PDA

View Full Version : Skype



batetoo
01-03-2011, 18:15
Какво ще стане със Skype-вярно ли е че ще го спрат.Ако го спрат това означава че фацебоок ще е сследващия :D

npace
01-03-2011, 23:55
Това са глупости, просто имаха проблем със така наречените "възли", беше обяснено всичко на сайта им. Това че някой решил да се избъзика със тези който не знаят не означава нищо :) А и facebook скоро няма да бъде спрян.

DarkAngelOfHope
01-04-2011, 06:57
жалко ... :D

K_O_L_E_V
01-04-2011, 15:21
Предвидени спирания няма, но нищо не се знае. И skypе и Facebook може да спрат по всяко време, зависи какви проблеми се появат..

devilmartin
01-04-2011, 17:40
искате ли трикове в скаип ето напишете (smoking) за пушене а за дупене (mooning) имам оште трикове като напишете /me ще излезне вашето име ето и други скрити иконки (toivo) (drunk) (rock) (bandit)

TheBeliever
01-04-2011, 17:45
искате ли трикове в скаип ето напишете (smoking) за пушене а за дупене (mooning) имам оште трикове като напишете /me ще излезне вашето име ето и други скрити иконки (toivo) (drunk) (rock) (bandit)

О, благодаря ти, Всезнаещи, че ни просветли в "тайните" на Скайп.

Petrow
01-04-2011, 18:38
искате ли трикове в скаип ето напишете (smoking) за пушене а за дупене (mooning) имам оште трикове като напишете /me ще излезне вашето име ето и други скрити иконки (toivo) (drunk) (rock) (bandit)

Това от НАСА ли ти го казаха ?

doomkillerr
01-05-2011, 12:43
искате ли трикове в скаип ето напишете (smoking) за пушене а за дупене (mooning) имам оште трикове като напишете /me ще излезне вашето име ето и други скрити иконки (toivo) (drunk) (rock) (bandit)

Това от НАСА ли ти го казаха ?

Не - "звездите му го говорят"... :-D

TheInvincible
01-07-2011, 07:32
искате ли трикове в скаип ето напишете (smoking) за пушене а за дупене (mooning) имам оште трикове като напишете /me ще излезне вашето име ето и други скрити иконки (toivo) (drunk) (rock) (bandit)

Това от НАСА ли ти го казаха ?

Не - "звездите му го говорят"... :-D

Или може би е погледнал в кристалната топка ?











:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SmilezZz
01-07-2011, 09:33
Стига с тези теми..
Скайп си си работи и ще продължи да работи,както беше и досега..Това,че го спрахя за един ден (заради някакъв проблем,причинен от хакерите 8-) ) - не означава,че ще спрат изцяло скайпа..Или пък ще го направят платен - както беше казано в една тема..Това са глупости..