PDA

View Full Version : Как да намеря всички теми, които съм публикувал?



valdesbg
01-03-2011, 13:07
Значи трябват ми всички теми, които аз съм публикувал. Не видях някъде да има такава опция а да ровя из 330 страници с мненията ми е бая играчка.

Има ли начин да се извадят линкове само към моите теми, и ако да как? Мога ли аз да се справя или трябва да я някой с модераторски права?

LadyDi
01-03-2011, 13:16
Аз доколкото знам, такава опция няма.

valdesbg
01-03-2011, 13:30
Лошава история.....

Ениуей. Благодарско.

biolojkata95
01-05-2011, 12:26
няма какжо да се прави ще си тарсим

doomkillerr
01-05-2011, 16:08
Да - лошото е, че няма такава опция, но има решение... Аз процедирам така:

1. Ползвам търсачката ("Търсене", където пише между "Начало" и "Потребители")
2. В полето "Търсене по думи" не пиша нищо (оставам го празно)
3. В полето "Търсене по автор" - си пиша своя ник в случая "doomkillerr"
4. Хубаво е да си изберете конкретен раздел, където сте писали иначе ще излязат много резултати, ако евентуално имате много натрупани мнения, където пише "Форум"!
5. Там където се избира "Покажи резултатите като:" - теми, мнения - си избирам дали да ми показва конкретната тема в която съм писал или дадения коментар по темата, който съм публикувал.
6. В полето "Сортирай по" си избирам "Автор" - дали да е по "Възходящ" или "Низходящ" ред си преценявате Вие, как ще ви е по-удобно.

П.С. - Надявам се в новия форум, тази опция да бъде добавена за преглеждане и търсене само в свойте коментари и теми!

illusion1993
01-09-2011, 16:39
Мисля че имаш предвид мненията и така влизаш в някой раздел който си писал мнения и цъкаш на профил под аватара ти и от там между общо мнения и местожителство има вижте всички мнения. Това е дано да съм помогнал :)

mlakniwe2
01-09-2011, 16:43
отстрани има "вижте своите мнения"

LadyDi
01-09-2011, 16:53
Хайде първо да четем, а после да помагаме, а?
Човекът ясно си е написал какво иска - всички ТЕМИ, а не МНЕНИЯ, които е публикувал.

Има известна разлика, смятате ли?