PDA

View Full Version : Харесвам я!



gfive
01-02-2011, 17:47
ЧНГ Y'all !
Значи, аз съм момче на 14 години.
Живея в град Раковски на 25 км от Пловдив и уча в Пловдив.
Пътувам всеки ден и в рейса има много красиви момичета, но аз харесвам само едно. Не я познавам лично, но преди ми говореше.. Е колко да ми е говорила.. Само 2 пъти ми сговори (rofl) .. В рейса винаги седя прав, защото много хора от моя град учат в Пловдив. Когато автобуса дойде има голяма бутаница кой да влезе вътре първи. На мен не ми се блъска с другите и затова чакам всички да влязат. Както и да е.. Ще се върна на темата xD.. Един път влязох и бях прав и се доближих до момичето което харесвам. Тя ми каза "Пак ли прав бе **********?" Ще остана анонимен xD.. Това ми напълни душата. Всяка дума от нейната уста звучи сладко!
Е пак се отплеснах sry :].. Та тогава я добавих в приятели във facebook и започнах да пиша коментари и да харесвам снимки :].. Много я харесвам и незнам как да й го кажа, тъй като дори не я познавам лично ;xx..
ПЛС някви съвети?! 10x Предварително :]

ledenakrasota
01-02-2011, 17:50
Вземи й една плюшка,в която можеш да пъхнеш листче с признанието си.Отиди при нея и го дай,като настояваш да го отвори веднага. :oops: :oops: :oops:


Ще се разтопи! :-) :-) :-)

Fizz
01-02-2011, 17:52
ами отговори и бе :lol: тя те заговаря и ти пак .... излезте на кафе , говорете си ... по натам вместо да и казваш , че я харесваш , направо мини към целувката ... :) но първо се зближи с нея ... като ти каже нещо ако трябва там направи се , че нещо си оправяш ако ти трябва да помислиш как да отвърнеш .... но и ако оплескаш нещата , пак има измъкване така че .. действай 8)


и успех :)

gfive
01-02-2011, 17:54
Аз казах "О, да!" мн ясно че ще й отговоря :]

Fizz
01-02-2011, 17:55
Вземи й една плюшка,в която можеш да пъхнеш листче с признанието си.Отиди при нея и го дай,като настояваш да го отвори веднага. :oops: :oops: :oops:


Ще се разтопи! :-) :-) :-)


наистина много хубаво и аз бих се зарадвал .. обаче ти знаеш ли каква смелост трябва за това и особено ако е с приятелки ... няма начин :razz: той неможе да я заговори ти вече какво предлагаш .... :)

под заговаряне нямам това впредвид ... о да и приключи разговора нали ... :)

ledenakrasota
01-02-2011, 18:01
Вземи й една плюшка,в която можеш да пъхнеш листче с признанието си.Отиди при нея и го дай,като настояваш да го отвори веднага. :oops: :oops: :oops:


Ще се разтопи! :-) :-) :-)


наистина много хубаво и аз бих се зарадвал .. обаче ти знаеш ли каква смелост трябва за това и особено ако е с приятелки ... няма начин :razz: той неможе да я заговори ти вече какво предлагаш .... :)

под заговаряне нямам това впредвид ... о да и приключи разговора нали ... :)


Точно,каква смелост...


Ние,момичетата оценяваме много такива жестове,а ако това се случи пред приятелките ни и те много ще се трогнат и зарадват,ще кажат "Я,какво мило момче!Да беше подарил и на мен така някой!" А какво остава за нея :P

SemperFidelis
01-02-2011, 18:05
Давай смело.

