PDA

View Full Version : да му се неведи и скапания живот



girl4eety
01-02-2011, 17:09
да му се неведи и скапания живот, по дяволите има толко красиви момичета и всички ги харесват, защо по дяволите Господ и мен не ме е създал красива.Писна ми да бъда обект на подигравки, че съм грозна и незнам си кво .. просто искам и аз да стана красива, без да се трупам с 10000 тона фдт и други тем подобни.
Извинявайте че ви занимавам с моите глупости, просто исках да споделя с някого :( :booooomb: :booooomb: идва ми да се гръмна по дяволите :booooomb:

suNnykaty96
01-02-2011, 17:25
Хей, спокойно !
Всяко момиче има периоди, в които не се харесва, но това не означава, че трябва да се гръмнеш.
Помисли си добре какво харесваш в себе си и наблегни на него, без да обръщеш внимание на недостатъците си.
И никoй не е казвал, че трябва да носиш 1 тон фдт и грим, за да си красива.
Ако искаш, постни снимка, или ми прати на лични, няма значение, но често когато човек започне да не се харесва, има нужда от някаква промяна - прическа, грим и тн.
Отиди на козметик, може да се почувстваш по - добре.
А колкото до подигравките - не си виновна ти, че на света има тъпи хора, които избиват комплекси като намират недостатъци на другите.

girl4eety
01-02-2011, 17:30
Хей, спокойно !
Всяко момиче има периоди, в които не се харесва, но това не означава, че трябва да се гръмнеш.
Помисли си добре какво харесваш в себе си и наблегни на него, без да обръщеш внимание на недостатъците си.
И никoй не е казвал, че трябва да носиш 1 тон фдт и грим, за да си красива.
Ако искаш, постни снимка, или ми прати на лични, няма значение, но често когато човек започне да не се харесва, има нужда от някаква промяна - прическа, грим и тн.
Отиди на козметик, може да се почувстваш по - добре.
А колкото до подигравките - не си виновна ти, че на света има тъпи хора, които избиват комплекси като намират недостатъци на другите.
да права си, но знаеш ли колко е гадно постоянно да ти се подиграват че си грозна :o а гледаш около теб всичко друго е красиво :booooomb: :booooomb: и понякога се чудя дали няма да ми трябва пълна промяна за да стана наистина красиваа

katericArofl
01-02-2011, 17:32
добре, кажи какво точно в себе си не харесваш.. част по част, за да можем да ти препоръчаме нещо и да дадем идеи. само не се отчайвай!

KumchoValcho
01-02-2011, 17:33
:)
Кой определя кое е красиво и кое не? Не слушай хората, когато ти казват, че си неспособна, грозна, глупава, бездарна и т.н. Трябва да се научиш да се обичаш, а когато се обикнеш истински ще се чудиш как си могла да мислиш по този начин. :)
Това, че някой ти се подиграва говори за неговите вътрешни несигурности. Не ги слушай, сериозно. Красива си, каквато си. :)

neeDaBosS
01-02-2011, 17:35
дай снимка ?

KumchoValcho
01-02-2011, 17:35
добре, кажи какво точно в себе си не харесваш.. част по част, за да можем да ти препоръчаме нещо и да дадем идеи. само не се отчайвай!какви идеи, как да се промени ли?
НЕ, вместо да изброяваш списък с нещата, които не харесваш себе си, направи списък с нещата, които харесваш.

И също така, сигурен съм, че това, което не харесваш в себе си е повлияно от другите. Т.е. не се харесваш само, защото другите не те харесват, а не трябва другите да ти диктуват кое е красиво и кое не.

britzy
01-02-2011, 17:35
Първо-в цикъл ли си?
Ако не-ами от пубертета е .Не може да си толкова зле-а ако някое момче ти го казва това,почти сигурно е ,че те харесва и сте по-малки ,та така се изразява.Мда идиоти.И да не ти пука за чуждото мнение-научи се да се обичаш и после ще те заобичат и другите-тва е ;)

KumchoValcho
01-02-2011, 17:37
И да не ти пука за чуждото мнение-научи се да се обичаш и после ще те заобичат и другите-тва е ;)абсолютно ;-)
Търсиш любовта и одобрението на грешните неща, миличка. Вместо да ги търсиш от другите, трябва да ги търсиш в себе си. Не давай на другите такава голяма сила да ти влияят върху самооценката!

girl4eety
01-02-2011, 17:38
Какво не харесвам???? - ами бих казала всичко с изключение на 1,2 неща
-дебела съм, имам си и коремче,дупе и крака
-криви зъби
-бенки по цялото тяло и лице, като говорим за големи, а не малки
-ужасен нос
-белези .. имам по тялото, но да кажем, че там не бият толкова много на очи, но на лицето си личат и то доста
-косата ми е ужасна, оплешивяла, незнам дали имам и 50 косъма на главата си
Повече мисля, че няма нужда да изброявам ... защо и аз не мога да бъда като другите момичета, все1 са излязли от корица на списание, просто наистина ми писна да го живея тоя скапан живот :booooomb:

girl4eety
01-02-2011, 17:40
Не съм в цикъл и съм на 17 години :o

britzy
01-02-2011, 17:41
Знаеш ли-на тази възраст всяко момиче твърди че "има"-дупе,коремче,крака етц.Ще го преживееш и все пак-както вече се спомена-изброи какво харесваш вместо какво не.Пък и пресилваш работите ми се струва.

girl4eety
01-02-2011, 17:44
Знаеш ли-на тази възраст всяко момиче твърди че "има"-дупе,коремче,крака етц.Ще го преживееш и все пак-както вече се спомена-изброи какво харесваш вместо какво не.Пък и пресилваш работите ми се струва.
Кое пресилвам??Нищо не пресилвам!!
Какво харесвам ли .. очите и като се замисля друго нещо, което да харесвам в себе си няма .. :(

KumchoValcho
01-02-2011, 17:46
И какво?
И моя нос е широк и гърбав ха
И на мен долните ми зъби са леко криви
И аз нямам якото мускулесто тяло
И аз имам белези от пъпки по лицето
И на мен са ми се подигравали не само за външния вид, но и за други неща

Но се научих да се обичам, защото любовта е безусловна, приемам недостатъците си и се чувствам добре в кожата си въпреки всичко. Защото отвъд всеки човек има красота, ако имаш очите да я видиш. И защото не позволявам на модните списания да ми влияят върху самооценката.

