PDA

View Full Version : Проблем...



maceto0614
01-02-2011, 18:36
Така първо извинете ако има такава тема, търсих но не намерих. Компютърът ми се развалии от 3-4 дни.. като го включа още при зареждането в началото ми пише че след 15 секунди ще се изключи сам и се изключва :( А самият ми компютър е разделен на 2 диска Д и С от който С се преинсталира а Д не . Та въпросът ми е мога ли по някакъв начин да си сваля снимките който ми стоят на десктопа защото ако се наложи преинсталация ще изчезнат :( :( Извинете за объркания въпрос дано да можете да ми помогнете

radeberger
01-02-2011, 19:49
Носиш го да ти източат информацията от харда. С backup май няма да стане. Изчакай и мнението на някой по-компетентен.

Kurdokolenko
01-02-2011, 19:50
Инсталираш Уиндоус 7 - той не трие снимките. Това е лесният начин. Другият начин е, да намериш друг хард и да качиш някакъв уиндоус по твой избор, точиш инфото от твоя хард и натам ти знаеш!

Cybershot
01-02-2011, 20:22
правиш си едно Windows Live CD......

AnTiBuLLsHiTs
01-02-2011, 20:28
Пробвай да си достигнеш до desktop-а в Safe mode (http://www.computerhope.com/issues/chsafe.htm), ако не стане го занеси някъде, където разбират, за да ти запазят информацията от desktop-а и естествено да преинсталират Windows-а.

JDeel
01-02-2011, 20:48
Или Ubuntu (Linux) на диск
http://www.ubuntu.com/netbook/get-ubuntu/download
Записва се на диск (например с PowerIso), вкарва се в твоя комп и се нагласява при пускане да зареди от диска.

doomkillerr
01-02-2011, 21:11
Мисля, че си хванал вирус, който ти спира автоматично компютъра след 15-секунди. Преди 5-години и аз бях пипнал подобна "гадина".

Пробвай следното решение, но трябва да си бърз...

1. Старитираш компютъра
2. Щракаш комбинацията от бутони "Win" (бутона с логото на Windows) + R
3. В появилото се поле пишеш "cmd" (без кавичките)
4. В конзолата (черния екран) пишеш "shutdown -a" (също без кавичките" и щракаш "Enter" - Би трябвало съобщението да изчезне.
5. Ако изчезне чети тук, какво да направиш: http://www.techykid.com/255/auto-shutdown-virus/

GregoryHouse
01-02-2011, 21:23
Много сложни решения му давате на човека. По обяснението му съдя, че идея си няма какво е лайв цд и т.н. Едва разбира от Уиноус вие линукс му давате... Пич занеси си го в сервиз. Казващ им искам тази и тази информация от харда си и след това го оправяйте както може. Те знаят как да ти свалят информацията.

doomkillerr
01-02-2011, 22:01
Много сложни решения му давате на човека. По обяснението му съдя, че идея си няма какво е лайв цд и т.н. Едва разбира от Уиноус вие линукс му давате... Пич занеси си го в сервиз. Казващ им искам тази и тази информация от харда си и след това го оправяйте както може. Те знаят как да ти свалят информацията.

Дам и това е решение - Ако е от Варна да пише на ЛС... - ще оправим проблема на доста ниски цени! 8)

GregoryHouse
01-02-2011, 22:39
Много сложни решения му давате на човека. По обяснението му съдя, че идея си няма какво е лайв цд и т.н. Едва разбира от Уиноус вие линукс му давате... Пич занеси си го в сервиз. Казващ им искам тази и тази информация от харда си и след това го оправяйте както може. Те знаят как да ти свалят информацията.

Дам и това е решение - Ако е от Варна да пише на ЛС... - ще оправим проблема на доста ниски цени! 8)

Aйде без самореклама :) A aко е от Ловеч или Търново, аз без пари ще го оправя :d

doomkillerr
01-02-2011, 22:59
Aйде без самореклама :) A aко е от Ловеч или Търново, аз без пари ще го оправя :d

Няма как човече - още сме в криза, трябва и по някой и друг лев да се изкарва... :)

koko95
01-03-2011, 10:21
Ако е от София аз ще оправя проблема за малко пари.

maceto0614
01-03-2011, 11:05
хаха от София съм :D Благодаря много ще опитам и ще пиша :) ии съм момичеее за това не разбирам много много :D :)

maceto0614
01-05-2011, 16:38
Благодаряя за съветиитее. Днес дойде техник и поправи проблема :-D Било някфо късо съединение от юсб-тата .. темата може да бъдее изтрита :)

GregoryHouse
01-06-2011, 00:01
Благодаряя за съветиитее. Днес дойде техник и поправи проблема :-D Било някфо късо съединение от юсб-тата .. темата може да бъдее изтрита :)

WTF ?! :shock: Късо съединение от USB-тата? ...какви чудеса крие този свят само :razz:

L0ST
01-06-2011, 01:42
A как го откриха тва късо съединение на портовете? Доста странно, от такова съм горил портовете и на лаптоп и на персонален (убавото е, че самите дъна имат защита, та да не гръмна сичко :lol: )..кво да се прави, китайски боклуци, де да знам па че проблема е в кабела :lol:

doomkillerr
01-06-2011, 13:42
Благодаряя за съветиитее. Днес дойде техник и поправи проблема :-D Било някфо късо съединение от юсб-тата .. темата може да бъдее изтрита :)

WTF ?! :shock: Късо съединение от USB-тата? ...какви чудеса крие този свят само :razz:

@ GregoryHouse - Отговора на "maceto0614", малко ми напомни на един виц от едно време...


Доктора: ... ти виждал ли си триъгълно или продълговато хапче?
Пациента: Абе не съм докторе, ама на машина е - като и писне и почва да ги цепи на "кюше"..."
:razz: :razz: :razz:

maceto0614
01-06-2011, 15:12
:D ами такка каза техникаа.. и сега не мога да използвам юсб-тата защотоо щяло да стане по същия начинн

GregoryHouse
01-07-2011, 05:51
:D ами такка каза техникаа.. и сега не мога да използвам юсб-тата защотоо щяло да стане по същия начинн

Е то и ние едно време когато прекарвахме по селата интернет и идваха пез 5 мин бабички и дядки да ни питат какво прекарваме отговаряхме "Радиоточки." Просто след като кажеш интернет и следва 20минути обяснение какво аджеба е тва...

Cybershot
01-07-2011, 17:03
OMFG !!
RETARDS!!
Че аз USB-то у нас си го използвам за тестове ей така, кат няма ко да правя, щото дава стабилни 5V и постоянно става на късо..... Боже Господи, какви хора има.......
Оставете това, ами и коко95 се слага да оправи проблема.
Чудя се пое от 2те е по-потресаващо :D

amk933
01-07-2011, 17:57
Ооооооооооооо нееее! Не мога. Не. Не. Не. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ако е от София аз ще оправя проблема за малко пари.

:lol: :razz:

К-к-к-к-к-люч. К-както помоли авторката. :lol:

Тоя коментар ме разби.... :lol: