PDA

View Full Version : ...



nikitka_
01-04-2011, 07:19
***

fenastz
01-04-2011, 07:45
За напред да знаеш - никакви отношения с родителите, освен ако не планираш да се омъжваш за момчето.

SmilezZz
01-04-2011, 07:48
Може да го е казала в изблик на гняв..Не знам..
Но ако приятеля ти наистина те обича и държи на теб - няма
смисъл да се притесняваш..Все пак той не ходи с майка си,а с
теб..Макар,че има момчета,които слушат майките си,когато става
въпрос за връзките им..
Не знам с какво да ти помогна,доста трудна ситуация..
УСПЕХ !!

kalpazanka
01-04-2011, 07:53
Сигурна ли си, че няма нещо, което да премълчаваш в темичката?

nikitka_
01-04-2011, 08:05
***

dimitar_ak
01-04-2011, 08:17
Мисля като kalpazanka. Не ни се казва всичко. Също така майка му не е говорила с теб на база собствено мнение. Питай приятеля си какво става, защото нещата са тръгнали от него.

DarkTemplar
01-04-2011, 08:23
Вероятно синчето е казало на мама нещо, което не е трябвало да казва. И все пак не мисля, че е работа на родителя да се меси във връзката, и то по толкова директен и неуместен начин.

nikitka_
01-04-2011, 08:26
***

TheBeliever
01-04-2011, 08:46
А напълно ли си сигурна, че не се е случило нещо, което да предизвика такава реакция у майка му? Може някаква ваша/твоя постъпка да е променила мнението й за теб. И не говоря за "затворих преди да се чуем".
Възможно е приятелят ти да е направил нещо, което майка му не одобрява и тя да смята, че ти си му повлияла по някакъв начин. Както другите казаха единственото, което можеш да направиш за момента е да говориш с приятеля си. Все пак той познава майка си по-добре от теб и е по-наясно с нещата, които биха я накарали да си промени така драстично мнението за теб и връзката ви като цяло.

kalpazanka
01-04-2011, 09:08
Да!Абсолютно сигурна съм.Останах много неприятно изненадана от случилото се.. Не мога да сразбера защо стана така!
Явно той е изкоментирал нещо/направил нещо не на място и майка му го е свързала с теб. Познавам се с кандидат-свекито от 4 години, хвърчат подаръци, гостуваме си, стиска палци и е в течение за всички по-важни събития, които ми предстоят, заедно избирахме мебели дори, съобразяваше се с моя вкус, въпреки че тя е тази, която даваше парите и т. н. и т. н. Не бих могла да си представя кое ще е това нещо, което би я извадило от равновесие и би постъпила като в описания от теб случай.
Дали няма предистория тази нейна реакция, дали не си сгафила преди, тя да си е замълчала и сега да й е накипяло?

nikitka_
01-04-2011, 09:24
***

RoSKo0o0
01-04-2011, 09:27
Чиста манипулаторка. Сега ще разколебае момчето и ще ядеш големия :?
Така стана и при мен, но с пуберчета на моята бивша приятелка. Дано момчето не е толкова глупаво да се върже.

nikitka_
01-04-2011, 09:33
***

kalpazanka
01-04-2011, 09:35
Колко годишни сте? Той тип мамино синче ли е? Тича ли да се оплаква от теб? Споделя ли й за теб и връзката ви?

nikitka_
01-04-2011, 09:52
***

RoSKo0o0
01-04-2011, 10:02
Хм... доста интересно. За такива години е наистина странно... но ти желая успех всичко да е наред. Тая явно я е ударила критическата, а от там измъкване няма. (е, има едно, де 8-) )

kalpazanka
01-04-2011, 10:10
Надали е критическа, по-скоро ревност и желание да си "опази пиленцата". А може би смята, че никоя не е достойна за чедото/чедата й.

nikitka_
01-04-2011, 10:14
***

3oPuTy
01-04-2011, 10:31
Просто се е почувствала застрашена от теб.Осъзнала е,че връзката ви се задълбочава,което пък от своя страна означава,че "малкото й синче" обича и друга жена освен нея,обръща повече внимание на друга жена и като за капак (едва ли не) не позволява на майка си да им се меси в отношенията (поне според мен така е приела затварянето на телефона) ...
Ама тя поне преди това се е държала мило :D Майката на бившия ми приятел ме намрази още преди да ме беше видяла,защото видиш ли синът й (19 годишен) стоял до 11-12-1ч. вечерта с мен ... Спукваше се да му звъни и да мрънка "Айде бе кога ще се прибереш?!Утре си на училище!" (12 клас) :lol: Минаха матурите,почна ваканцията и пак му мрънкаше ако се прибере по т'ва време :lol: Отидохме в София за няколко дни,след това на море,а после и в Габрово ... Е тая жена му звънеше през 2-3 часа,а понякога и по-често :shock: ... Горката заобича ме чааак,когато синът й реши,че предпочита да бачка вместо да продължи с образованието си,а аз пред нея му се развиках,че не може да си стои със средното :o ХаХ не ми се мисли к'во й е било като е знаела,че близо 20 дена съм била в една квартира със синчето й,което е далеч от нея и на което не можеше да звъни през 2-3 часа заради лекциите :shock: :lol:
Опс!Отплеснах се ... Нооо мисълта ми беше,че има и по-кофти "свекърви" от твоята :-D

Disrespect
01-04-2011, 10:31
Сигурна ли си, че няма нещо, което да премълчаваш в темичката?