gfive
01-02-2011, 18:06
К'во да й кажа е човек?! Тя беше с приятелки и аз неможех да отида при нея и да започна да и плямпам..ако имаше по-удобен случай можеше ама ся всичките й приятелки там говорят си и аз да ида и да й говоря разни глупости ;xx.. Няколко пъти в 12-ката се качва при мен и 1 път бяхме с един приятел.. Той ме удряше по врата, апък аз му биех тупаници в рамото.. тя седеше зад него точно щях да слизам за автогарата апък тя слиза с мен, щ;от и тя е за автогарата и тоя пич пък живее близо до автогарата xD.. И като станаьме 3-мата, аз бях най-отпред, рой беше пред момичето което харесвам и аз му блъснах 1 тупаник пак, щ'от пак ме удари и той се блъсна в нея, Апък аз казах "Леко с момичето е.. ще го удариш.. ;xx" тогава казах също, че е красива ама немога да й кажа,че я харесвам.. немога да измисля начин ;xx :][/i]

SwEeTMuFFiN
01-02-2011, 18:06
някои вече го предложиха но все пак и ти пускаи някоя дума ,, как е при теб бре,, ,,как върви даскалото,, ,,много яка профилна снимка в феиса,, попитаи я как да и казваш на галено. и като се опознаете и започнете да се опознавате бъди мил но не и говори когато забележеш че мълчи. и после виж рожденната и дата в фацебока направи това с плюшената играчка за подарък препоръчително да има сърце.леко скъсаи играчката /примерно в ръката или сърцето/ и сложи сгъната бележка в която пише че я хареса от пръв поглед и ако чувства това да ти го каже като се видите в автобуса. тя докато я намери ти се дръж нормално. ако тва го бяха нараили с мен напровоо.... послушаи ме :-)

gfive
01-02-2011, 18:22
10x Y'all За всички които са си играли да гледат тъпата тема пз

====)> 04 - MC Ren - Ruthless For Life - Comin' After You (featuring Ice Cube).mp3

CR0W
01-02-2011, 19:03
Чакаш удобен момент да сте сами и я каниш да излезете.Където и да е (Е..х го в кафетата.Стига вие друго място не знаете ли).И така се оговаряте няколко път да излезете(може да слезете 1 спирка по-рано и да ходите пеша до ...абе там където ходите).И някой път поеми дъх и я :smt008 .Е може да те зяпне :shock: и ти пак :smt008 и това е.

Fizz
01-02-2011, 19:10
зависи от момичето ... ако са няк'ви кифли приятелките и , ще кажат "ьа гледай го тоя задръстеняк , подараци ще прави" , пък и е още по-трудно .. това е романтиката , но в много момичета вече я няма и им е смешно ако направиш нещо подобно ....


затова по-добре да е сама и първо да се опознаят добре и така ... :)

ledenakrasota
01-02-2011, 19:13
зависи от момичето ... ако са няк'ви кифли приятелките и , ще кажат "ьа гледай го тоя задръстеняк , подараци ще прави" , пък и е още по-трудно .. това е романтиката , но в много момичета вече я няма и им е смешно ако направиш нещо подобно ....


затова по-добре да е сама и първо да се опознаят добре и така ... :)

Аз бих казала точно обратното! Зависи кои момичета гледаш! :)

MaLkaTa_LaDy
01-02-2011, 20:20
Всъщност това да подариш плюшена играчка не е романтично, а вече изтъркано, но както и да е...

По темата: Ти вече си започнал да и показваш, че проявяваш интерес към нея. Просто продължавай и като се видите в автобуса независимо от неяните приятелки си разменете по някоя друга дума от която да започне разговор.

umri
01-02-2011, 20:28
Вземи й една плюшка,в която можеш да пъхнеш листче с признанието си.Отиди при нея и го дай,като настояваш да го отвори веднага. :oops: :oops: :oops:


Ще се разтопи! :-) :-) :-)
Ше се разтопи от смях.

Fizz
01-02-2011, 21:03
изтъркано .. пак казвам зависи за коя ... зависи дали не е някоя кифла .. тогава естествено , че ще го направи крив ... и пак казвам малко момичета биха го оценили , а преди правех такива глупости ... и просто като и видиш изражението ти се пълни душата ,,, ма преди не ми пукаше особено .. бях малък :lol:

затова по - добре първо да се опознаят ... да я покани да излязат и то по-често :D

ledenakrasota
01-03-2011, 10:40
Вземи й една плюшка,в която можеш да пъхнеш листче с признанието си.Отиди при нея и го дай,като настояваш да го отвори веднага. :oops: :oops: :oops:


Ще се разтопи! :-) :-) :-)
Ше се разтопи от смях.

