PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя



donkorleone
01-03-2011, 17:59
Харесвам едно момиче много, ама наистина много, а и тя ме харесва. Много добри приятели сме вече достатъчно време. Приятелските ми чувства вече не са само приятелски. Аз искам да стане нещо, а виждам че и тя иска. Но тук идва гадното НО!(при мен даже са 2)

1- Една неина мн добра фр ме харесва и тя казва да не надявам на нищо, докато на онази не и мине и т.н. Трябва да направя нещо та да я отблъсна така, че моето момиче да не ми се сърди.

2- Не съм изобщо на ти с тея работи и не знам как направя 1вата крачка. Ако чакам още съм сигурен, че после ще съжелявам за това.
Благодаря предварително!

CR0W
01-03-2011, 18:06
Направи нещо така,че другата да спре да те харесва.Може да я сватосаш с някой друг.А иначе я покани да излезнете само двамата.Разходете се и след разходката може да я :smt008 може и повреме на разходката.Хвани я за рака и т.н.

Fizz
01-03-2011, 18:10
Ами целуни я .. така се почва или 1ва крачка го наречи ..


а иначе това за приятелката и ... нещо не ми харесва ... какви са тези приятелки щом за 1 момче ще се скарат ... тоест не ме учудва това де ама ме учудва , че ти го е казала това ... аз предлагам да говориш с тази нейната приятелка и да и обясниш как стоят нещата ... и да се надяваш , че ще те разбере :)

donkorleone
01-03-2011, 18:12
Много ви благодаря! Ще опитам.

Fizz
01-03-2011, 18:57
е това е много добра идея ... земи някои твой приятел ... обясни му за какво става въпрос , ако ти е приятел , ще се жертва и ще отвлече другата :)

donkorleone
01-03-2011, 19:06
ее бива и тва е добра идея :Д

NomNomNom
01-03-2011, 19:27
Прави крачки, каквото знаеш.
Приятелката й да си гледа работата.
Щото ако на нея й беше паднал, щеше да те изяде.