PDA

View Full Version : Споделям на гаджето си, тя ме заплашва, страх ме е



edno1momche
01-02-2011, 14:51
Здравейте, на 18 съм, а приятелката ми е на 17. Винаги срещаме разбиране и подкрепа помежду си, но преди малко проведохме следният разговор по скайп.
Споделих й, че ми расте мъдрец и ме боли, а тя ми отговори по следния начин:
[5:41:40 PM] MiloTyYyY (h) says: iska6
[5:41:44 PM] MiloTyYyY (h) says: li da te
[5:41:50 PM] MiloTyYyY (h) says: bo6uniram
[5:41:54 PM] MiloTyYyY (h) says: da ti izkurtq zub4e
[5:41:58 PM] MiloTyYyY (h) says: i da si go sloji6
[5:42:02 PM] MiloTyYyY (h) says: pod vuzglavnicata

Напълно сериозен съм, това ме накара да се почувствам наранен и същевременно уплашен, на моменти тя е доста агресивна. Как да оправя нещата, наистина съм много уплашен и объркан. Моля само за сериозни отговори, мерси.

w0sh
01-02-2011, 14:53
Пъзльо. Едно момиче ли не можеш да набиеш.

FromAutumToAshes
01-02-2011, 14:54
олеле майчице... ти май нямаш никакво чувство за хумор оО А и какво очакваш да ти каже момичето на това.. О_O потресен съм !

SemperFidelis
01-02-2011, 14:57
Скучна ти е ебавката...
Трай ъгейн лейтър...

FromAutumToAshes
01-02-2011, 14:58
с извинение за офф топика .. аз ли ? оО

GLaDOS
01-02-2011, 15:00
Пич ,според мене се бъзика с тебе ...просто някой имат по-странно чувство за хумор .
Само неразбрах защо те е страх :shock: :lol: Май Ще чакаш феята на зъбките скоро 8-)

RoSKo0o0
01-02-2011, 15:10
Честито! Опериран си от чувство за хомор! Надяваме се с времето да се оправиш! Good luck and have fun! Enjoy it!

NomNomNom
01-02-2011, 15:18
:D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти си малоумен бе.
Ако ми беше приятел - жална ти майка, щеше да видиш какво е агресия срещу простотията и слабохарактерността.

SmilezZz
01-02-2011, 15:24
И от какво те е страх ? Просто тя има странно чувство
за хумор..
Страх те е от едно момиче ли ? А и наистина какво
очакваше да ти каже тя на това,което си й писал..

edno1momche
01-02-2011, 15:34
Знам, че ви изглежда сякаш тя се бъзика, аз бих си помислил същото, но нека ви разкажа защо толкова се притеснявам. Тя ми беше на гости за 2 дни преди време и искаше да гледа турския си сериал непременно. Аз исках повече внимание от нейна страна и постоянно и говорех, а тя ме заплаши, че ако не млъкна ще хвърли любимата ваза на мама (от сватбата им е) през прозореца. Изсмях се точно като вас, тя стана и го направи и то точно върху колата на баща ми, не ме питайте после какво съм им обяснявал. Това е причината да взимам на сериозно всичко това.

w0lf
01-02-2011, 15:37
еми като хвърли вазата и теглиш една майна
тя каква е да чупи важни за вашите предмети - не е като да ти каже ако не млъкнеш ще ти се разсърди или нещо такова

тая според мен е перко
(ако темата не е ебавка де, доста интересно звучи)

BloomF
01-02-2011, 15:38
Знам, че ви изглежда сякаш тя се бъзика, аз бих си помислил същото, но нека ви разкажа защо толкова се притеснявам. Тя ми беше на гости за 2 дни преди време и искаше да гледа турския си сериал непременно. Аз исках повече внимание от нейна страна и постоянно и говорех, а тя ме заплаши, че ако не млъкна ще хвърли любимата ваза на мама (от сватбата им е) през прозореца. Изсмях се точно като вас, тя стана и го направи и то точно върху колата на баща ми, не ме питайте после какво съм им обяснявал. Това е причината да взимам на сериозно всичко това.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Кой турски сериал гледа?“ :razz:

Тая май има некви проблеми.. :razz: :razz:

3oPuTy
01-02-2011, 15:43
Оффф поредната "сериозна" тема :?

FromAutumToAshes
01-02-2011, 15:59
ХАХАХАХХАХАХАХ АХ ХАХ АХА ХАХХАХ АХХА ТУРСКИЯ СЕРИАЛ ХАХАХХАХАХА БАТЕ ПРИЯТЕЛКАТА ТИ ФАТМЕ ЛИ СЕ КАЗВА ХАХАХХАХАХАХАХХА НЕ МОГА.. НЕ !!!!! ХАХАХАХХАХАХАХХАА

ъъъ сериозно оО ако това за вазата е вярно... аз лично щях да й смажа фейса, или най-малкото да и шибна един сериозен шамар оО

Fizz
01-02-2011, 16:00
абе тая да няма някакви психични отклонения .. на бъзик добре , обаче да го направи , заради някакъв си малоумен турски боклук ... да дойде у нас пък и запалката да ми развали само ще и тегля майната ... да прави каквото си иска :) има още много други момичета , на които ще съм им по интересен от тъпия турски серял ... помисли си ...