Абсолютно. Колкото и да е тъп човек - това е невъзможно.

nikitka_
01-04-2011, 11:30
***

Disrespect
01-04-2011, 11:44
Да реагира по такъв начин! Все нещо я е провокирало, такъв изблик на емоции не може да е без причина.

nikitka_
01-04-2011, 11:52
***

dimitar_ak
01-04-2011, 12:06
Отговорът й беше излълнен с нападки и нямаше нищо общо с това,за което говорех аз!Нямала съм право да казвам на сина й какво да прави (не че някога съм го правила),да съм се учила от грешките си и да съм по-търпелива (въпреки,че търпението ми е безкрайно),била съм некоректна.. тя не виждала никакъв смисъл във връзката ни... Просто не можах да повярвам!!

Ето тук са премълчаните неща. Това са конкретни обвинения и мамчето за себе си има аргументи за да започне да ги сипе. Предполагам знаеш за какво става дума.

nikitka_
01-04-2011, 12:35
***

TheBeliever
01-04-2011, 12:50
Замисли се...
Явно някои от съветите, които си дала на приятеля си не са й допаднали. Може да сте решили с него да правите нещо, което тя не одобрява. От там и това "не казвай на сина ми какво да прави".
Ако е научила за някоя твоя глупост в миналото може да очаква, че ще я повториш и по този начин ще навредиш на синчето й ("учи се от грешките си").
Ако й се струва, че пришпорваш сина й за нещо или прибързваш ще ти каже да си "по-търпелива".

Варианти много. Ако толкова не се сещаш къде си сгрешила (било сега или в миналото) отиди и очи в очи я попитай какъв е проблема. А такъв според мен има. Не мисля, че е само "майчина ревност".

Biskfitka
01-04-2011, 12:56
Каквото и да е казала на момчето си е между тях! Той е на 25,тя няма право да се меси в личния му живот.
Според мен жената ревнува ;д ...Поговори с приятеля си,обясни му,че държиш на него и си сериозна и му кажи,че поведението на майка му те е обидило...

nikitka_
01-04-2011, 13:08
***

TheBeliever
01-04-2011, 13:08
Каквото и да е казала на момчето си е между тях! Той е на 25,тя няма право да се меси в личния му живот.
Според мен жената ревнува ;д ...Поговори с приятеля си,обясни му,че държиш на него и си сериозна и му кажи,че поведението на майка му те е обидило...

Ясно е, че няма право да се меси. Но с оглед на сериозната им връзка е много по-добре да се положат усилия и от двете страни за едно поне минимално разбирателство. И да се жалва на приятеля си няма да постигне друго освен задълбочаване на проблема. Ще изглежда като плетене на интриги и опит за скарване на синчето с майка му. А това в 99% от случаите не води до нищо добро за двойката.

dimitar_ak
01-04-2011, 13:36
Това дали има право да се меси или не е според зависи. Момичето спомена, че той живее в собствен апартамент. Е малко са хората успели на 25 да си купят апартамент. Вероятно родителите му го издържат и ако е така той е сериозно зависим от тях.

BlindedAngel
01-04-2011, 13:59
Според мен "майката орлица" си пази детето да не й го отнемеш, защото от темата оставам с впечатление че май няма баща ( така си мисля, защото досега не си споменавала) и е усетила че връзката ви се задълбочава и за да не остане сама гледа да ви скапе отношенията.

П.П.Станах преди малко, извинявам се ако има двусмислици 8-)

TheBeliever
01-04-2011, 14:36
Това дали има право да се меси или не е според зависи. Момичето спомена, че той живее в собствен апартамент. Е малко са хората успели на 25 да си купят апартамент. Вероятно родителите му го издържат и ако е така той е сериозно зависим от тях.

Това, че го издържат, не означава, че имат правото да му казват кого може и не може да обича, и с кого трябва и не трябва да има връзка. Това са отношения между двама души, в които никой не бива да се меси, било то родители, приятели и прочие. Все пак той е с нея, а не те. Това, че е финансово зависим от родителите си не значи, че не е способен сам да осмисли чувствата и връзката си.

Biskfitka
01-04-2011, 16:07
Каквото и да е казала на момчето си е между тях! Той е на 25,тя няма право да се меси в личния му живот.
Според мен жената ревнува ;д ...Поговори с приятеля си,обясни му,че държиш на него и си сериозна и му кажи,че поведението на майка му те е обидило...

Ясно е, че няма право да се меси. Но с оглед на сериозната им връзка е много по-добре да се положат усилия и от двете страни за едно поне минимално разбирателство. И да се жалва на приятеля си няма да постигне друго освен задълбочаване на проблема. Ще изглежда като плетене на интриги и опит за скарване на синчето с майка му. А това в 99% от случаите не води до нищо добро за двойката.Не,не.Не да се жалва.Но ако момчето реши да оправдава майка си,момичето може да кажа,че на нея също не й е било приятно...
Но доколкото разбрах са се оправили засега :)

kremen4eto
01-04-2011, 16:34
Искам развръзката! Стана ми много интересно!

Моето мнение е като на dimitar_ak - в обвиненията и има някакъв скрит смисъл. Това не е само от страх да не го загуби.