Знам, че всичко това може да звучи банално и наизустено, но когато наистина го повярваш ти отваря очите.

Можеш да продължаваш да биеш барабаните за това как не се харесваш до края на живота си, но нито ще станеш по-красива, нито по-щастлива. Направи промяна от сега. :)
Тука не става въпрос даже за външен вид, а за нагласата ти за живота, за лещите, през които наблюдаваш света. Самооценката е нещо, което влачиш със себе си навсякъде, опитай се да я подобриш

Не е лесно да растеш такова общество, което боготвори пластмасовите чалга певици, знам, но изолирай се от това просто за момент забрави за другите и остани насаме със себе си и се виж през по-добри очи.

britzy
01-02-2011, 17:49
+100000000 Възхищавам ти се-наистина :)

poncho
01-02-2011, 17:55
И какво?
И моя нос е широк и гърбав ха
И на мен долните ми зъби са леко криви
И аз нямам якото мускулесто тяло
И аз имам белези от пъпки по лицето
И на мен са ми се подигравали не само за външния вид, но и за други неща

Но се научих да се обичам, защото любовта е безусловна, приемам недостатъците си и се чувствам добре в кожата си въпреки всичко. Защото отвъд всеки човек има красота, ако имаш очите да я видиш. И защото не позволявам на модните списания да ми влияят върху самооценката.

Знам, че всичко това може да звучи банално и наизустено, но когато наистина го повярваш ти отваря очите.

Можеш да продължаваш да биеш барабаните за това как не се харесваш до края на живота си, но нито ще станеш по-красива, нито по-щастлива. Направи промяна от сега. :)
Тука не става въпрос даже за външен вид, а за нагласата ти за живота, за лещите, през които наблюдаваш света. Самооценката е нещо, което влачиш със себе си навсякъде, опитай се да я подобриш

Не е лесно да растеш такова общество, което боготвори пластмасовите чалга певици, знам, но изолирай се от това просто за момент забрави за другите и остани насаме със себе си и се виж през по-добри очи.

Ей евала.. мн правилно го каза!!! :)

bloodyF
01-02-2011, 17:55
http://www.magnificadesign.com/spirit/149-inferior.html




всеки си има недостатъци, никой не е перфектен..
а съм сигурна, че имаш и хубави неща в себе си..
примерно аз не съм супер красива и не ми стърчат кокалите отвсякъде, обаче всеки ми казва колко ми е хубава косата, очите, характера, излъчването
и за мен това е по-важно..
защото може да имаш прав нос, чиста кожа,да си слаба и все пак да не си чаровна..
а и какво ти пука за мнението на другите и защо винаги трябва да имаме някакви граници-колко да сме слаби,дебели,грозни,красив и т.н. !?!
стегни се !!
а ако проблемът ти е това,че си нямаш гадже(примерно) -нали знаеш-за всеки влак си има пътници ;) :)

girl4eety
01-02-2011, 17:57
И какво?
И моя нос е широк и гърбав ха
И на мен долните ми зъби са леко криви
И аз нямам якото мускулесто тяло
И аз имам белези от пъпки по лицето
И на мен са ми се подигравали не само за външния вид, но и за други неща

Но се научих да се обичам, защото любовта е безусловна, приемам недостатъците си и се чувствам добре в кожата си въпреки всичко. Защото отвъд всеки човек има красота, ако имаш очите да я видиш. И защото не позволявам на модните списания да ми влияят върху самооценката.

Знам, че всичко това може да звучи банално и наизустено, но когато наистина го повярваш ти отваря очите.

Можеш да продължаваш да биеш барабаните за това как не се харесваш до края на живота си, но нито ще станеш по-красива, нито по-щастлива. Направи промяна от сега. :)
Тука не става въпрос даже за външен вид, а за нагласата ти за живота, за лещите, през които наблюдаваш света. Самооценката е нещо, което влачиш със себе си навсякъде, опитай се да я подобриш

Не е лесно да растеш такова общество, което боготвори пластмасовите чалга певици, знам, но изолирай се от това просто за момент забрави за другите и остани насаме със себе си и се виж през по-добри очи.
може би си прав наистина

FuckingFreak
01-02-2011, 18:01
Всеки харесва различно нещо. И аз не харесвам някои неща в себе си, но се опитвам да избягвам да ги подчертавам и все още съм жива. И аз също имам бемки, но това не ми пречи. Най-красивото момиче (според мен де, на мен ми е много симпатична, евалата и правя) в класа ми има също..
А и мисля, че ако приятелите ти (онези които ти се подиграват по-точно) са на твоята възраст, много жалко за тях .. Не бих казала, че им липсват 7, а направо 17 години от възпитанието. Разбирам да сте на 12-13-14 години, но едва ли не, съвсем скоро ще сте завършили и ще ставате студенти, не са ли приели, че на света няма идеални неща. И ако те подбират по външност значи трябва да са много ограничени. Бих предпочела грозно момиче, но което да забавлява цялата компания, отколкото няква силиконка, дето 2 думи не може да обели.
И още нещо. Изобщо не мисли за пълна промяна. Да, може да те направят като принцеса но това е бягство от проблема. И к'во ако ще си с умопомрачителна външонст и всеки ще си пада по теб? Ако някой търси сериозна връзка на пръв поглед винаги преценява характера..

AraBella
01-02-2011, 18:14
Това в действителност е много хубава тема, която кара всеки да се замисли и да оцени това, което има.
Мила авторке, в действителност не мисля, че си грозна, не мисля, че имаш какво да оправяш изобщо, защото това си ти с всичките малки, дребни или дори не толкова дребни несъвършенства. Всички имаме неща, които не харесваме, ама наистина ВСИЧКИ ! Но се стараем да се обичаме такива каквито сме, защото сме създадени така и така е трябвало да бъдем. Убедена съм, че си добър и умен човек, че имаш цели в живота и мисля, че наистина ще се научиш да откриваш и хубаво в себе си, както виждаш хубавото в другите.
Ти си прекрасна, точно защото си ТИ. Ние сме себе си точно заради тези неща, които ни отличават. Животът е нещо толкова необяснимо, че не знаеш къде ще те завърти утре. Не знаеш как ще се чувстваш утре. Пожелавам ти да се събудиш и да осъзнаеш, че има хора по света, които нямат огледало пред себе си, нямат фоньотен, за да прикриват недостатъци, или дори помисли за хората, които са се родили на този свят с един или друг недъг. Твоите тревоги са нищо и да знам, че когато са си твои е по-различно, защото ти тежат на теб, но все пак, коя ще си ти ако не си ти, а си съседката от третия етаж?

