PDA

View Full Version : Friends...



DaVinciCode
01-04-2011, 11:23
Здравейте!Първо искам да ви кажа,че в момента пиша на латиница,а след това ще го кирилицирам,защото нямам възможност в момента да истегля кирилица.Много съжалявам ако имам правописни грешки..Та така..
Аз уча в Пловдив и съм доста запален по историята,може да се каже че съм страшно много митове,легенди,предания,фо клор-истории за съкровища и всичко,което се намира в историческите книги.Имах супер приятели,които бяха 4 години по-големи от мен.Ще си кажете \" пфф тоя с кви излиза \" , но не е точно така,с тях не беше като врусниците ми,защото с тях можех да си говоря за теми за неща ,които с тези на моята възраст не можех.Не бяха някакви олигофрени предвит възраста им,бяха си пичове и си излизахме заедно всички около 10 човека.Почти винаги аз бях инициатор на екскурзиите,които си правехме,защото си падам по историята както споменах и разучих малко.Ставахме в 6 часа оправахме се,хващахме някои автобус,слизахме в напълно непознат град и тръгваме да разглеждаме забележителности,гледахме, хапвахме и после се пребирахме.Аз чета книги повече от колкото вися на компютъра,но това не мисля че е лошо,дори и сега да е \"модерно\" да се виси на него.Но все пак той е за убиване на скуката :) . Та..всичко си беше ок,понякога изпълнявах службата на екскурзовот когато нямаше такъв,въпреки че не знаех толкова колкото тях за определената местност :) е..Всичко си беше супер..само че станах на 14-15 години и се сещате..те са на 17-19..Вече не им се ходи по екскурзийки и т.н.Постепенно почнаха постоянно да искат да се напиваме,е и преди се събирахме,но сега не искат да ходят никъде освен да се напиваме,почнаха някакви наркотици да употребяват ,а сега освен ВоВ,Пиене,Наркотици = излизане друго не правят,реших да спра да излизам с тях,ще кажете че е глупаво ,но не исках точно такива хора да дружат с мен,пък и знаех че и те вече са големи и е време да се разделя от тях.Та сега аз доста лесно се сприятелявам пак си имам доста приятели,но с тях не мога да си говора същото.Не мога да и кажа \" Хей,искате ли да хванем автобуса и да посетим еди какво си \" ,защото отговора им е :

От групата на по \"умните\" : Емии не,аз ще седя у нас ,после ше се разхойдаме и ше си ходим ако искаш ела с нас.. = Скука..
От групата на \"газарите\" (понеже съм приятел с почти всички от класа и т.н) = Да бе е са ше тръгна да гледам някакви тухли,довечера на кафе ше ходим ако iskash are s нас.

Ii сега..ми е много криво.Искам пак да си имам такава компания с която да се събираме,да се разхождаме и да си правим такива екскурзии.Не че тези екскурзии са някаква доста важна част от ежедневието ми,но са доста забавни и интересни повярвайте ми.Пък те..никъде не искат.Само си седят у тях или само се напиват в някакви кафе при условие че сме на по 14.Ноо всеки си има глава на раменете,пък и явно те се забавляват.А аз сега от мнoгoто приятели,само за кафета излизам и те никога не са навити за нищо.Не искам да се връщам при старите ,защото и те са станали големи пропадняци..И това е..Някакви съвети?Всъщност не мисля че можете да ми кажете кой знае какво,но просто исках да попитам.Лошото е,че преди и с родителите ми го правехме,когато другите не искаха,ама сега те се разделиха и с тях също не го правим често,защото е криза и нямат пари сега за разни екскурзии,а едва ли ше тръгнат с рейса.Пък и с приятели винаги е било по забавно.Нищо лично,нямам против ВоВ или пък кафетата,но аз си харесвах старата компания,с която се забавлявахме и си прекарвахме добре,а сега няма с кого да излизам.Тоест има,но те само по кафета ходят и ще умра от скука..някви съвети?

Повтарям.Това всичко беше на латиница и сега ще го кирилицирам,не знам как ше се получи за това много моля да ме извините за правописните грешки.Благодаря.Приятен ден.Честита нова година.

meganet
01-04-2011, 12:28
Не знам тия хора как са се навивали преди на такова нещо аз и да искам не мога да накрам някой от мойте приятели, но явно си успялвал да ги накараш.И не съм съгласен че като са на 17-19 не им се ходи по екскурзии.Явно са почнали да подражават на останалите.Не си ли говорил със тях каква е причината да започнат да се напиват и да употребяват наркотици?А на тия на твойта възраст не им се чуди то тва е за тях кафето и тва е :D.Щом имаш толкова много приятели все ще си намериш някоя компания и пак ще е същото.