PDA

View Full Version : End of topic



yeSHua
01-03-2011, 00:05
Темата е приключена.

1n5ub0rd1na73
01-03-2011, 09:08
http://www.wowdetox.com/

За съжаление боренето с наркоманщината е трудно. Просто нека знае, че може да разчита на тебе, пък другото...

LadyDi
01-03-2011, 10:15
Понаранили сте се един друг, хич да не е.
Хубаво, че нямаш нужда от съвети, защото и без това никой не може да ти даде адекватен такъв.
Докато ти не се справиш сам.

Wednesday666
01-03-2011, 10:52
Е, благодаря! дори само на тези, които ще го изчетат от край до край и ще си кажат „този пък глупак, какво е седнал да ни занимава с нещастните си драми“ - изчетох го докрай, и въобще не смятам, че си глупак, а точно обратното.

Но съм съгласна с LadyDi.
Ние не познаваме момичето ( доколкото видях тя не е момиче, тя направо си е голям човек ), нито можем да гадаем какво я е накарало след толкова дълга връзка да приключи нещата.

Нещото, което аз виждам, е че наистина те обича.
Факта, че е имала извънбрачна връзка толкова време го доказва.

Мисля, че трябва да я оставиш малко да премисли нещата.
И след това да се опиташ да я убедиш, че ти си човека за нея, а тя за теб.

И пак го казвам - не смятам, че някой може да ти даде адекватен съвет, макар и ти да нямаш нужда от такъв. Всичко трябва да оправиш сам ..

Успех все пак.

Serendipitys
01-03-2011, 14:07
От толкова години сте заедно, а ти не си направил по-сериозна крачка с нея. Сам казваш, че си нямал възможност и готовност за нещо повече. Струва ми се, че това положение я измъчва (изморило я е вече) - тя те обича, но не сте истински заедно. Вие се криете, а в същото време тя има и семейство. Тези две неща не могат да бъдат вечно съчетавани заедно. Или едното, или другото. Нормално е да избере семейството, тъй като в момента то е нейната крепост и по-голяма сигурност.