Djuff
01-02-2011, 18:19
Няма грозни хора, има неподдържани!!!

britzy
01-02-2011, 18:37
Няма грозни хора, има неподдържани!!!
пос** се -ако имаш както тя неква бенка примерно или малка гърбичка на носа-значи ли че е неподдържана? Аман от тъпи хора :booooomb:

ri41
01-02-2011, 19:00
виж, според мен красотата на едно момиче зависи от 3 неща
1. очи
2.коса
3.форма на лицето/черти
щом си харесваш очите, значи имаш чар, не съм те виждала, но така мисля, очите са най-хубавото нещо у човека, аз също постоянно имам мисли, че съм грозна, обаче всички ми повтарят к'ва съм хубавка и т.н, заглеждат ме постоянно :lol: така, че щом хората ме приемат....ок, не знам кой и защо ти се подиграва, но това как те възприемат зависи и от характера, държанието , бъди приятелски настроена и приемай с усмивка надсмиванията, на мен 100 пъти са ми казвали, че нямам цици, но хич не ми пука и се хиля от воле, защото мн се харесвам така, не мисля, че е красиво да изглеждаш като дойна крава :D , така, че спокойно, не мисля, че си безнадежден случай, може да промениш прическата, цвета и още куп неща, за да се харесаш, не за да те харесват другите :)

suNnykaty96
01-02-2011, 19:48
Харесваш очите си ?
ОК, тогава ги подчертай. Направи ги толкова хубави, че хората да не могат да откъснат очи от тях и да не забелязват недостатъците ти.
Знам, че това е пресиленко, но все пак.
Не казвам, че трябва да наплескаш един тон грим, а да ги подчертаеш.
Посъветвай се с специaлист.
А щом мислиш, че си пълна, защо не се опиташ да отслабнеш ?
Казвам ти, ще намериш коренна промяна в себе си.
Казвам ти го от личен опит - миналата година бях пълничка, не се грижех кой знае колко за косата си, не се гримирах и т.н
За едно лято се промених коренно - отслабнах, започнах да поддържам косата си ( не, че преди не го правех, просто сега повече се занимавам, измислям си разни прически и т.н ), започнах да се гримирам и всички казаха, че много съм се разкрасила.
Та, идеята ми беше - направи някаква промяна в себе си, нещо, което винаго си искала, но поради една или друга причина не си направила.
Започни да спортуваш, да се храниш здравословно.
Сега диети няма да ти пиша, има достатъчно изчерпателни материали на тази тема.
И така - сега кажи още нещо, което харесваш в себе си - колкото и незначитално да е то.
Една приятелка, например харесваше пръстите си най - много.
И пак ти казвам - ако искаш, постни снимка.
Гарантирам ти, че никoй в този форум няма да ти се подиграе, или присмее, най - много да получиш съвети как да подобриш външния си вид.
Ти си си ти. Уникална си. Точка. И тъкмо това те прави красива.

katericArofl
01-02-2011, 20:03
както каза момичето по-горе имаш хубави очи, ноправи тако, че акцентът да падне върху тях
-това, че имаш дупе, корем и т.н - отслабни, не е нещо непоправимо една 90 дневна диета или тази на Дюкан, ако имаш много килограми за сваляне ( от порядъка от 20 нагоре)
-криви зъби - сложи брекети, ако имаш финансовата възможност
-бемките и те се премахват оперативно, доколкото съм чувала
яя се стегни, никой не е напълно щастлив. всички, дори и най-яките мацки в даскало, които въртят по 10 батковци имат своите проблеми, всеки има!
ако при теб е видът, то при други са здравословни проблеми, проблеми в семейството и т.н и т.н. просто се няучи да се харесваш такава, каквато си за да могат да те харесват и другите, не позволявай да те тъпчат и да се подиграват с теб... ако сега тийновете са недорасли и не гледат по правилния начин на живота, по-късно като пораснат и ти самата като попаднеш и в др общество, вече с големи хора няма да имаш такива проблеми.

whitebunny
01-02-2011, 20:05
абе ей момиче я се стегни... и аз не се харесвам, но не се оплаквам и наистина ми е писнало от както ги нарече "момичетата излезнали от корицата на списание" не всички красиви са добри по характер. Сигурна съм че ти си много повече от тях по характер не им се възхищавай толкова много и аз съм на 17 и съм се научила да се възприемам каквато съм направи го и ти и ще видиш че няма да обръщаш толкова много внимание на нещата които не харесваш в теб. Не се вманиачавай толкова много. Погледни на живота от друг ъгъл и ще видиш колко е красив макар и не винаги да е справедлив :-) Не е важно какво мислиш самата ти за себе си важно е как те възприемат другите. И когато ти правят комплименти не им отвръщай "не е вярно не е така", а им Благодари за милите думи :)
Надявам се че ще започнеш да мислиш трезво и ще забелязваш нещата в теб които харесваш повече от онези които не харесваш.
Айде успех :mrgreen:

girl4eety
01-02-2011, 20:05
Много благодаря на всички ви, наистина успяхте да ми помогнете, и мисля да използвам някой съвети оттук казаните :-) :-)

KumchoValcho
01-02-2011, 20:22
Запомни, в крайна сметка целта е да се чувстваш добре :)
Дори да си пълна пак можеш да се харесваш. Даже, без да изопачавам, при някои хора го намирам за чаровно, че са пълни, защото не съм обременен с тази мания, че всеки трябва да е кльощав. Но ако теглото ти е наднормено и е вредно за здравето ти отслабни. Но според мен си просто пълничка и си се вманиячила.... Просто гледай на себе си с по-добро око.

katericArofl
01-02-2011, 20:30
не е точно така, кумчо вълчо 8-)
пълничка пълничка, но като свали някое и друго килце, което е било в повечко ще си каже, виж, че можело, мога да се променя, мога да направя нещата така, че на мене да ми харесват.. и един вид това ще вдигне самочувствието и. захвани се с ново начинание - можеш да се запишеш на някакъв спорт, на рисуване, актьорско майсторство. някъде, където ще се запознаеш с други хора, а не да гледаш „мутрите„, които постойнно те оскърбяват.
като за начало постави си цели. намисли какво точно искаш и можеш да промениш, както външно, така и вътрешно и започни да отмяташ нещата по списъка, докато накрая започнеш да се харесваш, защото , както казах и преди, когато се харесваш и другите ще те харесат! :-)

Shia
01-02-2011, 20:44
Докато продължаваш да се самонареждаш никой няма да те хареса.Особенно момче,което иска да види,че момичето е доволна от себе си.

