PDA

View Full Version : Моето момче, дайте съвет ;х



Krisi6901
01-04-2011, 12:47
И така..преди 2 месеца скъсах с момчето. което страшно много обичам..цялата работа идваше от там, че харесвах друго момче, което в момента ми е страшно антипатичен, но сме си приятели...от 1 месец не бях се виждала с бившият си приятел, но се изместихме да живеем една улица по-надолу (съвсем случайно)...ии си писахме в скаип, казах му и той дойде да ме види и така до ден днешен се виждаме всяка вечер, идва до нас , вземаме разхождаме се и е супер..държим се все едно сме заедно, но като го питам дали иска да сме заедно отговорът винаги е "не" и то доста твърдо казана...умолявам го почти всеки път, и когато го питам защо казва "така, не искам просто" не ми дава никаква причина..сигорна съм,че няма друго момиче...можеби го е страх да не го оставя пак или да постъпя като дете отново....страшно много си го обичам и не искам да го загубя, до сега съм нямала такъв приятел като него...моляви дайте ми съвет, как да постъпя, за да си го върна?? :Ххх :(

DeVilTerroR
01-04-2011, 12:52
Как може да търсиш причина при условие че е учевидно. Зарязала си го заради друг и като ти е умръзнало пак си решила да се върнеш при него. Естествено, че отговора му ще е не. Изобщо не заслужаваш да си с него дори и да съжаляваш много !!!

TheBeliever
01-04-2011, 12:55
Първо порастни. Явно не знаеш какво искаш. Уж си го "обичала", ама си го оставила, защото си харесвала друг, ама тоя другия ти е антипатичен и сега пак много си обичаш бившия. Лапешки истории. Чудя се тоя защо въобще си губи времето с теб.

DaemonBoy
01-04-2011, 13:09
Евалата на момчето че не ти е теглил една майна и въобще се занимава с теб.

CR0W
01-04-2011, 13:22
Как може да търсиш причина при условие че е учевидно. Зарязала си го заради друг и като ти е умръзнало пак си решила да се върнеш при него. Естествено, че отговора му ще е не. Изобщо не заслужаваш да си с него дори и да съжаляваш много !!!

Прав е.Момчето не е длъжно да ти играе по свирката.

mimches12
01-04-2011, 13:33
Евалата на момчето че не ти е теглил една майна и въобще се занимава с теб.

Просто си го наранила и т`ва е защитна реакция от негова страна.. и да .. бъди благодарна,че все още ти обръща внимание.. 8)

RoSKo0o0
01-04-2011, 13:39
Няма какво да се каже повече по темата. Горните мнения я изчерпаха.

Luci
01-04-2011, 13:47
Обичаш го пък си харесала друг... колко забавно.Както казаха по-горе евала на момчето :)

MiMcHeToOo
01-04-2011, 15:50
Е какво изобщо ни питаш? Ясно е защо не иска да е с теб. Какво да ти кажа, възможно е след време, когато спечелиш доверието му отново да поиска да е с теб повторно. Има шанс обаче и да не те погледне повече.

FromAutumToAshes
01-04-2011, 21:49
Еми като си глупава визирам "обичам го, ама харесвах друго момче"... Не знам аз като съм с едно момиче, другите просто не ги забелязвам оО Та не знам това как е възможно ама.. уви явно може ;) Та от цялата работа - блъскай си сега главата :)

Brooklyn
01-04-2011, 21:54
Обичаш го пък си харесала друг... те масово са така хем те обичат хем имат остра нужда да си го сложат с друг

ся като си много чок оборотна ше останеш от двата стола на земята майна

Lurker14
01-05-2011, 07:42
Аз мисля ,че мога да отговоря точно защото знам как се чувства.
Вие щом сте били заедно той те е харесвал и е искал да продължите,но ти като си го зарязала за друг си му наранила чувствата и може да си е помислил ,че го използваш и сега не иска поради тая причина. Просто го е страх да не стане същото.

marin4itu
01-05-2011, 17:58
Ти се радвай, че момчето ти говори въобще..

zefircho0o
01-05-2011, 18:43
Ами просто не иска пак да го нараниш.. и е свикнал да излизате всяка вечер и се страхува да не го оставиш отново и нещата да се променят.Или пък просто иска да сте само приятели което не ми се вярва!Седнете и поговорете кажи му че искаш да сте заедно питаи го какъв е точно проблема..

mee3
01-06-2011, 16:09
Ами просто не иска пак да го нараниш.. и е свикнал да излизате всяка вечер и се страхува да не го оставиш отново и нещата да се променят.Или пък просто иска да сте само приятели което не ми се вярва!Седнете и поговорете кажи му че искаш да сте заедно питаи го какъв е точно проблема..