Зависи от човека,а не от пола! :x На мен ли ще ми казваш,какво би ми харесало? 8-)

gfive
01-03-2011, 12:42
Вземи й една плюшка,в която можеш да пъхнеш листче с признанието си.Отиди при нея и го дай,като настояваш да го отвори веднага. :oops: :oops: :oops:


Ще се разтопи! :-) :-) :-)
Ше се разтопи от смях.

(rofl)

Strength
01-03-2011, 13:35
А тя на колко е? :)

gfive
01-03-2011, 13:51
на 15

Strength
01-03-2011, 14:09
Това че тя е по-голяма от теб,според мен намаля шансовете ти за каквото и да е било,но пък знам ли може и да се получи.Пробвай съветите,които ти дадоха другите.Успех! 8)

gfive
01-03-2011, 14:21
Знам, че намаля шансовете ми мислил съм за т'ва ама пак я харесвам ! :]

Fizz
01-03-2011, 14:29
Добре човек , ще ми обясниш ли защо ? ... мислиш , че не съм ходил с момиче , 2години по-голямо от мене ... както и 2 години по-малко ...

както мисля че бях казал някъде ... всичко е самовнушение ... трудно ще ти е , но я се опитай да мислиш по този начин ... "тя ме харесва , няма начин да не успея" , просто си внуши , че те харесва ... гаранция , че нито ще се спечеш нито ще ти е трудно да говориш с нея ... не казвам прекалено да се държиш като някои господ и че всички са след теб , но ако си с това убеждение и успяваш да не го показваш толкова , много повече ще успяваш ....

сега много хора от тук ще ме нападнат , че това е глупаво или че по този начин се държите високомерно , но всичко е въпрос на овладяване .. Научил съм приятелите ми на това "самовнушение" и мога да ти кажа , че просто виждам резултата ... но пак казвам , да е в допустимите граници :) Замисли се ... и пробвай ако имаш желание :)

gfive
01-03-2011, 15:59
Ще се опитам.. Знам, че ако й кажа нищо няма да загубя, но не знам по какъв начин да й го кажа.. :]

SemperFidelis
01-03-2011, 16:39
Хорейшио, давай директно и разгадай случая.

gfive
01-03-2011, 16:57
Не съм Хорейшио ;dd .. Още не съм я видял бяха ни намалени часовете :]

Domad
01-03-2011, 17:03
1. НЕ бъди ЖАЛЪК!

Спри да стоиш прав. Изгради доминация. Защо? Защото оставайки последен ти се причисляваш към слабите. Слабите са ЖАЛКИ. Глупости като "Умният не се блъска" са ГЛУПОСТИ. Това е измислено от умни, но ЖАЛКИ хора, за да не ги е срам от самите тях.
Както сам виждаш момичето те счита за ЖАЛЪК. Това следва от въпроса й "Пак ли прав бе **********?". С жалост повече от приятел няма да й станеш или ще отнеме прекалено много време. Първото нещо не го искаш, а второто е прекалено несигурно, тоест освен, ако не си много ЖАЛЪК не го искаш.

Такам засега трябва да си разбрал, че не трябва да си ЖАЛЪК. Как да го направиш... Засега няма да си губя времето с това, защото ще ти трябва време, за да успееш да се пребориш със жалкото в себе си, ако въобще можеш да започнеш да го правиш.

SemperFidelis
01-03-2011, 17:06
1. НЕ бъди ЖАЛЪК!

Спри да стоиш прав. Изгради доминация. Защо? Защото оставайки последен ти се причисляваш към слабите. Слабите са ЖАЛКИ. Глупости като "Умният не се блъска" са ГЛУПОСТИ. Това е измислено от умни, но ЖАЛКИ хора, за да не ги е срам от самите тях.
Както сам виждаш момичето те счита за ЖАЛЪК. Това следва от въпроса й "Пак ли прав бе **********?". С жалост повече от приятел няма да й станеш или ще отнеме прекалено много време. Първото нещо не го искаш, а второто е прекалено несигурно, тоест освен, ако не си много ЖАЛЪК не го искаш.