Като не си хубава ,не си.Не всеки може да го има
или свиквай или ножа...

LoveHurT
01-02-2011, 21:01
^това беше грубо.

Иначе това, което зависи от теб и можеш да го поправиш го направи. Сама ще останеш доволна от себе си, ще понатрупаш самочувствие и ще спреш да мрънкаш за недостатъците си. Бъди далеч от мисълта за перфектност, никой не може да бъде, но поне може да се стеми. Нито аз, нито ти, нито които и да е друг сме съвършенни. Просто наблягаш на това, което имаш, а останалото го компенсираш със характера ;)

и няма да се отчайваш, ей

Shia
01-02-2011, 21:16
Не аз се самонареждам пред всички и търся морална подкрепа.


Проси си съжаление,което не заслужава.Иска да е хубава нека хубава с усилие става
не с редене пред огледалото

Minerva
01-02-2011, 22:23
Не се наказвай сама като си повтаряш отрицателни неща за себе си. И не се сравнявай с другите! Аз като гледам сегашните разбирания за красота какви са, не знам кое да нарека грозно. Сигурна съм, че всъщност си съвсем нормално, хубаво момиче. И в теб има хиляди неща, които са по-важни от външния вид, какъвто и да е той. Ако в момента си сама и ти е мъка за това, знай, че един ден човекът, който е за тебе ще заобича тези други неща преди красотата ти. Радвай се на живота, усмихвай му се и ще видиш как и той ще ти се усмихва. И се обичай, не чакай на другите :-)

whitebunny
01-02-2011, 23:01
Не аз се самонареждам пред всички и търся морална подкрепа.


Проси си съжаление,което не заслужава.Иска да е хубава нека хубава с усилие става
не с редене пред огледалотовсеки има нужда от поне малко морална подкрепа ако тя реши ще отслабне. Не ние сме тези които да я комадваме и да и казваме какво да прави тя сама си решава дали ще се послуша в съветите ни или просто ще ги подмине. Постви се поне малко на нейно място хич няма да ти е приятно била съм в същото положение и не ми бяха най-добрите години които съм имала и се надявам никога да не ми се налага да се сещам за тях.

LipSy
01-02-2011, 23:26
Започни да се чувстваш добре в кожата си и не обръщай внимание на пластмасовите момичета и на тоновете грим. Радвай се на живота независимо какво ти носи той. Трябва да се радваш, че си жива и здрава. Това е най-важното! Всеки човек е красив, но зависи от коя страна го гледаш! Всеки човек е грозен, но зависи пак от коя страна го гледаш. Така че...горе главата! :)

LipSy
01-02-2011, 23:32
Докато продължаваш да се самонареждаш никой няма да те хареса.Особенно момче,което иска да види,че момичето е доволна от себе си.

Като не си хубава ,не си.Не всеки може да го има
или свиквай или ножа...

Съветвам те или да млъкнеш или сама да вземеш ножа. Момичето си обесява проблема и търси решение на него. Представи си ти да си на нейно място и някой да ти каже...абе я земи си тегли ножа, така и така на нищо не ставаш. Това не е подкрепа, което ти изразяваш с тези думи. В крайна сметка пък разсъждавай малко като голям човек и следващия път като пишеш нещо помисли дали може да нараниш някой и не само този към когото се отнася темата!

3oPuTy
01-02-2011, 23:57
Айде бе и аз имам същите проблеми като теб ама пука ли ми - не :)
И аз не си харесвам носа,и аз не съм с перфектни зъби,защото като малка си натроших 4 предни и от тъпата металокерамика се изкривиха,и аз имам излишни килограми ... Ама да ти кажа честно не ми пука много,много :) И аз на твоята възраст постоянно мрънках,че съм грозна и т.н.,но сега (явно,защото излязох от пубертета,знам ли?!) се харесвам дори и с тези си недостатъци :) Научих се да подчертавам красивото в себе си :) Да не говорим,че има момичета,които са с повечко килограми и пак имат страхотно излъчване.



П.П.И все си мисля,че си въобразяваш :? Ако може пусни една снимка да те видим или на ЛС (стига да не съм много нахална де) :)

Rebirthing
01-03-2011, 10:27
На първо място се научи да се харесваш каквато си. После може да прибегнеш към промяна на външния си вид. Повечето неща които си изброила са поправими. Може да отслабнеш, да сложиш брекети, бенките може да премахнеш оперативно, но не ти препоръчвам...носа също може да поправиш по този начин, но едва ли е толкова ужасен...за косата може да полагаш грижи. Също така спортувай, ще се разтовариш от лошите мисли.

cyclops
01-03-2011, 11:09
Правилно ли разбрах, че си на 17 години без цикъл? Ако е така отиди на лекар, защото повечето ти проблеми (коса, тегло) може да са свързани с хормоните. :)

0pAsNooosLaDkA
01-03-2011, 12:05
Това, че ти се подиграват, не трябва да става причина да не се харесваш.Повярвай ми и да си мн. красива, все ще се намери някой комплексиран глупак, който да ти се присмее за нещо.Научи се да се приемаш каквато си да се харесваш и тогава няма да ти пука за подигравките.

