PDA

View Full Version : няма как ;((



MooDy
01-03-2011, 19:28
Значи влюбих се в бившото гадже на мой приятел, но той изобщо не държеше на нея. Не и казах и те след време тръгнаха пак. Тогава разбрах, че и тя е изпитвала абсолютно същото към мен и е тръгнала с него само за да ме забрави. Сега всичко е толкова сложно, че няма как да се оправи почти. Искам я до полуда, за първи път обичам някого толкова много, но ако тръгнем с нея всичко ще стане много зле .. може да се скараме с приятеля ми дори той да не държи на на нея колкото аз .. тя ще се скара с нейна приятелка която харесва мен. Ще се говори кво ли не.. Изобщо не виждам как ще стане ... Не искам да се отказвам от нея, защото за първи път ми се случва да обичам някого толкова откачено.

MiMcHeToOo
01-03-2011, 19:34
Не се отказвай щом не искаш. В живота е така, трябва да избираш.

mitkoyyy
01-03-2011, 20:41
Не че ги разбирам много, много , ама винаги приятелите са преди всичко... Приятелството е вечно, а днеска ходиш с една утре с друга... (малко изтъркано, ама според мене е вярно )

totibsl
01-04-2011, 09:13
Ще се говори кво ли не.. .
Какво ти пука? Нека си говорят каквото искат! :) Не се съобразявай с никой! :)

SuperBadSuperFresh
01-04-2011, 09:23
Ама голяма логика има мацката ти-да тръгне с най-добрия приятел (гаджето й),на момчето което харесва (ти),за да го забрави.Повече от очевидно е,че иска да е близо до теб.При положение,че се харесвате,а приятелят ти няма чувства към нея,къде намесваме приятелството?Щом няма чувства към нея,за какво да се карате?

DarkTemplar
01-04-2011, 09:25
Поговорете си по мъжки с приятеля ти какво очаква от нея и връзката им. После поговори и с нея и тогава прецени как да действаш. Наличието на нейната приятелка още повече обърква ситуацията...

nepowtorima
01-04-2011, 16:17
Щом не държи на нея, може скоро да се разделят.. Изчакай, а през това време се сближавай с нея... А какво ти пука за приятелката на момичето, което харесваш... Да те харесва... Не се знае, може някога и ти да я харесаш :D :D И не да не ти пука, че ще говорят за вас.. Важното е вие да сте щастливи и да си се обичате :) :)

Utuna
01-04-2011, 19:21
Не се отказвай от нея! Това много рядко се случва. Бори се докрай!

Paramour
01-04-2011, 19:42
И двамата се уредете да останете самички.. смсл без гаджета.
изчакайте известно време докато всичките други хора, които са замесени се успокоят малко и след това се съберете.
:)

sh0c0ladch3ee
01-04-2011, 20:01
Значи влюбих се в бившото гадже на мой приятел, но той изобщо не държеше на нея. Не и казах и те след време тръгнаха пак. Тогава разбрах, че и тя е изпитвала абсолютно същото към мен и е тръгнала с него само за да ме забрави. Сега всичко е толкова сложно, че няма как да се оправи почти. Искам я до полуда, за първи път обичам някого толкова много, но ако тръгнем с нея всичко ще стане много зле .. може да се скараме с приятеля ми дори той да не държи на на нея колкото аз .. тя ще се скара с нейна приятелка която харесва мен. Ще се говори кво ли не.. Изобщо не виждам как ще стане ... Не искам да се отказвам от нея, защото за първи път ми се случва да обичам някого толкова откачено.

Виж, тръгни с приятелката на момичето :D ..
Базикам се наистина е сложноо :shock: в крайна сметка наистина приятелството е най важно, а ако те скъсат поговори с него ако ти е истински фр. може отначало да го заболи, да се сърди но в крайна сметка сенадявам, че ще те разбере и ще стигнете до разумно решение. УСПЕХ :P