PDA

View Full Version : промивка със сребърна вода



sladkatakrisi
01-02-2011, 13:06
някой знае ли как точно се прави вагинална промивка със сребърна вода?Четох доста неща за нея че помагала за доста неща и понеже имам гъбички,които ме измъчват от доста време какво ли не опитвах,но нямаше ефект реших да опитам с тази вода.някой знае ли по колко се слага дали се разрежда с обикновенна или се напоява тампон и се поставя за определено време.

miroslavjj0
02-16-2011, 17:58
Пробвай с белина, или в краен случай прати някой да ги обере.Така ще се махнат, но ще излизат пак когато е по-влажно.

П.С. Пробвай с Venish

ThisIsMe
02-16-2011, 18:44
Пробвай с белина, или в краен случай прати някой да ги обере.Така ще се махнат, но ще излизат пак когато е по-влажно.

П.С. Пробвай с Venish


miroslavjj0 Ти сериозно ли? :shock: :shock: :shock:

По темата:
Чувала съм за промивки със сода бикарбонат,че са ефикасни,но е по-добре да са ти препоръчани от гинеколог.

darkPaladin
02-16-2011, 19:44
Пробвай с белина, или в краен случай прати някой да ги обере.Така ще се махнат, но ще излизат пак когато е по-влажно.

П.С. Пробвай с Venish

ти си пълен идиот отнасяй се сериозно към здравните проблеми те не са шега

авторке има си лекари говори с тях нека те преценят дали си за подобни неща

miroslavjj0
02-16-2011, 20:50
Клизма с белина!
Без снимки за хомосексуалистите!

gia_sena_mono
02-17-2011, 13:46
Просто иди на гинеколог! Не се прави на разбирачка-не не разбираш и не знаеш какво ти е,за да се лекуваш сама.Без преглед и изследвания не чакай да се оправиш,форумните писания няма да ти помогнат-най-много да си докараш нещо повече.

ThisIsMe
02-17-2011, 17:15
Клизма с белина!
Без снимки за хомосексуалистите!

Ти плачеш за бан,ама да видим кой ще се сети да ти го подари.
От всичките ти мнения,не видях нито едно сериозно,което да е от полза на някого. :?