sh0c0ladch3ee
01-04-2011, 12:26
Хей я стига! Не си грозна! Няма грозни хора.. тва че някфи си там надути кифли гледат да си избият комплексите от някаде да не ти пука ВЪОБЩЕ ! Тези "излезлите от списанията" само те си знаят на какво приличат без грим и прическа. Даже да не се харесваш трябва да зняеш, че тва не е необратимо можеш да бъдеш мн хубава но преди това трябва да започнеш да се харесваш. А и твоите проблими .. с една диетка, едни хубави дрешки и козметика и всичко ще е наред.. ето и аз имам 1 много голям недостатък който за разлика от твоите не може да се оправи, ето аз съм мургава и тва ми е пречело през целия ми живот. Може да не ми е исзкривено нослето или нещо др. ноо пак немога да съм идеална.. няма идеални хора. В моя клас има едно момиче което ми се подиграваше постянно и знаеш ли какво ще ти кажа за нея 1-во Тя е по-мургава от мен
с 2-ро в последствие разбрах, че тя просто ми завижда затова се заяжда с мен. Искам да ти кажа, че тези които ти се подиграват го правят за да се почувстват важни и да вдигнат самочувствието си, да бъдат важни. Знаеш ли аз какво правя опитвам се да скрия недостатаците си като истъквам на преден план това, което харесвам в себе си, старая се към най-доброто и все по-нагоре. Ето слаба съм но съм на диета в момента защото искамм перфектно тяло бях 48 вече съм 45 и продължавам докато не стана точно такава каквато искам и ще се харесвам най-много. Но преди всичко го правя за да се чувствам аз добре пък после за харското мнение. така направи и ти стреми се съм най-доброто и покажи самочувствие, когато тея кифли виждат, че им се оставш ще продължават все повече и няма кой да ги спре освен теб самата. И запомни, че ти си кракива каквато си в крайна сметка природата си знае работата :) ако не е нахално прати ми твоя снимка на личен аз по никакав начин няма да те убидя или засегна а бих ти помогнала :-) УспеХх

ZaicheNaXeroin
01-04-2011, 12:36
ти да не мислиш че тия красиви момичета които изглеждат като от корица на списание не се стараят да изглеждат така ? да не мислиш че като станат сутрин са прекрасни и никога не им растат пъпки и никога не е имало моменти в които и те са се чувствали като теб ? стегни се и отслабни !!! недей да търсиш съжалението на хората ,а направи нещо за да решиш проблема си ..
кво ти пречи да почнеш да спортуваш - да тичаш на стадиона или да ходиш на фитнес,да сложиш шини или брекети за да си оправиш зъбите ..
никой не се е родил съвършен и според мен ти просто си мързелива и не искаш да се погрижиш за външния си вид

fuckme
01-04-2011, 14:08
Виж сега, всичките тези романи дето ги написаха съфорумницте ме изплашиха и така и не ги прочетх. Ще ти кажа само едно: ако ти не се научиш да се харесваш, и другите няма да те харесват. Излез от депресията и си огледай хубавите части, след което си кажи, че си хубава (защото всеки човек е хубав) и зае*и. Да не ти пука. Убедена съм, че си мноо по - хубава, отколкото си мислиш, защото човек като си вглъби нещо и не може да се възприеме реално. Пак казвам, зае*и всички :)

tonittaaaa
01-04-2011, 14:52
Ами, защо вместо да се оплакваш не помислиш за промяна?
Може да започнеш диета, да ходиш на фитнес, да промениш цвета на косата си, самата си прическа, да започнеш да се гримираш и да се обличаш по- различно.. и въпреки всичко не става дума за това вън, а за това вътре! Опаковката винаги лъже и съм сигурна, че си добър и прекрасен човек. Тея модни стандарти, които ни се налагат от години, ни провалят. Карат ни да вярваме в идеали, несъществуващи идеали, и Жори, а.к.а. KumchoValcho, е супер прав. Заабрави недостатъците, или се опитай да ги прикриеш, а потърси красивото в теб и го изтъквай. Бъди самовлюбена. И аз като се събудя сутрин с рошава и сплескана коса, без грим и подута да не мислиш че съм страшна хубавица 8-) Просто замазвам положението, поглеждам се и си казвам, че съм красива, аз се харесвам и това е най- важното, от там на там не ми пука за другите. И тва, да излъчваш самочувствие, пречи на останалите да изтъкват недостатъците ти, защото усещат, че си самоуверена. Стегни се!

GirLN
01-05-2011, 16:50
Докато сама не разбереш, че никой не е нищо повече от теб, ще си в това положение.

Hilary_
01-05-2011, 18:01
.. и кво? Дали ще постигнеш някаква промяна като седиш по цял ден и се оплакваш?? НЯМА перфектни хора!! Всеки за себе си е красив по свой си начин .. за едни може да си грозна, а за други - не!!
Понякога не само външността е важна .. :? :?

Осъзнай се и направи това, което е нужно, за да се почувстваш добре!!
.. ии без copy paste .. :?

stelkastel
01-05-2011, 18:01
Леле, girl4eety , мисля, че с теб сме ПОНЕ една и съща зодия!Същата съм като теб! :D

girl4eety
01-05-2011, 18:16
Ами аз вече съм започнала с промяната си, на диета съм, и съм решила да си запиша час при зъболекар .. а да попитам за да не правя нова тема някой знае ли дали могат да се вадят моите зъби и да си сложа изкуствени че за брекети нямам пари
stelkastel не разбрах и ти ли имаш като моя проблем или ?

AudreyH
01-05-2011, 18:35
Ти сериозно ли? Хубавите фасети са минимум 700лв на зъб, а сега умножи минималната цена по броя на зъбите, които искаш да смениш.. вярваш ли, че мама и татко ще се навият да подложат детето си на такава болка, да платят луди пари, а ти пак ще бъдеш недоволна от себе си, защото и ти знаеш, че проблемът не е в зъбите, а в психиката и самоуважението ти. Обичай тялото си, защото един ден ще осъзнаеш, че си пропиляла най- хубавите си години в измислени драми и че няма връщане назад. След години може да се подложиш на тази процедура, но засега си твърде малка.

WaterLilly
01-05-2011, 18:36
Ти наред ли си? Предпочиташ вместо да събереш парите, да ходиш с чене още от сега?

pepundra
01-05-2011, 19:53
:shock: :shock:

Абе зависи сред каква среда си бе .. ми и аз имам повечето проблеми .. (тегло) но ко да напрая .. не мои всички да са модели...преглатни го и не му мисли много .. просто думите да минат пред едното да излязат през другото ти ухо и да останат в миналото.. ко ти пука че говорят за гърбати .. хах чее те да не са перфектни ..