Такам засега трябва да си разбрал, че не трябва да си ЖАЛЪК. Как да го направиш... Засега няма да си губя времето с това, защото ще ти трябва време, за да успееш да се пребориш със жалкото в себе си, ако въобще можеш да започнеш да го правиш.

Хахахах вземи се скрий някъде.

:lol: :lol: :lol:

gfive
01-03-2011, 17:29
1. НЕ бъди ЖАЛЪК!

Спри да стоиш прав. Изгради доминация. Защо? Защото оставайки последен ти се причисляваш към слабите. Слабите са ЖАЛКИ. Глупости като "Умният не се блъска" са ГЛУПОСТИ. Това е измислено от умни, но ЖАЛКИ хора, за да не ги е срам от самите тях.
Както сам виждаш момичето те счита за ЖАЛЪК. Това следва от въпроса й "Пак ли прав бе **********?". С жалост повече от приятел няма да й станеш или ще отнеме прекалено много време. Първото нещо не го искаш, а второто е прекалено несигурно, тоест освен, ако не си много ЖАЛЪК не го искаш.

Такам засега трябва да си разбрал, че не трябва да си ЖАЛЪК. Как да го направиш... Засега няма да си губя времето с това, защото ще ти трябва време, за да успееш да се пребориш със жалкото в себе си, ако въобще можеш да започнеш да го правиш.

О, да Леси LMAO.. ;xx Пич кат не ти се занимаа зак'во пишеш тука е?!
Апък и отгоре на това Не се Бутам. 'щот има стари хора, другите се нареждат 20 мин преди да дойде рейса, не съм казал, че съм умен и за това не се бутам, докъто другите се нареждат аз си говоря с приятели, до магазина съм или идвам последен xD.. <(=====( От това трябва да разбереш, че не съм жалък и си имам друго занимания освен да се бутам с други хора ;].. Апък не ми се вярва от едното седене прав да съм жалък за нея :].. В същото време не съм толкова умен (rofl).. Sry man аз искъм съвет ама за мен не си прав ;].. И пак казвам - не се познаваме лично ;].. А за времето - не ме интересува колко много време ще трябва.. Аз пак я харесвам и не мисля, че съм жалък :]

НЕ МИ ПОМАГАШ ОСОБЕНО :]

gfive
01-03-2011, 17:48
Питах няколко човека дали съм жалък и те казаха, че не съм :grin:

Domad
01-03-2011, 18:06
Не съм казал, че не ми се занимава, а че няма да описвам как може да се пребори човек с това да е жалък. Защо? Защото човек, когато е жалък има множество самозалъгващи механизми, което му пречат да се изчисти. Има две стъпки, които трябва да са изпълнени, за да може да се направи прехода
1. Да знаеш, че си ЖАЛЪК
2. Да знаеш, защо не искаш да си ЖАЛЪК
При тебе още не са изпълнени. Когато станат ти ще го знаеш. Когато го знаеш ще намериш начин.

Второ повярвай, че еволюцията е въртяла и сукала и е изградила силна система, която да кара женските индивиди да забелязват адските подробности при подбора на мъжки.

Сам имаш избора (както и намекна) да правиш избор. Логиката ми подсказва, че има на 97% шанс да пренебрегнеш каквото съм писал. Но все пак имай го в предвид.

SemperFidelis
01-03-2011, 18:24
Не съм казал, че не ми се занимава, а че няма да описвам как може да се пребори човек с това да е жалък. Защо? Защото човек, когато е жалък има множество самозалъгващи механизми, което му пречат да се изчисти. Има две стъпки, които трябва да са изпълнени, за да може да се направи прехода
1. Да знаеш, че си ЖАЛЪК
2. Да знаеш, защо не искаш да си ЖАЛЪК
При тебе още не са изпълнени. Когато станат ти ще го знаеш. Когато го знаеш ще намериш начин.

