PDA

View Full Version : Проблеми с пениса(Предупреждение:Гнус отия!)



Mitkoni
01-02-2011, 22:40
(Излагам се ама ме е страх и няма на кой да споделя..)Преди около година забелязах, че по пениса ми има някви странни бели топчета...нищо не направих по въпроса..по-късно направих голяма глупост(и продължавах да я правя до днес когато осъзнах каква грешка съм направил)-започнах да ги изтисквам.Не ме болеше и реших, че са просто някакви безобидни мастни пъпчици.Преди около месец се показа една много голяма.Беше много твърда и не можах да я стисна.Оставих я.Днес отивам до тоалетната и я гледам, че е мутирала-беше станала лилаво-синя.Страшно много се уплаших и си викам "много съм глупав да ги стискам тия пъпки...сега сигурно ще остана импотентен".Докоснах я леко я тя взе че се спука.Изтече някаква гнусна червено-лилава течност от нея.Изплаших се.Изплакнах се и оставих нещата така.Дано утре е по-добре...
Мисля, че всички тия мои проблеми идват от това, че се самозадоволявам прекалено много-по 2-3 пъти на ден, почти всеки ден от около 3-4 години(на 16 съм).Много рядко минава ден в който да не се самозадоволя.
Не съм правил секс и скоро не искам да правя.
Вече не усещам удоволствие от "чекийте".Дали ако ги намаля пъпчиците ще спрат да се показват и ще усещам повече удоволствие?Какво мислите?НЕ ИСКАМ ДА ОСТАНА ДЕСТВЕН ИЛИ ИМПОТЕНТЕН!

Di
01-02-2011, 22:58
остави ги така,не се опитвай да ги стискаш
и аз съм се пробвал,но не съм успявал
не се самозадоволявай толкова често..максимум веднъж седмицата опитай..

shell
01-03-2011, 21:27
пич,най-добре се консултирай с лекар,за да си сигуран от кво са се получили и ако се налага лечение,за да не съжаляваш по-късно!!!

mimencety9009
01-04-2011, 05:34
тези пъпчици са нещо като гъбички не е нищо страшно но отиди на лекар защото ако оставиш нещата така момичето с което преспиш ще получи или бяло течение или лек сърбеш а не е приятно :?

britzy
01-04-2011, 09:49
Оф много мразя такива безотговорни като тебе,които след време ще заразят някой друг просто защото не искат да отидат на лекар :?

То сега може да отшуми ,но си остава този проблем и си приносител.

kalpazanka
01-04-2011, 10:03
То сега може да отшуми ,но си остава този проблем и си приносител.
Защо шашкаш момчето и говориш небивалици, като дори ти самата не си наясно какво точно му има?!

А това пък за гъбичките... нЕмам думи. Способни сте да докарате човек до психясване.

Авторе, къде са разположени тези образувания? Като ги изстискваше, успя ли да захванеш кожна гънка?
Щом си спукал въпросната пъпка, ми се струва удачно да те види лекар. Ако е атером, който ти си раздразнил и впоследствие е събрал секрет и кръв, то трябва да му се отстрани капсулата, защото ще събира пак.
Метни едно око тук:
http://galinganchev.blogspot.com/2008/05/ateroma.html
и тук
http://pearlypenilepapules.net/

awerw
01-04-2011, 14:03
И аз ги имах и ми минаха с времето и не ги стискай вече те моите не ги бях стискал хич и минаха за няколко месеца ама едната ми се беше много подула и се спука сама и аз се уплаших много тогава ама сигурно ми няма нищо.

Mitkoni
01-04-2011, 15:49
То сега може да отшуми ,но си остава този проблем и си приносител.
Авторе, къде са разположени тези образувания? Като ги изстискваше, успя ли да захванеш кожна гънка?
Щом си спукал въпросната пъпка, ми се струва удачно да те види лекар. Ако е атером, който ти си раздразнил и впоследствие е събрал секрет и кръв, то трябва да му се отстрани капсулата, защото ще събира пак.
Метни едно око тук:
http://galinganchev.blogspot.com/2008/05/ateroma.html

и тук
http://pearlypenilepapules.net/
Образуванията са разположени по средата на члена върху кожичката.В момента това образувание което спуках наподобява младежка пъпка.
Между другото някой беше написал, че съм преносител...преносител на какво по дяволите?Освен това аз съм много плашлив и без кондом никога няма да правя полов акт...
Благодаря на kalpazanka!Линковете са много полезни и ще са ми от полза!

teksaseca
01-04-2011, 18:38
само да допълня че стане ли въпрос за здравословен проблем никой не се излага ;)

нито ти нито аз нито който и да е застрахован от болестите може да се случи на всеки и едва ли някой би го искал
няма нищо смешно

Mitkoni
01-04-2011, 20:14
Напълно си прав, друже! : )