Остави ги не им се връзвай .. ми и аз не спадам от групата на красивите .. но ... пробвай събуди се с усмивка .. виж се и кажи .. неска ще съм хубава .. и ще видиш че всички ще си мислят така .. просто ти си негативно настроена към вида си а искаш другите да те мислят за хубава ..

girl4eety
01-05-2011, 19:58
нямам пари за брекети имам само 3 криви зъба, 2 от пред и 1 е назад а и чак 700лв да е ...

stelkastel
01-05-2011, 21:12
Ами да, нещо такова. Макар че и като при теб хората ми казват, че си въобразявам. Късмет с отслабването/на коя диета си, между другото/ и мога да ти кажа някои неща за косата, които на мен ми помогнаха преди време /макар че сега пак ми пада и трябва да тръгвам пак по мъките/ - хапчета Ревалид, шампоан Ревалид, има едни ампули на Дюкре, които са около 90 лв. Аз сега ще си правя компреси с коприва, против косопад се прави и за сгъствяне. Ще се радвам ако съм ти билаполезна. Още веднъж успех!Да се надявам и че моята мисия ще бъде успешна! :P

ScarletBite
01-06-2011, 11:42
Абе я се стегни!
Не може всички да са манекенки. Плюс това, вътрешната красота е много по-важна от външната.
Гадно е да ти се подиграват. Но те не го правят, защото ти си грозна и т.н. ... правят го, защото така самите те се чувстват по-хубави, по-силни, а ако са момчета - гъзари, разбирачи от жени.

Какво можеш да направиш?
Научи се да се обичаш и да се харесваш такава, каквато си. Да, звучи клиширано. Но това е основата. Защото, дори и да намериш отнякъде няколко хиляди и да се подложиш на сума ти пластични операции, дори и да те гримират професионалисти и да се облечеш в дизайнерски дрехи като принцеса, дори и всеки мъж да се обръща след теб... нямаш ли вътрешното чувство за мир и доброта, за самочувствие и цена... няма да бъдеш нищо, освен поредната празна кукла. :)

Какво е другото, което можеш да направиш?
Отърви са от тръстините. Спорт, някаква здравословна диета (препоръчвам 90-дневната диета - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=520885.0).
Започни да ползваш лосиони за тяло, кремове за лице, прави си маски на лицето и косата, ползвай подхранващ лак за нокти.
След няколко месеца, когато отслабнеш и кожата, ноктите и косата ти се пооправят, започни са носиш грим. Има сума ти техники, които могат да направят и най-голямата баба Яга привлекателна.
Научи се да се обличаш с вкус.
Щом косата ти е рядка, започни да я топираш или да я къдриш. Пяната за коса ще ти свърши работа. В краен случай можеш да си сложиш екстенжъни.

Няма да стане веднага. Ще се подложиш на много болка, ще пролееш много сълзи. Но, ако имаш търпение и воля, ще станеш, ако не красива, то поне хубава. :)

Ако още се чувстваш зле, ще спомена, че Клеопатра е имала крив нос и сланинки по врата. Клеопатра! (достоверна, научно-потвърдена информация)
Хубавата Елена от Троя пък по възстановките е с кокалесто като на кобила лице.
Мадона пък, преди да стане известна, си е била направо грозна.
А Мерилин Монро, докато се е казвала Норма Джийн, е била просто провинциално момиченце, сираче, което е работело като проститутка. :)
Тук ще видиш и една от най-красивите жени в света - Скарлет Йохансон, преди да си оперира носа - http://2.bp.blogspot.com/_K-3cJPG8hu4/ScBSn5uQanI/AAAAAAAACh4/6A7_NKWC_qY/s400/top_nose_2.jpg

Прочети отново приказката за Грозното патенце.


Перфектни хора няма!

scrooper
01-06-2011, 11:50
^най- доброто мнение в темата :)

ScarletBite
01-06-2011, 11:54
Йес бе! :grin: 8-)

MeLikesPie
01-06-2011, 15:23
За мен няма красиви и грозни хора - има такива, на които много неща им отиват и такива, на които малко неща им отиват. Ето, виж тази жена:
http://www.youtube.com/user/panacea81?blend=5&ob=4
Тя има крив нос, пълна е, няма идеални зъби, но се харесва и се краси!
И хората я харесват.

От друга страна, не знам защо не искаш да се гримираш - по този начин можеш да подчертаеш хубавите си страни, освен това ще тезабелязват повече.

Относно теглото, според мен е по-красиво да си леко пълничка, отколкото твърде кльощава.

ri41
01-06-2011, 15:42
вижте Меган Фокс която страшнo харесвам, каква е била и каква е станала
http://i41.tinypic.com/9t28b5.jpg
сега
http://www.freakygossip.com/wp-content/uploads/2010/04/Megan-Fox.jpg
грозна жена няма, има не поддържана жена

ThroughStruggle
01-06-2011, 18:03
Не знам какво пишете и се обяснявате чак толкова.
Красотата е в очите на гледащия.

Перифразирай горната мисъл сама за себе си.

anonymous708973
01-06-2011, 18:19
Престанете с това мото, моля ви се, има страшно много грозни хора.
И не виждам защо се дават примери с Мегън Фокс. Авторката едва ли има един куп треньори, гримьори и стилисти зад гърба си.

Изкушавам се да кажа, че със стоене пред форума не се отслабва.
И аз имам своите кофти моменти (не във връзка с цикъла ми :Д). Носът ми в профил изглежда отвратително (честно казано, нямам снимка, на която да не съм го пипнала, ако е в профил - леко, съвсем кадърно, но се вижда огромна разлика). Имам ужасяващо количество белези по лицето - огромна бръчка (защото си вдигам веждите постоянно), малък белег от шарка над едната вежда, белег от рана, на която изчоплих коричката и белег от случая, в който бях успяла със зверски усилия да си пусна дълги нокти на 2 пръста и почесвайки се, си забих единия в челото. Остана белег. А, веселото е, че не мога да нося бретон (лизната съм), така че белезите си стоят открити на челото ми :) Имам отвратително къси нокти - нокътната ми плочка е хубава, но не мога да ги задържа дълги. Не ги гриза от 2 години някъде и утре си купувам заздравител и ги почвам. Имам най-обикновени кафеви, почти черни очи, а толкова искам зелени. Имам петно без коса на главата (колкото 2 стотинки е голямо) и затова вечно се съобразявам накъде ми е косата, защото трябва да е прикрит, тъй като хората ги е гнус от него (не знам защо, за Бога). Имам адски малки гърди и ужасно широк ханш... До лятото имах комплекс и относно краката си - никога не бях слагала къси панталони (лятото аз ходих с дълги!), когато по случайност обух на една приятелка и понеже бяха по-широчки, установих, че краката ми изглеждат слабички дори. А и постоянно ми се казваше, че са ми до сливиците, така че се научих да го вярвам.
Освен това си ненавиждам гласа (дрезгав и мъжки е), но както ми беше обяснено, аз го чувам по много по-различен начин от истинското му звучене. Всеки казва, че е страшно дълбок и леко приглушен, което е супер яко. Да, ама не. Дявол го взел, дори името не си харесвам. Като бях на 4, си измислих прякор и до днес всеки ми вика така :)
Не мога да пея, да свиря, да рисувам.
Тия неща обичайно успявам да ги пренебрегна, но като ми изкипи... виждам всичко учетворяващо по-зле.