Второ повярвай, че еволюцията е въртяла и сукала и е изградила силна система, която да кара женските индивиди да забелязват адските подробности при подбора на мъжки.

Сам имаш избора (както и намекна) да правиш избор. Логиката ми подсказва, че има на 97% шанс да пренебрегнеш каквото съм писал. Но все пак имай го на впредвид.
В кой град са затворили психодиспансера?

gfive
01-03-2011, 18:34
1. Знам, че не съм жалък.

И не разбирам, защо трабва да се боря с това, че съм жалък, след като не съм жалък?! (rofl)

gfive
01-03-2011, 18:36
И не се самозалъгвам :] SRY man прогноазата ти не беше вярна :]

Domad
01-03-2011, 18:42
Твърдението ми оставя вярно.


Сам имаш избора (както и намекна) да правиш избор. Логиката ми подсказва, че има на 97% шанс да пренебрегнеш каквото съм писал.
Но все пак имай го в предвид.

gfive
01-03-2011, 19:02
Не се смятъм за жалък ;]

umri
01-04-2011, 20:52
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Lurker14
01-05-2011, 07:06
Твърдението ми оставя вярно.


Сам имаш избора (както и намекна) да правиш избор. Логиката ми подсказва, че има на 97% шанс да пренебрегнеш каквото съм писал.
Но все пак имай го в предвид.
За Domad:
Извинете господине , но вие сте най-големият олигофрен на света. Лек ден.


П.С. Лепнете на тоя един бан

gfive
01-05-2011, 16:29
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Ти кат се разхождаш жалък ли си уе?! (rofl)
И пиши по-разбираемо е мен нищо не се разбра от т'ва

"Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?"

GunSnSteelflowers
01-05-2011, 19:08
1. НЕ бъди ЖАЛЪК!

Спри да стоиш прав. Изгради доминация. Защо? Защото оставайки последен ти се причисляваш към слабите. Слабите са ЖАЛКИ. Глупости като "Умният не се блъска" са ГЛУПОСТИ. Това е измислено от умни, но ЖАЛКИ хора, за да не ги е срам от самите тях.
Както сам виждаш момичето те счита за ЖАЛЪК. Това следва от въпроса й "Пак ли прав бе **********?". С жалост повече от приятел няма да й станеш или ще отнеме прекалено много време. Първото нещо не го искаш, а второто е прекалено несигурно, тоест освен, ако не си много ЖАЛЪК не го искаш.

Такам засега трябва да си разбрал, че не трябва да си ЖАЛЪК. Как да го направиш... Засега няма да си губя времето с това, защото ще ти трябва време, за да успееш да се пребориш със жалкото в себе си, ако въобще можеш да започнеш да го правиш.

Напротив, жалък си когато единствената цел в живота ти е да избуташ бабичките в рейса, да седнеш ПРЪВ и да се отдадеш на гордост от постигнатото.

По темата: действай смело (y)

minionka
01-05-2011, 20:37
Верно ли си от там. Аз си хода там всяко лято за по месец и познавам хора от Секирово и някои от ..забраих му името :D Двете ми най-добри приятелки са от там.. Колкото до момичето, ми запознай се с нея като за начало. Момичетата се впечатляват от това, че някое момче има елементарно възпитание .. така че, давай смело...няма да те помисли за смахнат..

umri
01-06-2011, 07:53
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Ти кат се разхождаш жалък ли си уе?! (rofl)
И пиши по-разбираемо е мен нищо не се разбра от т'ва

"Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?"
Стой си прав, това не означава че си жалък. Просто си прайм гаргара с тоя шут "domad".

gfive
01-06-2011, 13:55
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Ти кат се разхождаш жалък ли си уе?! (rofl)
И пиши по-разбираемо е мен нищо не се разбра от т'ва

"Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?"
Стой си прав, това не означава че си жалък. Просто си прайм гаргара с тоя шут "domad".

