполезно.За вреда не знам.

Skillett
01-02-2011, 18:41
Пиленца, питам тука щото съм дългогодишен потребител и знам, че хората, които ще ми отговорят малко или много не са идиоти. В други сайтове четох за едно нещо по 30 различни варианта. Иначе мерси много за отговорите все пак, нямам повече въпроси. Чао. :booooomb:

Disrespect
01-02-2011, 18:59
Ами зависи много под каква форма ще го вземаш. Дали на прах, течен или на хапчета. Предполагам знаеш, че стимулира метаболизма и обмяната на веществата като цяло. На опаковката си пише колко пъти и какво количество да взимаш, също така трябва да се комбинира с лека диета и някакво движение за да има нормален ефект. Няма странични ефекти или вреда.

Takova
01-02-2011, 19:31
Ако един човек яде от всичко в нормални дози, на него не му трябват добавки.Човешкото тяло произвежда всички нужни вещества, ако този човек се храни правилно.
Това е малко като да се молиш, за да си намериш работа, вместо да излезеш и да търсиш.

yakuza_
01-02-2011, 19:34
Бе без диета и да ходиш на фитнес или да кардио да си правиш няма да стане само с добавка.

Disrespect
01-02-2011, 19:41
Ако един човек яде от всичко в нормални дози, на него не му трябват добавки.Човешкото тяло произвежда всички нужни вещества, ако този човек се храни правилно.
Това е малко като да се молиш, за да си намериш работа, вместо да излезеш и да търсиш.

Не при всички хора е така. Моят метаболизъм е слаб, въпреки, че се храня нормално и не тъпча боклуци. Движа се, тренирам много неща, спортувам адски много и въпреки това организма ми не работи нормално. В момента пия Fat Burner за по-добра обмяна на веществата и вече не се надувам като балон, усеща се огромна разлика, а начина си на живот не съм го променил..