В такива моменти гледам снимките на звездите без грим. Не помага особено, но пък ми става весело 8-)

kay4yk
01-06-2011, 20:58
^^ Да, ето виж - никой не е перфектен (:
Ако не се лъжа, момичето на снимката си ти [PinkPan7her] .
Това още веднъж доказва, че ако момичето/жената е поддържана,
всички малки белези и недостатъци бледнеят пред чара й.



. Може да отслабнеш, да сложиш брекети, бенките може да премахнеш оперативно, но не ти препоръчвам....

Амм.. Rebirthing , защо не препоръчваш премахване не бенките?
Аз например имам една ужасна голяма бенка на лицето. :x
Според мен загрозява иначе . .. приличното ми изражение.
Мислила съм да я премахна оперативно.
Тя е релефна, огромна, .. и понякога растат косми от нея :booooomb: :-x
Не мога да я понасям!!!
Искам да се консултирам със специалист,
но първо ме интересува..
ако някой знае .. за да не пускам нова тема.,
дали остават белези, боли ли ?
и дали може пак да порастне след това?
Между другото съм на 14.. ако това има значение.
:-)

Fritz
01-06-2011, 21:17
нема страшно,аз съм по-грозен от тебе

anonymous708973
01-07-2011, 15:06
^^ Да, ето виж - никой не е перфектен (:
Ако не се лъжа, момичето на снимката си ти [PinkPan7her] .
Това още веднъж доказва, че ако момичето/жената е поддържана,
всички малки белези и недостатъци бледнеят пред чара й.



. Може да отслабнеш, да сложиш брекети, бенките може да премахнеш оперативно, но не ти препоръчвам....

Амм.. Rebirthing , защо не препоръчваш премахване не бенките?
Аз например имам една ужасна голяма бенка на лицето. :x
Според мен загрозява иначе . .. приличното ми изражение.
Мислила съм да я премахна оперативно.
Тя е релефна, огромна, .. и понякога растат косми от нея :booooomb: :-x
Не мога да я понасям!!!
Искам да се консултирам със специалист,
но първо ме интересува..
ако някой знае .. за да не пускам нова тема.,
дали остават белези, боли ли ?
и дали може пак да порастне след това?
Между другото съм на 14.. ако това има значение.
:-)

Бенката се маха с локална упойка за 10 минути. Зашива се и след известно време отиваш да ти махнат конците - процедурата е 2 минутки, усещаш леко парене. А преди това, докато още си с тях, опъват мъничко. Лошото е, че аз например изобщо не бях упорита с мазането и сега имам 3-сантиметров белег на гърба, който обаче е доста нагоре и се вижда над нормална блуза, камо ли потник. Много сериозно трябва да говориш с лекар относно белега, защото това ти е лицето. :)

SwEeTMuFFiN
01-07-2011, 15:18
НЯМА ГРОЗЕН ЧОВЕК! :smt119 НЕ СИ ГРОЗНА, просто нямаш самочувствие а ,,хубавите,, са с кухо (самочувствие). и аз не съм особено красива но сега тва е друга рема. аз нз защо се мислиш за грозна и ако е нещо в лицето вместо грим използваи бяла козметика (маски,тоник,ексфолиант...).

Hilary_
01-07-2011, 16:46
Ами аз вече съм започнала с промяната си, на диета съм, и съм решила да си запиша час при зъболекар .. а да попитам за да не правя нова тема някой знае ли дали могат да се вадят моите зъби и да си сложа изкуствени че за брекети нямам пари
диетите са едно от най тъпото нещо, което някога съм се замисляла да правя .. :? :? ТИЧАНЕ - да!! УПРАЖНЕНИЯ - да!! .. н огладуването е нещо много коварно и НЕЕФЕКТИВНО!! :x

.. изкуствените зъби изобщо няма да ти помогнат и те уверявам, че са доста по - скъпи от едни брекети .. :?

п.п. промяната ти не трябва да е само външна .. започни отвътре!!
Колкото и да си красива ако позволяваш да те правят за смях НИЩО няма да постигнеш!! .. с това ниско самочувствие ВСЕКИ един би се възползвал и смачкал!! .. погрижи се първо за това пък после мисли за тяло, коса, зъби и квото и да е там друго .. :?

daru
01-09-2011, 14:38
Амм.. Rebirthing , защо не препоръчваш премахване не бенките?
Аз например имам една ужасна голяма бенка на лицето. :x
Според мен загрозява иначе . .. приличното ми изражение.
Мислила съм да я премахна оперативно.
Тя е релефна, огромна, .. и понякога растат косми от нея :booooomb: :-x
Не мога да я понасям!!!
Искам да се консултирам със специалист,
но първо ме интересува..
ако някой знае .. за да не пускам нова тема.,
дали остават белези, боли ли ?
и дали може пак да порастне след това?
Между другото съм на 14.. ако това има значение.
:-) [/color]

Ей, и аз имам такава бенка, обаче е на левия ми лакът. Доста е големичка. Абсолютно същата е като сравних с твоето описание. Познавам много хора с такива (г-дина ми по БЕЛ :D например). Ии по-добре не я премахвай в никакън случай! Първо ако си се родила с нея може да ти носи късмет (е, ако си суеверна де 8-) ) и второ такива бенки попринцип са предпоставка за евентуален рак на кожата и не бива да се закачат много и дори да не се показват на слънце.

CanisDirus
01-09-2011, 14:42
Грозна си.
Тъпа си.

Защо живееш?

