PDA

View Full Version : Проблеми с бъбреците



DENKAZ
01-02-2011, 18:46
Знам, че ще ви прозвучи детинско, но не ви карам да ми оправите проблема, а просто да дадете съвет или ако някой е имал нещо подобно да ми помогне, ако иска разбира се. От 4-5 имам слаби болки в бъбреците и се изхождам много малко по малка нужда. Имал ли е някой от вас такъв проблем и какво мислите вие? Благодарен съм ви, че си направихте труда поне да го прочетете.

MiMcHeToOo
01-02-2011, 18:47
Възможно е просто да си настинал, но отиди на лекар - може да се окаже нещо по-сериозно.

DENKAZ
01-02-2011, 18:49
Мерси за отговора.

Mi6inka
01-03-2011, 06:49
дам, съгласна съм с предното мнение и тъй като не мога да ти кажа какво точно ти има ще ти разкажа моята случка...преди време, започна някаква болка в бъбрците, не бих казала,че беше много силна, но си беше неприятно.Когато пишках бях по съшия начин... пишка ми се, а като ида... почти нищо.Отидох на лекар и на видеозон видяха, че имам лек цистит и песъчинки в бъбреците. Пиех по 2 Уринала и 3 Но шма-та на ден и за около седмица всичко мина :) Пробвай с Но шпа... няма да те боли и е най-доброто за такъв вид болки..Сега когато усетя, че започват някакви болки в бъбреците си пия но шпа и уринал и се оправям :)

Mi6inka
01-03-2011, 06:51
Забравих да поясня, че лекарствата са ми предписани от лекар, т.е. не съм си решила сама да си ги пия .

DENKAZ
01-03-2011, 08:22
Мерси, това беше полезо.

maksimal
01-03-2011, 11:35
Пробвай с Но шпа...
1. Лекарства се предписват само и единствено от медицинско лице! :?
2. "Но шпа" не е ли само за жени? :-o

kiki1991
01-03-2011, 12:22
Пробвай с Но шпа...
1. Лекарства се предписват само и единствено от медицинско лице! :?
2. "Но шпа" не е ли само за жени? :-o

но шпа мсиля че го направиха вече без рецепта..като аулина примерно.Много жени го ползват за болки при менструация,но не е само за жени защото то си е болкоуспокояващо и се използва от всеки.

kiki1991
01-03-2011, 12:27
дам, съгласна съм с предното мнение и тъй като не мога да ти кажа какво точно ти има ще ти разкажа моята случка...преди време, започна някаква болка в бъбрците, не бих казала,че беше много силна, но си беше неприятно.Когато пишках бях по съшия начин... пишка ми се, а като ида... почти нищо.Отидох на лекар и на видеозон видяха, че имам лек цистит и песъчинки в бъбреците. Пиех по 2 Уринала и 3 Но шма-та на ден и за около седмица всичко мина :) Пробвай с Но шпа... няма да те боли и е най-доброто за такъв вид болки..Сега когато усетя, че започват някакви болки в бъбреците си пия но шпа и уринал и се оправям :)

И аз до скоро бях тъка много ме боляха бъбреците,ходех до тоалетна много често и то все по малко изпишквах,даже някой път усещам че ми се пикае и отивам в тоалетнта и нищо,след време ми се усложни като се появи и парене,и дискомфорт при секс,като отидох на лекар излезе че е остар цистит.Най-вероятно и ти си тъка и по-добре върви на лекар да не се влуши..може да са и песъчинки който доста дразнят и ако не се лекува се усложнява

Mi6inka
01-03-2011, 17:49
дам, съгласна съм с предното мнение и тъй като не мога да ти кажа какво точно ти има ще ти разкажа моята случка...преди време, започна някаква болка в бъбрците, не бих казала,че беше много силна, но си беше неприятно.Когато пишках бях по съшия начин... пишка ми се, а като ида... почти нищо.Отидох на лекар и на видеозон видяха, че имам лек цистит и песъчинки в бъбреците. Пиех по 2 Уринала и 3 Но шма-та на ден и за около седмица всичко мина :) Пробвай с Но шпа... няма да те боли и е най-доброто за такъв вид болки..Сега когато усетя, че започват някакви болки в бъбреците си пия но шпа и уринал и се оправям :)

И аз до скоро бях тъка много ме боляха бъбреците,ходех до тоалетна много често и то все по малко изпишквах,даже някой път усещам че ми се пикае и отивам в тоалетнта и нищо,след време ми се усложни като се появи и парене,и дискомфорт при секс,като отидох на лекар излезе че е остар цистит.Най-вероятно и ти си тъка и по-добре върви на лекар да не се влуши..може да са и песъчинки който доста дразнят и ако не се лекува се усложнява


да, да и аз бях по същия начин с цистит и песъчинки там ..
поясних, че лекарствата ми бяха предписани от лекар, защото по принцип Но шпа-то специално, може да се купи и без рецепта ( за Уринала не съм сигурна) , но исках да поясня, че не са си мои самолечения..а относно това дали е за жени...не е задължително, то е просто болкоуспокояващо а и личната ми каза, че било най-подходящо за този случай понеже отваряло ( или нещо там правело) на пикочните пътища :)

DENKAZ
02-02-2011, 21:34
Преди няколко дена отидох на лекар и ми казаха, че съм добре.
Накараха ме вместо вода да пия чай от шипка или липа но без захар.
Благодаря ви за отделеното време!

kalpazanka
02-03-2011, 06:17
В такъв случай заключвам.