PDA

View Full Version : Ами сега?..



WrongLife
01-02-2011, 21:32
Здравейте съфорумници,
Първо искам да ви честитя новата година и да ви пожелая тя да бъде поне два пъти по-добра от предишната.
Нека мино по естество. Така от година може би харесвам едно момиче. В началото бяхме здрасти-чао, после почнахме да си говорим по-често, тя ходи и с най-добрия ми приятел те скъсаха и изведнъж отнешенията ни станаха по-топли. Гушкам я тя не се дърпа, което бележи напредък спрямо минали месеци, излизаме само двамата, което също е напредък, но тя има някакви променливи настроения. Понякога си мисля, че ме разиграва и именно тези моменти ме възспират да предприема нещо по-сериозно. Проблемът може би ми се корени в моята нерешителност, а тя от дилемата : С нея отношенията ни се подобряват, ставаме по-близки и от тази гледна точка не искам да я губя като приятел, но тя ме привлича, за мен тя е единствена и следователно искам да съм с нея.. Вие какво мислите по въпроса ми..
Благодаря!

Jumper
01-02-2011, 22:27
Замисли се от твоя гледна точка ако наистина момчето ти е наи добър приятел как би се почувствал той ако ти тръгнеш с нея,и ако ти си на негово място.

Jumper
01-02-2011, 22:32
И преди да изчакам да отговориш на предишния ми пост ще спомента че ако наистина ти е най-добър приятел и е имал по серизни взаимоотношения с момичето просто не си заслужава да се занимаваш и ти просто си я имаи за приялтека и нищо повече. И ми е ясно че по надолу ще има изказвания че щом се харесвате да се вземате,и че ако той наистина ти е приятел ще те остави да си с нея и ще се радва за вас и тем подобни работи. Постави се на мястото на приятеля ти и прецени сам,а и медодругото на колко сте години ?

nepowtorima
01-03-2011, 09:03
Нали ги знаете сега всичките " най-добри приятели" - (кой знае колко добри фр са :D ) ... Е те нали сега са се разделили... Щом има възможност.. Нека да действа... Обича си го момичето... На това време трябва да си егоист.. за да успееш в живота .. :) ..

WrongLife
01-03-2011, 09:09
Аз съм на 17, а тя на 16. Така с дадения приятел отдавна вече не сме такива каквито бяхме....тяхната връзка продължи кратко-около 2 месеца. Според мен той наистина няма да има нищо против, но според мен той все още я харесва. Тъй като ние вече не сме така добри приятели, мен вече не ме интересува до такава степен какво той мисли или чувства-най-малкото защото когато те тръгнаха, той знаеше, че аз я харесвам... За мен въпроса стой по следния начин: Дали тя изпитва нещо и ако да какво?

nepowtorima
01-03-2011, 09:11
Не знам дали изпитва нещо.. Но със сигурност има привличане от нейна страна...

malkasladkaku4ka
01-03-2011, 09:32
Една любов , винаги може да започне с приятелство , но не винаги завършва с приятелство , особенно , когато е силна :) . Така ,че си помисли добре , дали си готов след това да запазиш приятелстовото си с нея.
:wink: :wink:

FromAutumToAshes
01-03-2011, 09:49
Бе бате ние да не сме пророци бе :lol: Говори с момата пък ще се види - риск печели, риск губи са казали хората. Макар че лично аз ако бях на твое място, не бих занимавал момето щом сте такива "приятели"

WrongLife
01-03-2011, 12:00
Една любов , винаги може да започне с приятелство , но не винаги завършва с приятелство , особенно , когато е силна :) . Така ,че си помисли добре , дали си готов след това да запазиш приятелстовото си с нея.
:wink: :wink:
Ти не каза абсолютно нищо различно от това което аз съм написъл, че се двоумя м/у връзка и приятелство....

malkasladkaku4ka
01-03-2011, 16:19
Една любов , винаги може да започне с приятелство , но не винаги завършва с приятелство , особенно , когато е силна :) . Така ,че си помисли добре , дали си готов след това да запазиш приятелстовото си с нея.
:wink: :wink:
Ти не каза абсолютно нищо различно от това което аз съм написъл, че се двоумя м/у връзка и приятелство....

Не мисля ,че не казах. Казвам си мнението :) . Как мога аз да ти кажа какво да направиш !?? Ако мислиш ,че би могъл да запазиш приятелството си и с това момиче и наистина ще си заслужава давай, ако ли не по-добре не избързвай !

Brooklyn
01-03-2011, 16:27
всяква конспирация за мен/бивши/настоящи и впрочие момичета с мои приятели е фрапантна ,не мога да си го представя и ми е супер гадно

проучи как гледа на нещата твоя авер в такъв аспект ,ама го питай искрено шото от чисто приятелство може да ти каже "брат няма проблеми " ,ама да му е гадно .. и ако наистина не ги преживява тези неща ,деистваи

въпреки че аз пак казвам не мога да си го представя тва нещо

но не всеки е като мен ,така че ... давай говори :smt023

awerw
01-03-2011, 17:10
Щом си вече тръгнал по пътя към сърцето и :smt007 :smt065 не се отказвай.

MaLkaTa_LaDy
01-03-2011, 17:38
Само едно ще ти кажа - Колкото повече се бавиш, толкова по-зле става. Решавай! Действаш или не?