Аха 10x :]

minionka
01-06-2011, 15:53
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Ти кат се разхождаш жалък ли си уе?! (rofl)
И пиши по-разбираемо е мен нищо не се разбра от т'ва

"Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?"
Стой си прав, това не означава че си жалък. Просто си прайм гаргара с тоя шут "domad".

Аха 10x :]

..Как се казва момичето??????

kl34kov
01-06-2011, 15:58
Покания да пие с теб кафе най доброто решение...... И ако почне да увърта и казваш че има асмо два отговора да или не средно няма , и от отговора и ще си проличи всичко.. 8-)

gfive
01-06-2011, 16:06
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Ти кат се разхождаш жалък ли си уе?! (rofl)
И пиши по-разбираемо е мен нищо не се разбра от т'ва

"Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?"
Стой си прав, това не означава че си жалък. Просто си прайм гаргара с тоя шут "domad".

Аха 10x :]

Тайна xD
..Как се казва момичето??????

minionka
01-06-2011, 16:18
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Ти кат се разхождаш жалък ли си уе?! (rofl)
И пиши по-разбираемо е мен нищо не се разбра от т'ва

"Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?"
Стой си прав, това не означава че си жалък. Просто си прайм гаргара с тоя шут "domad".

Аха 10x :]

Тайна xD
..Как се казва момичето??????

ЕЕ, айде де, аз сигурно не я познавам..и да я познавам ...няма да кажа...не те знам кой си тей че.. ама ако не искаш... :?

krispyyy
01-06-2011, 17:31
Това е многооо лоша идея!! Представи си, че понеже си казал "здрасти" на някое момиче, тя да ти подари примерно мече и да ти каже, че те харесва. Според мен тя ако не те харесва (е не може да сме сигурни, но не рискуваи) само ще си каже "Охх тоя пък закакво ми подарява мече и защо влопще ми досажда та аз не го харесвам" такаче недей!! Олл знам какво е когато дори и от една малка думичка сурцето ти тупти сякаш е казал "Обичам те!", но в сущия момент осъзнавам, че не е нищо особено и ми става гадно и кофти, но това е реалноста. Недей да правиш глупости! Надявам се да помислиш над това което ти казах :) !

Luci
01-06-2011, 17:47
Първо я опознай и прецени дали има смисъл наистина да я харесваш, а не да прецяваш само по плоската външност.Ако се опознаете ще си проличи дали има някакви намерения към теб, пък и нищо не губиш ако просто й кажеш, че ти харесва :)

gfive
01-07-2011, 13:10
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Ти кат се разхождаш жалък ли си уе?! (rofl)
И пиши по-разбираемо е мен нищо не се разбра от т'ва

"Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?"
Стой си прав, това не означава че си жалък. Просто си прайм гаргара с тоя шут "domad".

Аха 10x :]


Тайна xD
..Как се казва момичето??????

ЕЕ, айде де, аз сигурно не я познавам..и да я познавам ...няма да кажа...не те знам кой си тей че.. ама ако не искаш... :?

Ще ти кажа :] - Ивелина

minionka
01-07-2011, 17:25
d0M@D земи измисли некъф синоним на жалък.

Пич, да знаеш, щом стоиш прав си жалък!! Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?

Ти кат се разхождаш жалък ли си уе?! (rofl)
И пиши по-разбираемо е мен нищо не се разбра от т'ва

"Аз па моем стоим прав, за да изпАкнем пред пичорляка. ПробЛем?"
Стой си прав, това не означава че си жалък. Просто си прайм гаргара с тоя шут "domad".

Аха 10x :]


Тайна xD
..Как се казва момичето??????

ЕЕ, айде де, аз сигурно не я познавам..и да я познавам ...няма да кажа...не те знам кой си тей че.. ама ако не искаш... :?

Ще ти кажа :] - Ивелина

Ми.. снимка имаш ли...фб...нещо? Ако искаш пиши на ЛС ... ако я познавам.. може да задействаме връзки..тв'а - онова :D