+

ии ще допълна, че той е много издържлиф щом още те търпи .. евала както казахтее ии също така това да не ти е на теб концерт пожелание .. да ги разменяш така .. единия да ти омръзне и после веднага го заменяш и после го искаш .. абее хора мислете какво правитее .. ноо аз нямам право да те обвинявам като аз съм по-голямаа глупачка от тебб .. знамм си го много добре ии много съжелявам за това

Missmarch
01-07-2011, 13:32
Не иска да го нараниш :) и аз бях така.... ..Умолявах го, ноо нищо.. е с течение на времето го забравих дори не ми пука за него, мразя го!!! :) Просто защото скъсахме, за мое спъване /по погрешка/ и той падна пред цялото даскало... ее любовта прощава всичко.. но в моя случай - нищо :)

mee3
01-07-2011, 14:22
Искам да ви попитам,защо когато забравите даден човек винаги казвате:'' Мразя го '' .. (освен за тези който не го казват дее 8-) ) .. какк е възможно да мразиш човека в който си бил влубен .. азз никога няма да забравя моето момче каквото и да казвам каквото и да правяя никога няма да мога да го забравя .. независимо като приятел или нещо повече ... тои винаги ще е част от сърцетоо ми макар ии малка или голяма каквато е и сега всъшност ... тоии заслужава всичкоо ии мнн си го бичкамм :-) :-) жалко,че не е с мен и за многото болка която ми пречинии .. но ааз никога няма да го забравяя и го обичам толкова мн мн мнн ... таа извинявам се,че малко се отклонихх от тематаа 8-) мисълта ми е,че каквото и да казвате никога няма да можете да намразите,човека в който сте били влюбении .. освен ако е ужасна болката но пак не ми се вярваа :? ... сигорна съм,че дълбоко в себе си вие го цените и харесватее :-) аа ако мразите,човека който харесватее това не е човечно според мен .. какк ще мразите човека в който вчера сте били влубени :? ..

FlipY
01-07-2011, 15:05
Ще отговоря на горния пост с една случка.
На един познат гаджето му изневери с "най-добрия" му приятел и то не само веднъж.
Какви чувства може да изпитва момчето сега към старата си изгора?
Много зависи от начина, по който сте се разделили и по начина ,по който се държите след това .

totibsl
01-08-2011, 15:26
И така..преди 2 месеца скъсах с момчето. което страшно много обичам..цялата работа идваше от там, че харесвах друго момче, което в момента ми е страшно антипатичен, но сме си приятели...от 1 месец не бях се виждала с бившият си приятел, но се изместихме да живеем една улица по-надолу (съвсем случайно)...ии си писахме в скаип, казах му и той дойде да ме види и така до ден днешен се виждаме всяка вечер, идва до нас , вземаме разхождаме се и е супер..държим се все едно сме заедно, но като го питам дали иска да сме заедно отговорът винаги е "не" и то доста твърдо казана...умолявам го почти всеки път, и когато го питам защо казва "така, не искам просто" не ми дава никаква причина..сигорна съм,че няма друго момиче...можеби го е страх да не го оставя пак или да постъпя като дете отново....страшно много си го обичам и не искам да го загубя, до сега съм нямала такъв приятел като него...моляви дайте ми съвет, как да постъпя, за да си го върна?? :Ххх :(
Да, бе! Ти го разигравай, пък после му се моли...
Много сте ми интересни някои момичета... разигравате момчето пък после искате винаги да е готово да е с вас...ако е нормално момче - няма и да те погледне повече ;) , но това момче явно има чувства към теб..

RichardCastle
01-08-2011, 15:42
А ти си толкова тъпо парчеее(music)... Наранила си пича няма да стане нищо повече от това или спираш контакта с него за да го забравиш или продължаваш да се надяваш на нещо невъзможно ;);):P:P

Cucko0
01-08-2011, 18:23
радвай се на вниманието което получаваш и гледай да не омажеш положението пак :) не го насилвай за връзка ,задоволи се и с малкото което получаваш