Говори с нея ... какво се случва ... неможе да е без причина това поведение .... ако нещо си згафил , да се извиниш , да намерите решение .. обаче това ме разбива направо :lol: :lol:

NomNomNom
01-02-2011, 16:14
Лъжеш.
- Защото много по-травмиращ е разговора с родителите относно защо вазата е счупена . ( или си излъгал, или си признал, че приятелката ти го е направила, което би предизвикало негативна реакци я и други проблеми с родителите ти, или поне някакви негативни емоции е имало)
И щеше да започнеш с това.
Т.е. , може би е заплашила да я хрърли, но не я е , а сега си измисляш, защото си лигльо и искаш да се оправдаеш.

По-скоро си се сепнал от по-острите коментари на момичето.

Имаш склонност да се жалваш и преувеличаваш, знаеш ли. Може би си преувеличил с болката в мъдреца и си очаквал внимание, съжаление, но като не си го получил - сад.
Преувеличил си в притесненията си относно поведението на приятелката ти . Вместо да я оправиш сам, ти тук се жалваш.
На всичкото отгоре си измисляш за това , че е хвърлила вазата .

Не ми е тъжно за теб.

poncho
01-02-2011, 16:29
Много "сериозни" теми почна да има вече.
И ако по някаква малка случайност си сериозен .. тва за вазата изобщо не го разбирам ,щом няква турска боза й е по-важна от теб.. евалата продължавайте да се(обичате) .... мда. :?

FuckedUp
01-02-2011, 16:30
ТОЛКОВА СТЕ ЗАБАВНИ, ЧЕЕЕЕЕЕЕ НАПРАВО ЩЕ СЕ СКЪСАМ ОТ СМЯХ...

може ли да сте толкова..

Shiro
01-02-2011, 17:10
абе и ти да си пишеше репликите през 4 секунди щеше да си абсолютен Бот или да хвърляш вази по колите.

FromAutumToAshes
01-02-2011, 17:14
Значи брат след дълго умуване над проблема ти, стигнахме (аз и колегите ми от академията по решаване на световни проблеми) до едно ужасно просто решение, което ще ти реши проблема кардинално, а то е : СМЕНИ ДИЛЪРА КОПЕЛЕ !!!

ledenakrasota
01-02-2011, 17:17
Та каква е развръзката на сериала? :D

FromAutumToAshes
01-02-2011, 17:18
LadyV are you LadyD with new nick ? ;d не че нещо просто ми стана любопитно :)

Shiro
01-02-2011, 17:18
Та каква е развръзката на сериала? :D

няма сериал, fake се оказа. Иначе би било доста интересно. Принципно трябва да я махате ако реално направи подобно нещо на тея години.

ledenakrasota
01-02-2011, 17:23
LadyV are you LadyD with new nick ? ;d не че нещо просто ми стана любопитно :)


Не!Не знам коя е тази персона,защото съм тук от година и отгоре.Виж датите на регистрация :)

ledenakrasota
01-02-2011, 17:25
Та каква е развръзката на сериала? :D

няма сериал, fake се оказа. Иначе би било доста интересно. Принципно трябва да я махате ако реално направи подобно нещо на тея години.


Няма нищо лошо поне да беше довършил майтапа.Такива не ги бива :?

FromAutumToAshes
01-02-2011, 17:27
Окей извинявай за безпокойството :)

ledenakrasota
01-02-2011, 17:32
Окей извинявай за безпокойството :)


То голямото безпокойство :lol: :lol: :lol: :P 8-)

FromAutumToAshes
01-02-2011, 18:00
Е карай, аз като един възпитан младеж да се извиня :D

edno1momche
01-03-2011, 14:24
Развръзката е, че се чувствам ужасно, сякаш не мога да намеря утеха и разбиране в нея... Днес и споделих, че ме е наранила с тези си думи, а тя троснато ми каза "Е, аз к`во да напрая?!" и ме ритна с коляно отзад :X Искам тя да е жената до мен, но не мога да преживея подобни грубости, помогнете. :(

d3viL
01-03-2011, 14:36
Тя те ритна и ти какво?! Отиде да се жалваш?!
Дръж се по-мъжки!
Ако това е истина (което силно ме съмнява), определено не си попаднал на правилното момиче. За да се държи по този начин, значи съответно
- не те уважава
- те взема на подбив.
Седнал си тук да хленчиш... Как въобще го допускаш това?! Може да имаш чувства към нея, но щом тя се държи по този начин, дръж се и ти така.

