PDA

View Full Version : Много Моля помогнете със съвет , много искам едно момиче



someone23
01-03-2011, 18:21
Историята ми започва с това , че се запознах с даденото момиче преди много време. Много ми хареса тогава, но се оказа заета. Мина бая време и започнахме да си пишем по скайпа. Пишехме си постоянно и много време. Оказа се , че още е заета. Много се изнервих и я питах защо не ми е казала , но тя отговори и беше права , че просто не е ставало на въпрос, но както и да е. Вече е свободна. Пак започнахме да си пишем, надълго и нашироко за какво ли не. Тя ми пише , аз и пиша и така много време. Накрая се видяхме , макар и за малко. Разбрахме се , че тя и с нейни приятелки ще бъдем заедно на Нова Година. Приятелите са ни общи и без това. Така идва денят , лека полека станаха нещата, забихме се няколко пъти, но изведъж на единия от тези пъти тя ми казва , че не иска да си разваляла приятелството с мен, при което аз вече и аз не знаех , какво да кажа , всичко сочеше , че има интерес към мен, постоянно си писахме , даже и СМСи имаше първия път като се видяхме и т.н. Аз и казах , че това и друг път съм го чувал и че не искам да сме само приятели и тръгнах да излизам от стаята , но тя ме дръпна , каза ми да стоя , да не се цупя , че това не е от мен , а идва от нея. Обясни ми, че на този етап искала да сме приятели. Сега не искала връзка , че и писнало от идиоти (знаете какво има тя впредвид)и искала да си почине. През цялото време ме милваше и галеше. Аз се държах сериозно , обясних и че одавна я харесвам , че съм сериозен и така . Продължи си вечерта с това , че тя идваше при мен , пак ме милваше , тя ми даваше да я милвам. Не странеше, но на мен ми стана сконфузно , защото тези думи са ясни на повечето момчета както и на мен. Но продължих да съм спокоен , още повече се виждаме за 3 ти път , не мога да очаквам връзка, макар и да сме си писали постоянно и да се познаваме достатъчно добре. Минава Нова Година , тя пак ми пише. И се разбираме аз , тя и приятели да се видим днес. Срещаме се отивам да в прегърна за здравей , тя нищо , ръцете в джобовете и нищо. Отиваме на кафе, сядаме един до друг , започнахме да се закачаме , дава ми да я докосвам , обаче в мига в който си сложих ръката през рамената и , тя веднага ми я свали , после като нещо я милвах по бузата тя пак се отдръпна. След като си тръгна даже не си казахме и чао. Явно е , че вече съм почти влюбен в нея , постоянно си мисля за нея , знаете какво е. Въпросът ми е , как да подходя сега , дали вече е загубила интерес , дали това , че сега не иска връзка и за това се дърпа. Какво да правя , момичето много ми харесва , познавам я , не е някоя бройкаджийка, така да го кажа. Дали, след като сама каза , че на този етап не иска връзка и че по нататък може да стане нещо е истина или какво . Много ще съм ви благодарен за отговорите. Благодаря за вниманието.

SuperBadSuperFresh
01-03-2011, 18:38
Според мен я остави да реши сама какво иска.Спри да я закачаш,виж дали ще идва при теб.Ако не стане,просто давай нататък.

marin4itu
01-03-2011, 18:45
Щом ти е казала, че не иска връзка, значи не иска! И аз съм била в този период, знам какво е.. Сега може да не иска връзка, но ако срещне човек, който да я убеди в обратното тя няма да се поколебае да е с него. И по разказа ти мисля, че това не си ти. Сори, пич.

Gavin
01-03-2011, 18:47
Не се отказвай. Смисъл избягвай да я докосваш пред други хора, само насаме. Проведете сериозен разговор, в който ти се опитай да я убедиш, че няма да съжалява, ако тръгне с теб. Предварително се подготви с аргументи, туй-онуй. Успех, брат! Откъде си?