Кухнята
ножа
вените



АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Moderatorius
01-09-2011, 16:16
Бе кво толкова? Всичко е поправимо. Проблемът е, че щом са свикнали да те тъпчат, няма да се спрат, дори и да оправиш това, което не харесваш. Чувала съм дори и "хубавиците" да се оплакват от външния си вид - те, мисля, са и най-суетни и наистина не се харесват. Никой не се харесва напълно. Няма да ти казвам, че вътрешната красота е по-важна, едва ли ще те успокои. Но наистина е така :D Но попринцип всичко си зависи от начина, по който се възприемаш. Като бях малка, доста малка, 3-4 години, паднах по лице и паднах върху една тел. Сега имам белег на брадичката :D Първоначално децата от село ме питаха какво ми е, бла-бла, аз им казвах, че съм паднала.. и винаги се взираха в брадичката ми. Сега, понякога пак ме питат (той малко е избелял, но го има), но не ми е кофти, щото го приемам доста положително, смисъл... тая тел беше огромна и си е чудо, че като съм паднала, не съм си извадила окото, а съм се отървала само с тоя белег. Като малка ми се подиграваха и заради ушите :D И даже сега рядко си връзвам косата, заради тях. Бе всичко е на моменти, някой път си викам.. кво пък, поне не стърчат :D
Прекарвай повече време сред неща/хора, които обичаш. Лятото се чувствам перфектно, меко казано :D Казвам си каква ми е хубава косата, лицето, бла-бла. Обяснявам си го с времето, спокойствието, липсата на училище, пък съм си и в селото, което обожавам 8) Там съм сред едно малко човече, което ме гушка, целува ме и сутрин се събуждам от нея, постоянно ме вика по име. :D :-) Ние сме двете красавици и когато излизаме, всички ни се радват :D Въпреки, че съм бая голяма :D Тя на 2, аз на 18. Трябва да си изградиш такава обстановка, която те кара да си спокойна. Трябва да виждаш в себе си само това, което ти харесва. Сега съм в депресия и само се обиждам, да не говорим, че съм си увеличила рязко диоптъра и трябва да ходя с очила постоянно. Виж, това е проблем и няма как да го оправя, за контактни лещи и дума не може да става. Но дори и с тоя гааден проблем, аз се успокоявам, че нямаме в рода късогледи и в пубертета диоптъра рязко се вдига, после спада. Очаквам подобрение, но кога ли ще дойде... Кофти. Защо не започнеш да си водиш дневник? Много успокоява. Аз, откакто почнах да си го водя, започнах да се чувствам мноооооооого добре. Втълпи си, че се харесваш и край.. всичко е до нагласа. Аз си намерих четирилистна детелина и си я носех навсякъде и вярно имах късмет :D Поне така ми се струваше. Айде, успех :)

SugarLolLipoPsS
01-10-2011, 11:43
Според мен всичко е до психиката и желанието. Първо трябва да постигнеш душевният си мир, после да мислиш за външната си красота..
Едва ли изглеждаш толкова зле колкото си мислиш, по скоро си си го втълпила. Седни един ден сама със себе сии помисли върху промяната си. Както писаха по-горе започни да си водиш дневник с постигнатите цели, може да ти помогне.. :) и УСПЕХ :)

kay4yk
01-10-2011, 18:22
Амм.. Rebirthing , защо не препоръчваш премахване не бенките?
Аз например имам една ужасна голяма бенка на лицето. :x
Според мен загрозява иначе . .. приличното ми изражение.
Мислила съм да я премахна оперативно.
Тя е релефна, огромна, .. и понякога растат косми от нея :booooomb: :-x
Не мога да я понасям!!!
Искам да се консултирам със специалист,
но първо ме интересува..
ако някой знае .. за да не пускам нова тема.,
дали остават белези, боли ли ?
и дали може пак да порастне след това?
Между другото съм на 14.. ако това има значение.
:-) [/color]

Ей, и аз имам такава бенка, обаче е на левия ми лакът. Доста е големичка. Абсолютно същата е като сравних с твоето описание. Познавам много хора с такива (г-дина ми по БЕЛ :D например). Ии по-добре не я премахвай в никакън случай! Първо ако си се родила с нея може да ти носи късмет (е, ако си суеверна де 8-) ) и второ такива бенки попринцип са предпоставка за евентуален рак на кожата и не бива да се закачат много и дори да не се показват на слънце.



Ами.. работата е там, че не съм се родила с нея. Казаха ми, че на определена възраст се е появила и е нараствала, нараствала, докато си остане такава, каквато и в момента е.
А няма как да не я излагам на слънце, точно на лицето ми е ! :X
Ще се съветвам с доктори, дори да остане мъничък белег и хората да ме питат за него, отколкото да се взират в нея..

girl4eety
01-10-2011, 18:51
Да и вие имате бенки, но при мен лошото е, че цялото ми тяло е в големи бенки-гръб,корем,ръце,крака всичко, което наистина не е приятно, камо ли да реша да се съблека пред някого или по бански с тези бенки е ужасно неприятно, затова мисля да си ги махна, но се чудя все оше къде .. някой някакви идеи да даде :-o

lunichkataaa
01-10-2011, 20:10
Сигурна съм, че всеки има поне едно нещо в себе си, което не харесва. Имаш ли желание обаче можеш да го промениш. Вярвам че има поне едно нещо, което си харесваш. Ако досега не си го открила, е сега е моментът. Намериш ли го, подчертай го, така че то да изпъква и вниманието да е насочено към него.

naviacha
01-10-2011, 22:51
нема да се шашкаш
кви грозотии има --->
http://www.vbox7.com/play:6954ad6b

kay4yk
01-11-2011, 06:09
нема да се шашкаш
кви грозотии има --->
http://www.vbox7.com/play:6954ad6b

Еее да, това определено ми повдига самочувствиетоо!! :D

mrazqkindergarten
01-11-2011, 06:42
На мен много хора са ми го казвали, ама не ми пука... Има и такива, които са ми казвали, че съм много красива. ;) Така че не трябва да ти пука толкова за хорското мнение, опитай се първо ти да се харесаш, а тва би трябвало да стане, щото аз преди не се харесвах хич.. Изгради си самочувствие, защото е нужно в живота.. Постепенно ще стане, освен това едва ли чак всеки твой познат те мисли за грозна. Хайде успех, мила. :-)

sexystranger
01-11-2011, 07:40
Ехооо ,във всеки има нещо специално и всеки е красив по свой си начин !! Познавам много хора,който не са върха на сладоледа ,имат хубави очи и са лъчезарни ,но всеки си има някакви дефекти,никой не е перфектен ,та познавам много такива и всички ги харесват ! Поради простата причина ,че те самите се харесват и се обичат,това е тайната !! :-P
А относно теглото,то не е страшно ,оправя се , важна е душата !! :-) Спокойно ,миличка , сигурна съм ,че ако си малко по-уверена в красотата си и си по-отворена (отворена към хората ,нямам в предвид надута ) хората ще започнат да те опознават !! :-)
Аййде успех :smt007