PDA

View Full Version : Вижте каква гадна карма



akinom
01-03-2011, 16:56
Имаше едно момче, беше лудо влюбено в мен, но аз не отвърнах на чувствата му.
По странен начин си отмъсти и му върнах тъпкано, цял ден не сваляше виновните си очи от мен.. Това беше миналата година.
Тази учебна година го намирам за страшнооо сладко и миличко същество, винаги го мисля. Даже от 2 месеца нямам други сънища освен НЕГО! Обичам го! Липсва ми.. той не смее да ме заговори, въпреки че.. опитва се, хора не знам, но всичко се връща!!!
Да го забравя ли или да искам втори шанс?

mynichka
01-03-2011, 16:58
е пробвай с втория шанс...

Brooklyn
01-03-2011, 17:14
Това беше миналата година.
Тази учебна година го намирам за страшнооо сладко и миличко същество, винаги го мисля. Даже от 2 месеца нямам други сънища освен НЕГО! явно спонтанно е забогатял пича

valdesbg
01-03-2011, 17:14
Тва гордостта е голямо нещо....

Що войни са почвали по тоя повод.

Greennight
01-03-2011, 17:17
Пробвай с 2рия шанс...

SemperFidelis
01-03-2011, 17:34
http://www.youtube.com/watch?v=OvKcokE4w5A

Fizz
01-03-2011, 17:35
не заслужаваш ... но все пак се извини ... въпреки че и той не е постъпил правилно ... просто му признай ... т.е естествено дай си шанс и на него и на тебе ... няма смисъл да се мъчите :)

yeSHua
01-03-2011, 18:41
1:1 ми се е случвало същото в училище. Какво стана ли? След като веднъж аз я бях отхвърлил (понеже тогава нямах никакъв интерес), веднъж тя мен, (точно като теб през лятната ваканция се бях сетил, че тъкмо пък тя много ми липсва - заключих как следователно съм влюбен в нея) - гоних мадамата доста дълго време, само за да разбера, че го правя от чиста амбиция. Открих, че съм нямал толкова специални чувства точно към нея - просто ми бе събудила интереса с това, че в някой момент ми е дала възможността да ми стане приятно, че съм харесван от още някого, и когато съм се сетил за този момент - да съм поискал да го изпитам отново, а понеже е нямало как това да се случи през ваканцията и ежедневното присещане от моя страна се е насложило под формата на копнеж... а копнежите често ни увличат да ги преследваме, пораждат у нас амбиция...

Конкретен съвет - вземи инициативата в свои ръце и говори директно с него за вашите взаимоотношения и за перспективите за евентуалното тяхно предстоящо развитие; каквато и да е развръзката - недей да подсилваш допълнително емоцията - приеми я такава, каквато е и я изживей.

didizlowe
01-03-2011, 18:52
Еее ти луда ли си искай втори шанс .. давай мацка с теб съм и аз бях така преди с едно момче и то после ми каза че се е молил да го направя това ходихме 1 година

CR0W
01-03-2011, 19:01
Пробвай да го заговаряш и да си оправите отношенията.Чак после мисли за нещо повече.

П.С. Аз ако бях на негово място нямаше да ми пука за теб.Нищо лично.Момчето може да е по-добро от мен.

Успех.

JDeel
01-03-2011, 19:27
Защо на мен не ми се е случвало :(
И аз съм за втория шанс :grin: :-D

MiMcHeToOo
01-03-2011, 20:47
И аз съм за втория шанс. Поне ако не стане ще знаеш, че сама си си виновна.

fenastz
01-03-2011, 22:02
БУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУ

такива като теб - линч

NomNomNom
01-03-2011, 22:34
Филми-милми .

ForzaFelipe
01-03-2011, 22:45
Тъй като аз съм в почти същата ситуация(само че аз съм момчето) и искам да ти кажа както аз вмомента не искам да дам втори шанс на това момиче така и най-вероятно и това момче не иска да ти даде.Ти си го наранила,не може да искаш сега да искаш да тръгнете щастливо или тем подобни ;) моя гледна точка

lunichkataaa
01-03-2011, 22:49
Била съм в твоето положение и знам колко е кофти, но така е като не мислим, когато трябва, съжаляваме след това. Пробвай да поговориш с него. Нищо не ти пречи, за да не съжаляваш след това ОТНОВО!!

SolemnityOfDeath
01-03-2011, 23:18
ела погледни моята, после говори, ахах..

