PDA

View Full Version : Найстина чуствам нещо...



npace
01-03-2011, 01:36
Момче съм. Възраста ми има малко значение.
Имал съм 2 гаджета до сега. В момента съм необвързан.
Всичко започна на новогодишното парти. Имаше 1 момиче, прекрасно, великолепно, чудесно, мога да кажа че се влюбих откакто я видях (колкото и банално,тъпо,изтъркано и детско да звучи). Никога не съм се чуствал така. В момента в който си поговорихме с нея усетих нещо в мене, дълбоко в мене се пробуди. По-щастлив не съм се чуствал до сега. Цяла вечер и правих намеци, танцувах с нея, говорихме си, аз само с нея, тя не. Но стана така че тя се нахвърли на 1 приятел, не се познаваха от преди това, буквално почнаха да се целуват. На мен ми стана много гадно и се мъчих да не и обръщам внимание, но просто не можех, все поглеждах към тях, как се прегръщат, и ми ставаше все по-гадно. Може да кажете че е курва, защото се е нахвърлила на някой който не познава на първата вечер, аз не мисля така, може би е почуствала към него това което аз съм почуствал към нея?! Може би....Може и аз да греша защото съм заслепен от любовта?! Има много варианти но найстина ми трябва някакъв съвет? Не знам защо не мога да я забравя, и преди са ме рязали но за 2-3 дена ги забравям. А оттогава не съм спрял да мисля за нея? Не знам дали имат някаква връзка след купона... дали да поговоря с приятеля ми и да му обясня ситуацията... или направо да говоря с нея? Или да чакам с времето да ми мине? Пак казвам имал съм 2 приятелки рязан съм n пъти но НИКОГА не съм се чуствал по този начин.

Извинете ме за дългия текст, двусмислиците пенливата история и правописните грешки, пиша го както ми идва отвътре :)

Надявам се да получа съвет.
ЧНГ

Fizz
01-03-2011, 02:46
Ами първо говори с тоя твоя приятел ... предполагам той ще те разбере и ще го измислите заедно ... а с нея ... попитай я има ли нещо наистина към това момче ...

А защо ти пръв не стигна до целувката ? Просто щом чувстваш такива неща ... действаш ... Знам какво е и знам и какво е да изпуснеш такова момиче и ... :)

nymphadora
01-03-2011, 05:57
Ами първо говори с тоя твоя приятел ... предполагам той ще те разбере и ще го измислите заедно ... а с нея ... попитай я има ли нещо наистина към това момче ...

А защо ти пръв не стигна до целувката ? Просто щом чувстваш такива неща ... действаш ... Знам какво е и знам и какво е да изпуснеш такова момиче и ... :)

Общо взето и аз щях това да кажа и това да попитам.Питай твоя приятел дали има някакви чувства и му кажи,че я харесваш.Той ако няма чувства ще се отдръпнелОттук натам и взимаш телефона,скайп и почва комуникация,после я каниш навън и така. :)

lolyyy
01-03-2011, 13:23
Fizz написа:

А защо ти пръв не стигна до целувката ? Просто щом чувстваш такива неща ... действаш ... Знам какво е и знам и какво е да изпуснеш такова момиче и ...

^ =D> +1

амиии не разбрах нещо ... споделяш първо, че това се е случило на новогодишното празненство и второ, че забравяш момичетата за 2-3 дни ... ъъъ Нова Година не беше ли точно преди три дни ХаХ

Ммм ОК сори, че щи разбивам надеждите :smt086 ... то все пак нищо не се знае де ... ама мисля,че ти си направил достатъчно за да предразположиш момичето да налети на теб - говорил си й, танцували сте, правел с и разни намеци ... направил си предостатъчно за една вечер ... така че момичето просто е направило своя избор, решило е въпреки старянията ти да се целува с приятеля ти не с теб. :smt085 Нз то май всичко е ясно ... и сега просто търсиш някой да те утеши,че има надежда ... ама дали ? :( Ее... не де то надежда винаги има и пак нищо не се знае може пък на следващото парти да се натиска с теб .... :neutral:

NomNomNom
01-03-2011, 14:27
Да я беше целунал първи.
Иначе - сигурно повече време ти е останала в главата, защото не те е отрязала (не е имало тъпите разговори- искаш ли да ходим - не ) и имаш някаква надежда, че просто е било за вечерта и имаш шанс.
Другото което е - видял си я в действие и си я поискал за себе си по същият начин. Не си имал нужда да фантазираш за поведението й, имал си го пред себе си , харесало ти е и във фантазиите ти е било нужно само да си смениш мястото с другият пич.

И все пак я питай - к'во, 'що става с нея .

npace
01-03-2011, 17:10
Ми говорих с момичето, и общо взето causa perduta :)
Харесват си се двамата излезли са неска на кафе има планове момичето за него, пожелах им щастие и тва е. Мисля че така е най-добре?

nymphadora
01-03-2011, 17:37
Попринцип добре си направил,но щ ти е гадно известно време.

MaLkaTa_LaDy
01-03-2011, 17:46
Изпуснал си възможносттта. Не мисля, че има нещо, което да направиш. Занапред си направи извода кога трябва да действаш.

valko88
01-03-2011, 18:19
Според разказа ти, дал си всичко от себе си. Каквото се е искало от теб си го направил. Намеци, танци и прочие. Явно момичето не те харесало, затова не е направила крачка. Както се казва " на сила хубост не става"
Горе главата и давай напред. Успех :)

MiMcHeToOo
01-03-2011, 19:46
Има и вероятността да се е целувала с въпросния, защото е била пияна. Не знам, според мен пак трябва да пробваш, едно новогодишно парти не значи нищо.

Fizz
01-03-2011, 19:54
говори с момчето а не с нея .. тя може да си има планове , обаче нали той ти е приятел .. ако той я желае , просто си си пропилял шанса и няма заради путка , путка да станеш ...

но в противен случай или го изчакваш да му мине мерака ... и действаш или просто се уговаряте :D


успехи все пак ... а набележи си друго момиче , и се опирай да я забравиш ... най-доброто решение 8)

fenastz
01-03-2011, 21:01
Моментна заблуда, търси друго момиче :)

npace
01-03-2011, 22:26
говори с момчето а не с нея .. тя може да си има планове , обаче нали той ти е приятел .. ако той я желае , просто си си пропилял шанса и няма заради п***а , п***а да станеш ...


Аз за момчето знам че си я и това ми трябваше да знам тя същото ли чуства. Явно се харесват и двамата няма да ходя сега да правя курвенски номера, ще се помъча малко, ще я забравя.

Благодаря за съветите btw.