PDA

View Full Version : Дали се превърнах в..



wasy
01-02-2011, 18:03
Дали се превърнах в безчувствено момиче от онези, на които им викат "ледени кралици" ? Не знам как се случи просто го осъзнах в последните месеци, нищо не ме трогва, не допускам никого до себе си, нямам желание за ново начало на връзка.. изобщо сякаш без сърце. Не искам да съм такава, но явно нещата, които преживях си казаха думата с течение на времето (раздяла с момче, предателство от близки хора..).. Не знам защо ви пиша дори просто искам да ми кажете на някой случвало ли му се е досега и има ли лечение тази "болест" ? .. ;(

MiMcHeToOo
01-02-2011, 18:06
Има, да. "Лекарството" за състоянието ти е времето. Аман вече всички сте "ледени" кралици, принцеси, безчувствени, пф...

ledenakrasota
01-02-2011, 18:08
Аз пък първият път бях в любовен триъгълник-аз него,той друга.Уж ходиха,пък тя го заряза. 8-)
Вторият път-той мен,аз малко по-бавно него.Но стана работата,но тогава той чакаше все аз да подемам първата крачка :-o Ооо,а не мерси. :shock: :?

Изпаднала си в дупка.Всеки преминава през такива неща,но с времето ще пораснеш.Просто трябва да си минеш по пътя. :)

alabama4151
01-02-2011, 18:37
От времето е ще ти мине спок....

krissy7
01-02-2011, 18:40
омг като почнете да се филмирате мноо ме дразните

twilightkid
01-02-2011, 18:49
Аман от принцеси, княгини и т.н. :lol:
Това е нормален период от живота ти и всеки го има.. Като те удари отново любовта по главата и като намериш "единствения", друга песен ще пееш .. И аз съм го имала този период и продължи доста дълго, за съжаление, но отмина. Не се притеснявай и не влизай в някакви филми.. Нормално - обичала си, наранена си и вече си мислиш, че никога повече няма да обичаш.. Ама като дойде "точния" няма да си питаш ушите и бързо бързо ще заобичаш пак.. ;)

CR0W
01-02-2011, 18:50
Все ще се намери някой принц който да разтопи съцето ти и ще заживеете щастливо до края на дните си. THE END :oops:

Fizz
01-02-2011, 18:52
не е филм ... познавам такива момичета и просто много от тях накарах да ми се доверят ии да им помогна ... не зная как го правя , но успявам да ги накарам да ми дадат шанса , да им помогна ... попринцип никой не съм предавал до сега и ми е много приятно да знам , че мога да помогна и явно това си вляе :)

а момиче та и при теб ... дай шанса на някой , на някое момче .. дори и да означава да се преструваш за чувствата си , които нямаш .. това не е хубаво да го кажа или не е най - доброто решение , но можеш да си помогнеш така .... а щом до сега никой не е могъл да ти влезе под кожата , значи просто си далеч от такива хора за съжаление ... :) дай шанс на някой , споделяй ... но и с времето се ще се влюбиш и ще омекнеш , за пореден път .... а това не е по твое желание , знаеш ... :)

NomNomNom
01-02-2011, 19:22
Иска ти се да си такава.
Самият факт, че си написала темата показва това.
Но не си , спокойно.
Ще се появи нещо интересно на хоризонта и "ще се оправиш" .

SuperBadSuperFresh
01-02-2011, 19:45
Спокойно,и аз съм имала такива моменти.Само период е,но знам,че е плашещо :)

tanch3t093
01-02-2011, 20:18
АБсолютно и само времето и волята ще ти помогнат... И аз съм имала такъв период ... Не беше леко, но отмина

Fizz
01-02-2011, 20:55
АБсолютно и само времето и волята ще ти помогнат... И аз съм имала такъв период ... Не беше леко, но отмина

и човек може да ти помогне ... но явно не сте попадали на такива :)

Wednesday666
01-02-2011, 21:09
АБсолютно и само времето и волята ще ти помогнат... И аз съм имала такъв период ... Не беше леко, но отмина

+1

Нормално е да имаш такъв период.
Но и той ще отмине :)

Domad
01-02-2011, 23:24
Така отговора е НЕ!

Колкото и да ти се иска няма как да си кралица. Нямаш потекло, не че нещо. Face It.
Ледена - зима е, ама въпреки това силно се съмнявам да нямаш отопление или поне дрехи. Сиреч пак не.

Така дали си се превърнала в безчувствено момиче.
Значи няма как да нямаш чувства. Сиреч, ако сензорите ти работят - зрение, мирис, слух и т.н. значи имаш чувства, тоест не си безчувствена. Дали си се превърнала в момиче - труден въпрос... Има няколко варианта...
1. Била си от мъжки пол -> Силно ме съмнява да си се превърнала в момиче, инак щеше да пише за теб във вестник ШОУ, а напоследък няма такива новини. -> Не
2. Била си от женски пол
2.1. Била си дете -> Има как да си се превърнала в момиче.
2.2. Била си момиче - Няма как да се превърнеш в момиче отново. Времето тече в една посока. Така че със всеки момент ставаш все по-стара, което те отдалечава дори от това да бъдеш момиче. Следователно никъв начин да си се превърнала.
2.3. Била си вече нещо след момиче. Мдам аргумента от 2.2 -> Остарялите хора на стават по-млади.
2.1 (Преглед) Да допуснем, че си била дете. Тогава значи не си била момиче. Следователно е имало как да се превърнеш в момиче. Но понеже досега показахме, че не си се превърнала в момиче, то стигаме до противоречие, с което доказваме, че не си била дете.


От 1 и 2 -> Не си се превърнала в момиче.
Но понеже хем не си безчувствена, хем не си превърнала в момиче -> Не си се превърнала в безчувствено момиче.

yeSHua
01-03-2011, 01:02
Ако не изпитваш някакви силни чувства, както е било преди време - това съвсем не означава, че си изгубила завинаги способността си да чувстваш и обичаш. Преживяла си травматичен период - нормална защитна реакция е да се „свиеш“ като в черупка за известно време - което ще е толкова дълго, колкото ти позволява понесената травма черупката да се поразтвори... понякога това става и с чужда помощ, наистина - но трябва ти самата да си готова за това. Само недей да приемаш състоянието си за съвсем обичайно, защото с времето ще започне да ти бъде „уютно и спокойно“ само тогава, когато си подвластна на чувствата и да се стремиш подсъзнателно към това „обичайно“ състояние - което вече би те превърнало донякъде в подобие на „ледено момиче“. Не се страхувай да бъдеш наранена отново - знай, че със сигурност в някой момент ще се случи, приеми го и продължи напред, когато си готова за това - защото страхувайки се, би изпуснала и всички онези чудесни неща, които те чакат, за да можеш да ги изживееш :)

ENergy0
01-03-2011, 06:42
Абе кфи кралици кфи принцеси само си измисляте :?

wasch0
01-03-2011, 07:48
Аз те разбирам.
Разочаровала си се и сега те е страх да се довериш отново.
Дай си амлко време. Преживей го и се опитай да започнеш на чисто :)

П.П. Честита нова година и повече усмивки :)

SunnyWinter
01-03-2011, 17:32
Ако мислиш,че наистина си се превърнала в безчувствена,започни да излизаш на повече места,да общуваш с повече хора и които прецениш да ги допускаш до себе си.Така де,ако си "ледена кралица се опитай да разтопиш леда" :)