PDA

View Full Version : Памет...



zlatit0o
01-02-2011, 19:28
Не знам, може би съм объркала раздела но спешно ми трябва отговор на този въпрос..
Как мога да преместя някакви програми приемрно от диск C на диск D защото паметта ми във C е пълна апък в D имам доста свободна памет :)

GD
01-02-2011, 21:19
Маркираш ги тези програми които искаш след това цъкаш десен бутон на мишката и даваш copy отиваш в :D където искаш да са и пак десен бутон на мишката и даваш Paste ;)

Cybershot
01-02-2011, 21:27
Направо Cut/Paste

zlatit0o
01-03-2011, 21:01
Да, но по този начин не се премахват от C :neutral:

TheBeliever
01-03-2011, 21:29
Защото са инсталирани в С и с преместването им няма как да работят. За да освободиш място деинсталирай програмите/игрите, които не ползваш.

GLaDOS
01-03-2011, 22:03
Дай на някой да ти увеличи раздела за сметка на диск D . Обаче мисля че ще трябва да се преинсталира. :) :)

mitkoyyy
01-03-2011, 23:24
Ако си преместила всичко, както казаха по-горе влез в control panel>add remove programs> и търсиш коя програма/игра или нещо друго трябва да изтриеш ;)

kalpazanka
01-04-2011, 06:21
Занеси щайгата при спец. Ще ти разшири дял С с програма, без да се налага форматиране на харда и ново цепене.
Местя темата.

GregoryHouse
01-04-2011, 10:56
Занеси щайгата при спец. Ще ти разшири дял С с програма, без да се налага форматиране на харда и ново цепене.
Местя темата.

Ако е напълнен целия хард...не е чак толкова просто да ти го "цепнат". Пък и знам някой спецове, как цепят....така ти го нацепват, че....
Може и да се наложи да се направи една преинсталация с форматиране.

Cybershot
01-04-2011, 13:37
Занеси щайгата при спец. Ще ти разшири дял С с програма, без да се налага форматиране на харда и ново цепене.
Местя темата.

Ако е напълнен целия хард...не е чак толкова просто да ти го "цепнат". Пък и знам някой спецове, как цепят....така ти го нацепват, че....
Може и да се наложи да се направи една преинсталация с форматиране.

Що бе, таман ще намаже и нов Виндовс, току виж оригиналдъ :-D

K_O_L_E_V
01-04-2011, 15:18
Acronis Disk Director - мести гиги от D: в C: ( примерно ) без да е неубходимо нищо друго освен рестарт на PC-то. Лично съм я ползвал няма грешка.Трябва само C: и D: партицийте да са на един HDD.

doomkillerr
01-04-2011, 16:29
Ако е напълнен целия хард...не е чак толкова просто да ти го "цепнат". Пък и знам някой спецове, как цепят....така ти го нацепват, че....
Може и да се наложи да се направи една преинсталация с форматиране.

Напълно възможно е да се разшири дял C: за сметка на D:, но си има риск от загуба на данните! Аз така една нощ стоях на "тръни" до като всичко мине както трябва... :)

Cybershot
01-04-2011, 16:41
другаря K_O_L_E_V ви просветли (то днешно време програма за всичко има... браво на девелоперите и на кракерите, да ни ги кракнат)
Темата май се изчерпа :-o

GregoryHouse
01-06-2011, 00:39
Ако е напълнен целия хард...не е чак толкова просто да ти го "цепнат". Пък и знам някой спецове, как цепят....така ти го нацепват, че....
Може и да се наложи да се направи една преинсталация с форматиране.

Напълно възможно е да се разшири дял C: за сметка на D:, но си има риск от загуба на данните! Аз така една нощ стоях на "тръни" до като всичко мине както трябва... :)

Точно това имам предвид. На моя комп имам доста неща, които не мога да си позволя да загубя, а обема им някак си не предразполага да ги записвам на дискове... :)