PDA

View Full Version : Първо проверявам дали става в леглото...



djipsito
01-04-2011, 01:34
... и ако там си допаднем, евентуално за нещо повече.

Думи казани от мъж. Така ли е при повечето ? Има ли го при жените ?
Сексът е важен за връзката, но не е най-важното.. или поне според мен.
Всеки е различен, с различен опит. Иска ми се да споделите мнението си и да направим нещо като статистика.

nikitka_
01-04-2011, 06:10
***

dimitar_ak
01-04-2011, 06:14
Не е най-важен, но трябва да го има в една пълноценна връзка. Трудно ще излизам с жена цял месец и тя да ми отказва. Другото нещо е, че по-лесно се преминава от неангажираща към сериозна връзка, отколкото след дълго излизане и приятелство да се мине на фазата секс.

kalpazanka
01-04-2011, 06:14
Първо се старая да го поопозная и да преценя какво мога да очаквам от него, дали бих имала дълготрайна сериозна връзка, дали е стабиляга или нервак, който, като подпийне, ще ме побийва /казано най-общо/, дали е мързел и ще се влачим на буксир и т. н. Креватните изпълнения са черешката на тортата. А и с времето ще се понаучим на това-онова, докато изграденият характер си е изграден характер.
Сексът на малко срещи би ми сбъркал преценката.

poncho
01-04-2011, 07:37
Не,според мен определено не е най-важен.Но в една по-сериозно връзка трябва да го има... :)

DarkTemplar
01-04-2011, 08:30
Това го има при някои хора (и мъже, и жени). При мен зависи какво искам - ако ще е нещо сериозно, и аз като kalpazanka предпочитам да опозная човека и да го преценя. Ако пък искам нещо по-лежерно и неангажиращо, може "да съгрешим" и по-рано. ;)

Като цяло по-дълго чаканият секс е по-готин и вълнуващ.

3oPuTy
01-04-2011, 10:37
Ако всички мъже мислеха така НИКОГА нямаше да си хвана гадже :lol:
Когато съм с нов партньор съм страшно скована в леглото и трябва да мине доста време (повече от ... да кажем 5-6 акта) за да успея да се отпусна като хората и да бъда себе си ... :-D
Да не говорим,че при първите ми 3 сериозни връзки секс се правеше след петия-шестия месец :lol:

ScarletBite
01-04-2011, 12:17
Четеш Космо, хм? :)

И аз се сдухах, когато попаднах на това. Тъпо е.
Обаче... Коспополитън е списание. За да се продава, трябва да провокира. От там идват преувеличенията. :)
Да не говорим, че не знаеш дали го е казвал истински човек и дали е цитирано точно.

Според мен сексът е важен - наистина важен. Той е основата - това, което събира мъжа и жената, в което се корени привличането между половете. Но, за да бъдат отношенията повече от животински, се изисква много повече - химия, тръпка за начало, а после и разбирателство, компромиси, зачитане, уважение.
Мъжете не са склонни да мислят особено задълбочено за тези неща. Те са по-суровата, по-животинска сила, която ние, жените, направляваме. И това е хубаво за нас!

Disrespect
01-04-2011, 12:19
Четеш Космо, хм? :)

И аз се сдухах, когато попаднах на това. Тъпо е.
Обаче... Коспополитън е списание. За да се продава, трябва да провокира. От там идват преувеличенията. :)
Да не говорим, че не знаеш дали го е казвал истински човек и дали е цитирано точно.

Според мен сексът е важен - наистина важен. Той е основата - това, което събира мъжа и жената, в което се корени привличането между половете. Но, за да бъдат отношенията повече от животински, се изисква много повече - химия, тръпка за начало, а после и разбирателство, компромиси, зачитане, уважение.
Мъжете не са склонни да мислят особено задълбочено за тези неща. Те са по-суровата, по-животинска сила, която ние, жените, направляваме. И това е хубаво за нас!

Найс. Имало и момИчета, които мислят като мен..

djipsito
01-04-2011, 14:13
Четеш Космо, хм? :)

И аз се сдухах, когато попаднах на това. Тъпо е.
Обаче... Коспополитън е списание. За да се продава, трябва да провокира. От там идват преувеличенията. :)
Да не говорим, че не знаеш дали го е казвал истински човек и дали е цитирано точно.

Съгласна съм, по принцип рядко го чета това списание, ама в случая тва е извадка от форум, не статия от списанието :-o ... ще се поровя...

MiMcHeToOo
01-04-2011, 14:32
Съгласна съм с хората, които казаха, че без секс няма как. Ако е на лошо ниво просто връзката отива на боклука, за жалост.

ScarletBite
01-04-2011, 14:36
Иии, вярно, че не е от статия. Коментар под някаква изповед е, но все пак е в сайта на Космо. 8-)

ThePowerOfLove
01-04-2011, 14:50
Има всякакви хора, с най-различни принципи :) Всеки решава сам за себе си какво търси и от какво има нужда.