метни втори шанс, пък бали ли сме го.

mitkom89
01-03-2011, 23:53
Душа да ти кажа, че такова нещо като карма няма. Всичко е в ръцете на хората, каквото направиш това ще е. Бих те посъветвал да опиташ с него, защото ако не опиташ никога няма да знаеш какво щеше да е станало. Ако не се получи продължаваш напред, а ако се получи оставаш с 1 на ум да не реши той да ти го върне за предишната година.

Поздрави

totibsl
01-04-2011, 10:09
Имаше едно момче, беше лудо влюбено в мен, но аз не отвърнах на чувствата му.
По странен начин си отмъсти и му върнах тъпкано, цял ден не сваляше виновните си очи от мен.. Това беше миналата година.
Тази учебна година го намирам за страшнооо сладко и миличко същество, винаги го мисля. Даже от 2 месеца нямам други сънища освен НЕГО! Обичам го! Липсва ми.. той не смее да ме заговори, въпреки че.. опитва се, хора не знам, но всичко се връща!!!
Да го забравя ли или да искам втори шанс?

Чувала ли си една приказка..Винаги, този който обичаме, бяга от нас, а в същото време ние бягаме от този, който ни обича?
Има и още една, която май ще е по-подходяща: "Късно е либе за китка"...наранила си момчето - то не иска повече да е стеб. Но, все пак, не ви знам отношенията - пробвай, ако не друго, нищо няма да загубиш!

akinom
01-04-2011, 11:30
Мда.. конструктивна критика
А и въпреки убежденията ви за втория шанс, реших да го оставя да си живее живота.
И без друго имам чуството, че само се ебава с мен.. Пффф Няма смисъл

SemperFidelis
01-04-2011, 12:11
Казваш:

Имаше едно момче, беше лудо влюбено в мен


И след това:


Тази учебна година го намирам за страшнооо сладко и миличко същество, винаги го мисля. Даже от 2 месеца нямам други сънища освен НЕГО! Обичам го! Липсва ми..

И извежнъж решаваш да се откажеш, не разбирам защо.
Във всичко има смисъл, Хубаво е, че не се вайкаш като другите, а взимаш решения.
"Три пъти мери, един път режи."са казали хората.

Disrespect
01-04-2011, 12:16
Седни му в скута, па квото ще да Става!

akinom
01-04-2011, 12:34
Казваш:

Имаше едно момче, беше лудо влюбено в мен


И след това:


Тази учебна година го намирам за страшнооо сладко и миличко същество, винаги го мисля. Даже от 2 месеца нямам други сънища освен НЕГО! Обичам го! Липсва ми..

И извежнъж решаваш да се откажеш, не разбирам защо.
Във всичко има смисъл, Хубаво е, че не се вайкаш като другите, а взимаш решения.
"Три пъти мери, един път режи."са казали хората.

Питаш защо.. еми 50/50 съм
Чудя се дали са били истински чувствата му или се е правил на играч.
Тцтц.. А пък онзи път когато реши да ми отмъсти, не знам и аз какво му стана, но предизвика голям смях в класа като каза на всички че ме харесва.. ПРЕД ЦЕЛИЯ КЛАС!
Аз споменах, че му отмъстих.. да, няма да казвам как, но се намесиха и други хора [ много болна тема ми е ] и нашия го питаха дали ме обича наистина и той вика да, но колкото да се измъкне, май.. ?! Ох, и 1-2 седмици след т' ва само със слушалките, приведената глаBa и ми се извини, но пък.. какво? Така че той си е един пич според мен, който само гледа да се покаже пред останалите..
Жалко, че има такива наивиници като мен, дето им се връзват на таквиа типове.
Важното е, че колкото и да е трудно ще го преглътна и ще го оставя в миналото.
Не можеш да накараш някой, който не те обича, да те обикне.. май

SemperFidelis
01-04-2011, 12:52
но предизвика голям смях в класа като каза на всички че ме харесва.. ПРЕД ЦЕЛИЯ КЛАС!
***
нашия го питаха дали ме обича наистина и той вика да, но колкото да се измъкне
***
и 1-2 седмици след т' ва само със слушалките, приведената глаBa и ми се извини

Това, че класът ти се смее на това, че някой е казал, че те харесва показва, че или ти завиждат, или просто са непораснали.
От какво да се измъква като казва, че те обича?
За какво ти се извинява?
Имаш два варианта: излизате и си изяснявате всичко или да не предприемеш нищо и да се измъчваш безпричинно.