PDA

View Full Version : 6 мацки си изградиха самочувствие чрез мен



loca10
01-03-2011, 08:12
Почвам... В класа ми има 6 момичета, които първо ме игнорираха. Не ми дремеше въобще. Нещо там ме обиждаха (плоска съм била, слаба, с големи устни, обличала съм се зле, тъпа прическа, дръшки). Тъпото е, че ме подтиснаха и сякаш ми взеха самочувствието и го прибавиха към своето. Не говоря с никой от моя клас (защото най- важните им приоритети са пиене, фейсбук и цигари). За тях съм задръстена, защото не съм имала гадже досега и не пия водка. Постоянно ме гледат в час дали ще си отгърна учебника или ще погледна колко е часа. Е, веднъж ги спипах и когато едната кучка гледаше, извадих лист и написах Shut the fuck up ; )) и го обърнах към нея. Сега го правят по- рядко. Имам приятели от другия клас и сега би трябвало всичко да е ок, ама не е. Докато преди гадостта от даскалото се ограничаваше до "Ооф, как не ми се става" до "Сега щом вляза, ще ми се присмиват, обиждат и ще ми скапят деня. Освен това трябва да ставам рано". И... Не съм толкова различна и грозна, че да заслужавам тая гадост. Какво трябва да направя, че да се почувствам отново добре?

frozendeath
01-03-2011, 08:20
Игнорирай ги. Щом видят, че не им обръщаш внимание, ще се спрат. Или ако толкова ти е писнало, тросни им се веднъж и след това ги игнорирай. ;д Успех с гадините.

WaterLilly
01-03-2011, 08:32
Игнорирането ги кара да спрат само когато го правят, за да дразнят момичето. В случая го правят, за да се почувстват велики и да си правят кефа.

Въпрос на настройка е. Прекалено много значение им отдаваш. След като си имаш приятели, какво те интересува дали няколко човека ще ти говорят зад гърба? :)

SmilezZz
01-03-2011, 08:36
^ А и без това на всеки му говорят зад гърба..
Това нещо няма да спре никога..Просто трябва да не отдаваме толкова голямо внимание..

По темата:
Наистина ги игнорирай..НЕ е важно тяхното мнение за теб,а твоето мнение за себе си..
Като видят,че вече не им обръщаш внимание - ще спрат..
- Или пък действай по тяхното държание и направи същото като тях (т.е. там обиждай ги,затапи ги..)Но според мен няма смисъл да падаш на тяхното ниво..

arizona
01-03-2011, 08:36
ми смажи им фасона,кат те обиждат:Абе ненормална уличница,няма ли да си затвориш скапаните устенца... :D (ама така сериозно я гледай,със самочувствие :wink: ) и така всеки път ще им отвръщаш и ще видиш че ще им писне за неколко дена :wink:

loca10
01-03-2011, 08:52
Проблема е, че ми втълпиха, че наистина ми има нещо. А и не ми се струва честно тюленчетата да се уреждат, а аз да съм на сухо. Дори и най- големия шаран има някаква уникално неясна и невярна представа за себе си. И след като вижда, че не я гонят папараци, решава "Хей, онова момиче там се различава по нещо от нас, хайде да я скапем и да й покажем, че не може да се сравнява с нас". От тези момичета, 1 наистина е хубаво. Сериозно, аз не бих се държала така с някого, просто бих го подминала. Когато ти повтарят, че си изрод 24/7, започваш малко по малко да се връзваш. Гадост, не мислите ли?

elito0o0o0
01-03-2011, 11:08
Ами според мен игнорването е добър вариант, но ако и след като им отдадеш пълен игнор продължат да те обиждат и т.н... Питай ги дали ако не дай си господ един ден и те имат деца и им се подиграват и ги отблъскват по същия начин, по който и теб, ще им бъде приятно... Кажи им, че не могат да обиждат един човек, защото е различен и че не могат да коментират какво ти е дал господ и какво не.. Те нека да си пушат и пият.. да си мислят, че са нещо повече от другите, но както е тръгнало виждам само курвища наоколо (без извинения) и тези курвички няма да стигнат далеч с тяхното държание.. най-много да грабнат метлата и парцала.. :)

MuRocLaW
01-03-2011, 12:05
П.с водката е отвраитетелен руски начин за повръщане

BladeDancer
01-03-2011, 16:28
Пълен игнор. Да не те интересуват. Всеки човек е уникален с нещо и ти също! Писнало ми е от такива идиоти дето се мислят за голямата работа. Ако забележиш колко жалки са ще ти е приятно даже да ги оставиш да те обиждат за да може другите да ги гледат от страни и да им се смеят :).

minionka
01-03-2011, 17:34
Игнорът е вариант. Но аз като бях по-малка и когато някой почваше така... докато говори и аз му се смея в лицето... Много се дарзнят от това..пробвай ако искаш. :)

fenastz
01-03-2011, 20:46
Чак пък шест...ебаси :lol: