PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



anonymous0guy
01-03-2011, 16:51
Имам един въпрос: как бихте желали да ви предложат да станете гаджета?

mimches12
01-03-2011, 16:56
очи в очи.. ддз .. може би след яка среща уж като приятели.. :-D не се бях замисляла... :) :---)

anonymous0guy
01-03-2011, 16:58
очи в очи.. ддз .. може би след яка среща уж като приятели.. :-D не се бях замисляла... :) :---)
Но по какъв точно начин, смисъл директно да те целуне в правилния момент (друг е въпроса кога е той) или нещо друго?

DaemonBoy
01-03-2011, 17:05
По факса ако може

lunichkataaa
01-03-2011, 17:08
Изведи я на среща. Разбери къде обича да ходи, какво обича да прави и отидете заедно. Дали това ще бъде киното, кафето, театърът или някоя градинка няма значение. Важното е да бъдете двамата на някое от любимите й места. Когато прецениш, че е настъпил моментът я целуни. Мисля, че тя сама ще се сети какво става. Не е нужно да я питаш "Искаш ли да си станем гаджета?" - според мен е тъпо.

anonymous0guy
01-03-2011, 17:09
По факса ако може
Ако нямаш какво да кажеш, по-добре замълчи

lunichkataaa
01-03-2011, 17:09
Изведи я на среща. Разбери къде обича да ходи, какво обича да прави и отидете заедно. Дали това ще бъде киното, кафето, театърът или някоя градинка няма значение. Важното е да бъдете двамата на някое от любимите й места. Когато прецениш, че е настъпил моментът я целуни. Мисля, че тя сама ще се сети какво става. Не е нужно да я питаш "Искаш ли да си станем гаджета?" - според мен е тъпо

anonymous0guy
01-03-2011, 17:11
Изведи я на среща. Разбери къде обича да ходи, какво обича да прави и отидете заедно. Дали това ще бъде киното, кафето, театърът или някоя градинка няма значение. Важното е да бъдете двамата на някое от любимите й места. Когато прецениш, че е настъпил моментът я целуни. Мисля, че тя сама ще се сети какво става. Не е нужно да я питаш "Искаш ли да си станем гаджета?" - според мен е тъпо
Определено, да кажеш тази реплика е даже не тъпо, а и повече.
Благодаря за отговора иначе, може би ще се пробвам така : )

NomNomNom
01-03-2011, 17:15
Абе, те май са ти го казали - излизате заедно, целуваш я , после пак излизате, пак я целуваш и накрая може да се сети, че сте "гаджета"

arizona
01-03-2011, 17:17
награбваш я,ама зад гръб и започваш да и викаш:Гаджета ли сме...ако не ти отговори значи нещо не е у ред :D :D

anonymous0guy
01-03-2011, 17:17
Абе, те май са ти го казали - излизате заедно, целуваш я , после пак излизате, пак я целуваш и накрая може да се сети, че сте "гаджета"
Е, съжалявам ако въпроса е бил глупав, просто ми е за първи път

SunnyWinter
01-03-2011, 17:28
Общо взето го обобщиха-излизате на любимото и място,целуваш я в правилния момент и т.н... 8-)

keti1000
01-03-2011, 17:37
еми да ме изведе някъде на някое яко местенце дори и в кафе да съм или в клуб се ми е тая да ме хване за ръката да погали лицето ми и да ми предложи :Дд от личен опит го казвам д; дано съм била полезна :-P

smilelady
01-03-2011, 17:38
И аз предпочитам целувка пред директния въпрос...важно е преди това да и дадеш знак, че искаш да сте заедно, но да не е очевиден...някакъв малък жест...така ще накараш момичето да чака целувката с нетърпение и все пак ще има и елемент на изненада :) от личен опит казвам, че когато ми приложиха тази ''тактика'' направо се разтопих в ръцете му :P пробвай....и успех

anonymous0guy
01-03-2011, 17:42
И аз предпочитам целувка пред директния въпрос...важно е преди това да и дадеш знак, че искаш да сте заедно, но да не е очевиден...някакъв малък жест...така ще накараш момичето да чака целувката с нетърпение и все пак ще има и елемент на изненада :) от личен опит казвам, че когато ми приложиха тази ''тактика'' направо се разтопих в ръцете му :P пробвай....и успех
Двойно благодаря : )

mimches12
01-03-2011, 17:54
Следвай инструкциите по горе и ако има симпатии към теб би трябвало да се получи :-P :) Успех от мен и да пишеш как е минало ! :)

anonymous0guy
01-03-2011, 18:27
Следвай инструкциите по горе и ако има симпатии към теб би трябвало да се получи :-P :) Успех от мен и да пишеш как е минало ! :)
Мерси :)
Иначе ще пиша, особено ако мине успешно, ще трябва да се похваля :D
Пък ако не, ще трябва да видим къде съм сгрешил :?

Благодаря на всички за отговорите ви :)