PDA

View Full Version : Ще се радвам да помогнете .



sousito
01-04-2011, 16:31
Здравейте, имам няколко въпроса относно мъчителното любопитство :D и ще се радвам да помогнете :)
1.Девствените момичета също имат менструация, чудно ми е от къде изтича кръвта след като има ципа ?
2.Момчетата също ли имат девствена ципа ?
3.Животните имат ли и те девствена ципа ? :?

Незнам за каква ме помислихте,но наистина ми е доста любопитно особено за 1ви въпрос,а нещо ме спира да питам някои близък или учител, все пак благодаря предварително. :)

Devil69
01-04-2011, 16:37
Вие деца,биология в училище не учите ли???На колко с и години ако не е тайна? :shock:

AniBG
01-04-2011, 16:38
1.Кръвта си изтича от едно и също място, просто ципата има дупчици, които я пропускат!
2.Момчетата нямат девствена ципа, та те нямат дори и вагина!
3.Е не знам, не съм била животно! :x

Ти от кой задник си излязъл/ла!?? Простящината няма край, но чак пък до такова ниво не предполагах, че ще стигне! :x Първо се образовай малко, с това твое мнение само доказваш колко си прост :?

sousito
01-04-2011, 16:45
1.Кръвта си изтича от едно и също място, просто ципата има дупчици, които я пропускат!
2.Момчетата нямат девствена ципа, та те нямат дори и вагина!
3.Е не знам, не съм била животно! :x

Ти от кой задник си излязъл/ла!?? Простящината няма край, но чак пък до такова ниво не предполагах, че ще стигне! :x Първо се образовай малко, с това твое мнение само доказваш колко си прост :? попринцип съм момиче и съм 6ти клас ;) и съм чувала че момчетата имат ципа на пениса свързан с кожизата, но просто не съм сигурна и за това попитах , но явно тука само тея фенове или кви са там имат право да попитат нещо човешко ! :(

sousito
01-04-2011, 16:46
Вие деца,биология в училище не учите ли???На колко с и години ако не е тайна? :shock: мне аз още не уча биология на 12 съм ;)

bybz
01-04-2011, 16:59
Вие деца,биология в училище не учите ли???На колко с и години ако не е тайна? :shock: мне аз още не уча биология на 12 съм ;)

На 12 до колкото си спомням се учи Човекът и природата, който
е разделен на биология, химия и физика, такаче не се оправдавай :)

sousito
01-04-2011, 17:02
Вие деца,биология в училище не учите ли???На колко с и години ако не е тайна? :shock: мне аз още не уча биология на 12 съм ;)

На 12 до колкото си спомням се учи Човекът и природата, който
е разделен на биология, химия и физика, такаче не се оправдавай :) не се оправдавам просто още не сме учили за това :o какво мога да направя :D :D :D кво ме нападате всички са :x

TheBeliever
01-04-2011, 17:02
А защо в другата си тема пишеш, че си на 14?? :-o

sousito
01-04-2011, 17:05
А защо в другата си тема пишеш, че си на 14?? :-o еми този профил го ползвам аз и моята братовчедка , попринцип всичко делиме :-o благодаря че си наблюдателна/ен все пак :)

Greennight
01-04-2011, 17:16
Момичетата имат дупчици от,които изтича кръвта,като я отворят вече е по-голяма дупка :lol:.Момчетата нямат ципа,те нямат вагини а пишки :shock: Женските животни-бозайници(мъжките животни НЯМАТ ципа)също имат ципа...

Mario95
01-04-2011, 17:18
АХА.....http://www.mnogosmqh.com/wp-content/uploads/2010/04/lice-zadnik.jpg

Населението в родна България горко му както продължава в следващите 50 години ще бъдем 50% по-прости :(

Девствена ципа при мъже....браво бе може и да имам в гъзъ си ама незнам

bybz
01-04-2011, 17:21
АХА.....http://www.mnogosmqh.com/wp-content/uploads/2010/04/lice-zadnik.jpg

Населението в родна България горко му както продължава в следващите 50 години ще бъдем 50% по-прости :(

Девствена ципа при мъже....браво бе може и да имам в гъзъ си ама незнам

Не го казвай това, че следващата тема ще е
"Как акат момчетата, когато не им е скъсана ципата на гъзЪ? " :shock:

darsit0
01-05-2011, 10:27
Вие деца,биология в училище не учите ли???На колко с и години ако не е тайна? :shock: мне аз още не уча биология на 12 съм ;)

На 12 до колкото си спомням се учи Човекът и природата, който
е разделен на биология, химия и физика, такаче не се оправдавай :) не се оправдавам просто още не сме учили за това :o какво мога да направя :D :D :D кво ме нападате всички са :x

В учебника за 6 клас по ЧП нямаше ли един урок на тая тема :-o

DownloadVirus
01-05-2011, 10:48
Здравейте, имам няколко въпроса относно мъчителното любопитство :D и ще се радвам да помогнете :)
1.Девствените момичета също имат менструация, чудно ми е от къде изтича кръвта след като има ципа ?
2.Момчетата също ли имат девствена ципа ?
3.Животните имат ли и те девствена ципа ? :?

Незнам за каква ме помислихте,но наистина ми е доста любопитно особено за 1ви въпрос,а нещо ме спира да питам някои близък или учител, все пак благодаря предварително. :)

Да няма да правиш секс с животно :D
btw: С братовчедка си кво друго делиш ? Един к**ец делиш ли :D Ааа не вие тройка с някое куче или кон :D

//Просто си е за гавра .. :D

gandalfepi4
01-05-2011, 11:28
Здравейте, имам няколко въпроса относно мъчителното любопитство Very Happy и ще се радвам да помогнете Smile
1.Девствените момичета също имат менструация, чудно ми е от къде изтича кръвта след като има ципа ?
2.Момчетата също ли имат девствена ципа ?
3.Животните имат ли и те девствена ципа ? Confused

1. Не. Девствените момичета се надуват като балони и ако не ги отвори някой избухват във фонтан от кръв и органи.

2. Да. Съветвам те когато тръгнеш да правиш секс да се усмихнеш сладко на партньора си и да го попиташ дали му е за пръв път - ако отговорът е положителен му прошепни че ще си нежна докато го отваряш.

3. Не. Човешките жени са изключителни и ваште пу*** са уникални.

Бих желал и да добавя че шчупи ей това:

http://www.xmission.com/~mrets/ROCKY/DUMBING/dumDumb-O-Meter100.png

Emilen
01-05-2011, 12:39
Девствената ципа(хименът) има различна форма(образно казано, защото по-скоро става дума за формата на отворите). Според формата си химените се делят на: полулунен, сърповиден, решетъчен, с два отвора, с назъбени краища и т.н. Но съществуват и химени без отвор - атрезия. При последния случай, след първата менструация започва задържане на менструалната кръв във влагалището, а впоследствие в матката. Това е сериозно състояние и атрезията изисква оперативно пробиване на химена.

HapkoMaH
01-05-2011, 19:49
3 не !

marin4itu
01-05-2011, 19:55
Абе и брат ми е 6ти клас и съм 100% сигурна, че имаше някакъв урок за пубертети и полово развитие!

Luci
01-05-2011, 19:56
Девствено момче в истинския смисъл на думата няма...