jeezloxxy
01-03-2011, 16:40
Развръзката е, че се чувствам ужасно, сякаш не мога да намеря утеха и разбиране в нея... Днес и споделих, че ме е наранила с тези си думи, а тя троснато ми каза "Е, аз к`во да напрая?!" и ме ритна с коляно отзад :X Искам тя да е жената до мен, но не мога да преживея подобни грубости, помогнете. :(

"А това,деца,се нарича гадже под чехъл" .......
Сериозно,не знам дали да се смея,или да клатя глава в траур....Направо съм склонен да вярвам,че след въпросния ритник ти си се оттеглил и си пуснал малка сълза,че упражнява такова насилие върху така любящата ти особа...
Поеми нещата в твой ръце,бре,човек!Ако не на първия (ваза... :(:(),то поне на втория път да беше отговорил!Боже...

ledenakrasota
01-03-2011, 17:23
Развръзката е, че се чувствам ужасно, сякаш не мога да намеря утеха и разбиране в нея... Днес и споделих, че ме е наранила с тези си думи, а тя троснато ми каза "Е, аз к`во да напрая?!" и ме ритна с коляно отзад :X Искам тя да е жената до мен, но не мога да преживея подобни грубости, помогнете. :(


Ако момче се държи така с момиче,което е влюбена патка мога да разбира,но момче,което позволява такова държание на гаджето си :shock: :shock: :shock:

Ти какъв си,бе?!? На такива като теб им викам мъжка п**ка :x Я,се стегни и си покажи рогата.Тази твоята е за лудницата.

Момиче с такова поведение е за лудницата!


Колкото и да обичаш някого,не трябва да позволяваш да се държи с теб като с парцал! :-x :-x :-x

Domad
01-03-2011, 17:43
1. НЕ бъди ЖАЛЪК

Жалките хора биват "душевно" наранени. Защо? Защото са лигльовци и защото ги е страх. Опитват се да се защитят, показвайки своята слабост чрез циврене и мрънкане.
Второ бил си уплашен... Вече установихме, че те е страх. В случая дори и ти си го разбрал. Страха е имал своята роля - да покаже на даден организъм, че има малка вероятност за успех в дадена ситуация, ако сам не може да се усети. С развиване на интелекта обаче при човек се е видоизменил, поради лоша генетична селекция. Изпитвайки страх в таква ситуация означава, че имаш ужасен генетичен материал. Единственото, което можеш да направиш е да започнеш да се обучаваш на самодисциплина. Първо приеми факта, че си ЖАЛЪК. След като го приемеш изгради лог. структура, която да overwrite-ва естествените ти функции. Изпълнявай независимо от чувствата, които изпитваш. Евентуално при постоянство може да успееш да спреш да бъдеш ЖАЛЪК.
Не се размножавай.

tigity
01-03-2011, 18:57
кажи и че ще и помогна в това начинание и ще и подаря бухалка :D :D дано ти мине зъбчето... ммм...взе ми си залъгалка винаги помага :-P

RevolvE
01-03-2011, 20:11
Леле, какви хора има на тоя свят :razz: :razz: :razz: .Човек вземи предприеми някакво действие ,как може така да се държи с теб?Скарай и се, дръж се така както тя се държи, а може и да не сте един за друг.Много си чувствителен ли не знам, бъди по-твърд и не вземай нещата толкова навътре! :)

fenastz
01-03-2011, 21:00
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SolemnityOfDeath
01-03-2011, 21:12
стегни се бе, женски
къде си тръгнАл?

totibsl
01-04-2011, 09:11
Здравейте, на 18 съм, а приятелката ми е на 17. Винаги срещаме разбиране и подкрепа помежду си, но преди малко проведохме следният разговор по скайп.
Споделих й, че ми расте мъдрец и ме боли, а тя ми отговори по следния начин:
[5:41:40 PM] MiloTyYyY (h) says: iska6
[5:41:44 PM] MiloTyYyY (h) says: li da te
[5:41:50 PM] MiloTyYyY (h) says: bo6uniram
[5:41:54 PM] MiloTyYyY (h) says: da ti izkurtq zub4e
[5:41:58 PM] MiloTyYyY (h) says: i da si go sloji6
[5:42:02 PM] MiloTyYyY (h) says: pod vuzglavnicata

Напълно сериозен съм, това ме накара да се почувствам наранен и същевременно уплашен, на моменти тя е доста агресивна. Как да оправя нещата, наистина съм много уплашен и объркан. Моля само за сериозни отговори, мерси.

Ти сериозно ли говориш? :lol: :lol: :lol:
Първо - сигурно се е майтапила...
Второ - освен ако не е със 100 кила над теб, не вярвам, че ще имаш проблем! :lol: